Prijava

Ovde ih prijavljujte. Nemojte da ponavljate prijavu drugog i budite kratki i precizni.

Дешава ми се кад кликнем на ''Sledeća definicija za glasanje'' да ми само рифрешује страницу и не оде на следећу дефку.

kao da praktično nisi ni glasao? jel to? moguće, pošto se glasanje dešava u pozadini (a prikaže kao da je trenutno). Malo sačekaj posle glasanja dok ne ubrzam glasanje.

И кад кликнеш на то дугме, а одлучио си се да НЕ гласаш за дефку, зар не би било боље да се она више не појављује у избору за гласање?

$Каизен: Па, и нисам гласао. :)

aaaa pa ne može to tako. mora da glasaš :) to je kvaka

na forumu, nakon poslednjeg posta koji pošaljem moram ili da vratim stranicu nazad ( a to se nekad oduži jer prelistam nekoliko) ili moram da se vratim na vrh stranice da kliknem na forum.ukratko, ubaci ponovo pored "pošalji" i "forum" na dnu strane

i jedno pitanje: nije mi jasno zašto se neki autori žale da ne mogu da pređu na sledeću definiciju ako prethodnu ne ocene? ja idem prvo na definicije i radim isto kao pre, ocenim koju želim i idem dalje bez problema! Kad je ocenim tad se pojavi i ime autora i sve je ok

Мени се страница кочи док је скролујем, а иначе никад немам тај проблем. И нпр. кад скролујем наниже, па одједном кренем навише, чује се 'бип'. :) :Д

Ако се у прозорчић тражи укуца реч или фраза која није дефинисана па ентер, враћа на страницу дефиниција дана... можда тако треба али је мислим било боље онако, да избаци да то још увек нико није дефинисао... из практичних разлога и због нових чланова, помислиће неко да се нека од тих речи или фраза налази негде на тој страници, откуд знам...

Нешто ми се чине зеленкасте ове плаве боје :)

И ја кажем. :)

Pa morala sam da se registrujem samo da bih ostavila komentar. U stvari misljenje o novom izgledu sajta. Moram da kazem da mi se uopste ne svidja. Ne da mi se ne svidja, nego pola stvari ne vidim. Boje su lose, zaista. Mislim, nemoj se ljutiti, ali eto malo kritike.

ps. poenta je - zasto menjati nesto sto je bilo dobro?

''Ne da mi se ne svidja, nego pola stvari ne vidim.''

Стави наочари. :)
А боје могу да се промене у профилу.

Meni je žao malo što nema onog pregleda naslova sa desne strane, pa da kliknem odmah na neki koji me primami :) MIslim, možda toga i ima al ja 'ne vidim' , što reče sweety011 :D

Желим да се пожалим да лик Старца Вукајлије више не личи на Малог Прста, од када су му испеглали боре и то ми се ни мало не допада...

Џими, и мени је та најбоља. Бар знаш на чему си :)

To sa desne strane je sada dole.

A nove definicije u punom obliku imate kada kliknete na definicije u gornjem meniju. Takodje postoji i opcija "sledeca neocenjena"...