Prijava

Meni se desava da kad udjem na forum i kliknem na poslednju poruku(MOTIKA, pre 16 minuta), vrati me na naslovnu stranu. Uspe mi tek iz 3-4. puta.
Sta koj' kurac?

kaizen, vidim da si tu, meni nisi odgovorio !!

:) ok, ubaciću jednom prilikom

Prijatnije za oko, koristim "furnir podlogu". Ipak nedostaje mi stari Vukajlija ne mogu ništa da napišem. Moja sugestija - Vratiti definicije sa desne strane da možemo birati po zbrda-zdola.

dole su vam definicije koje su stajale sa desne strane
@tulumbac ako slučajno klikneš na čikicu izbacuje ti definiciju dana, da nije to u pitanju?

To sto se samo poslednja napisana deficija istog pojma vidi, iako nije jedina je super i daje vecu sansu objektivnosti, ali i ostavlja dosta mesta za malverzaciju. Pritom kada kliknes na ostale definicije tog istog pojma, u slucaju da nema samo te proseta nazad.

Da li moze da se u slucaju da je samo jedna definicija sa tim naslovom, Ne pokazuje, OPcija pogledajte ostale definicije s istim nazivom?

Da, naravno. To je definitivno bespotrebno u tom slučaju.

U stvari, i nije ... jer se sada na stranici samo sa jednom definicijom prikazuju samo slike/klipovi od istog autora koji je autor i definicije, a na stranici sa "svim" definicijama, slike/klipovi od svih.

Samo da nema uopste te opcije pogledajte druge, ako nema drugih definicija, jer to mozda odvrati ljude od kliktanja na tu opciju ako su predhodnih 20 puta kliknuli tu dzabe.

Za slike i kada definicija ima je to okej.

Kada se srede sitnice ipak Vuki prevazilazi sam sebe. Bravo, pilsPlus za Kaizena!

Korekcija, gajba pilsPlus. Sve mi se više svidja nova verzija. Znam koliko je ovo veliki podvig i koliki je to posao. Padalo mi je malopre na pamet da napišem defku. KAISEN- čovek sa sto kila mozak. Ali, tako će i biti a ako je saranite neću se ljutim.

Коментаре отвара само прву страницу.

kako da uključim defke s desne strane? da li ih i drugi ne vide?

Kad god odem na "Trazi", nece da mi izbaci onaj pojam koji trazim vec samo rifresuje postojecu stranicu.

???

Зато што тај појам не постоји....објашњавао је то нешто кајезерица.

Kako moze da ne postoji nesto sto sam ja definisao? Ili nesto sto znam da je neko drugi definisao?

Можда ниси прецизно потражио.

Jel´ se meni čini, ili one definicije koje oceniš i dalje ostaju u spisku dole?