Čudne navike, osobine

  1. Mali adejt: nikad ne navijam alarm na 'okrugao' broj. Znaci nikad 10:00, 10:15, 10:30, 10:40 itd. Uvek je to 9:58, 9:59, 10:03, 10:44 itd. Ponekad posle par minuta promenim alarm sa, npr. 8:11 na 8:12 pa na 8:09 nemam pojma zasto.

  2. pogledam se u ogledalo bar 20 000 puta dnevno..u skoro svaki izlog, retrovizor..ne moram nego volim:) tu moju ljubav ljudi obično brzo primete..a nisam narcis, čak štaviše..
    obožavam da držim u ruci perlice i prevrćem ih prstima, bilo na narukvici ili ovako.
    čim se malo zanesem počnem da pevušim pa sam skoncentrisana na poslu da to ne radim..
    često vrtim prstima kosu.
    brat i dečko su mi stvorili naviku da ih masiram ili češkam dok gledamo tv, pa mi se dešava da drugaricama i drugovima ako se zagledamo u tv uzmem šaku i počnem da masiram. ako se prisutni pridigne, ja ću početi da ga češkam. to žešće zloupotrebljavaju moja mačka i brat..

  3. često vrtim prstima kosu.

    Ово и ја радим, чим мало пустим дужу косу. И много ме нервира.

  4. ja sam primetila da druge nervira..onako me spontano uhvate za ruku ili viknu-prekini!

  5. Kada se prejedem silom podrigujem.

  6. Kada se prejedem silom podrigujem.

    I ja.

  7. А ја кад се возим колима или аутобусом , није битно. Погледом пичим између оних бијелих испрекиданих трака на цести , и сви ме питају:
    - А шта гледаш то мрчо ? Шта тресеш очима јеси ли полудио дибидус ?

  8. Da krenemo:
    -Kada se pijan vraćam kući pošto ima omanje brdašce a ja sam na vrhu, uvijek, ali uvijek moram da trčim uz njega iako ponekad jedva izađem iz kafića ili mjesta gde sam cugao, koliko puta su me komšije prozivale zbog toga.
    -Pošto imam zippo upaljač već 6 godina, kada god sam u nekom strahu, kada osjećam da će se nešto loše dogoditi otvaram ga i zatvaram.
    -Flaše uvijek otvaram svim mogućim predmetima osim otvaračem
    -Kada nešto čistim i najmanja tačkica mora biti uklonjena
    -Kada igram basket ili fudbal obavezno pre tekme moram pipnuti rukom go ili koš
    -Dok se tuširam ne izlazim ispod tuša dok poslednju kap tople vode ne potrošim

  9. -Dok se tuširam ne izlazim ispod tuša dok poslednju kap tople vode ne potrošim

    ovo nije čudna nego jaaako iritantna navika koja je posledica razmaženosti..
    i napadam te ovako zato što mi burazer redovno to radi i ja kad vidim prazan bojler a treba da izađem hoću glavu da mu otkinem! znači nemem ništa protiv tebe, al menjaj bre to pod hitno! ubiće te sutra žena;)))

  10. Zato ja uvijek sve pustim da se idu prije tusirati, a ako nece pa kasnije galame nisam ja kriv :D

  11. Ja imam mnoge gadne navike. Kad pravim sebi nešto za blagoutrobije obavezno prisutne pitam šta će oni da pojedu ili popiju. Ako su došli naknadno obavezno im ponudim deo sopstvenog posluženja. Uvek insistiram da ostali idu pre mene pod tuš a meni vode šta ostane. U prevozu sedam samo ako baš svi ostali sede a u red na kasi ispred sebe puštam starije, mlađe i one s praznijim korpama. Kad pravimo redaljku uvek puštam da se svi izređaju pre mene i nudim ih kondomima iz lične zalihe ako su gadljivi...

    Ma nemate pojma kako sve ovo ljude iritira, strašno.

  12. hm.. kad god vidim auto, saberem lijevu i desnu stranu na tablicama (po 3 broja-bar u BiH je tako), i ako je zbir isti, srećna sam. ako nije, sranje teško.
    ovdje u ns ne mogu jer nema takvih tablica :(

  13. Kad mešam alkoholna pića, prilično se napijem.
    JA MEŠAM

  14. dok sam bio klinac imao sam trip da se u kupatilu krstim 33 puta. A dok sam trenirao kaiš od sata sam uvek morao držati na drugoj rupci mada je krvarilo skoro i patike odvezati pa svezati nanove pre svakog treninga. I sada nekad ako dotaknem na primer slučajno čašu levom rukom, moram onda desnom, pa opet levom i tek onda nastaviti dalje. Ako idem putem i okrenem se oko sebe, moram se zaokrenuti i na drugu stranu.

  15. Grujane, sve su ti navike prosto strašne, ali ova

    Kad pravimo redaljku uvek puštam da se svi izređaju pre mene i nudim ih kondomima iz lične zalihe ako su gadljivi...

    jednostavno nije zdrava:)

  16. Čoveče! Ti si gud gaj greg

  17. Čoveče! Ti si gud gaj greg

    Aha, na to sam išao, jaka mema :)

    http://media.ebaumsworld.com/2012/03/82347842/nice.jpg

    On topic, imao sam ranije neke tripove da preskačem linije na trotoaru al sam se manuo toga vremenom. Takođe, kad sam bio švrća običavao sam mnogo da solim hranu, odvikao sam se tako što sam stavljao prst preko slanika tako da skoro ništa ne uspe da izađe, znali su ljudi malo čudno da me gledaju, tresem slanik ko manijak a ništa ne ispada. Bitno da ja mislim kako sam posolio.

  18. uu, ja užasno solim...inače mi bljutavo i ne mogu da jedem..
    nije navika, ali mi se dešava čim se unervozim ili uplašim ili kad pređem naglo iz hladnog u toplo da mi se zacrveni ceo dekolte sve do vrata..baš mi bude glupo, svi pomisle da je alergija, pa još kad me pitaju, a ja ko da imam bordo majicu..al to ne mogu da kontrolišem, šta da radim..

  19. Ja imam obicaj da nikada ne gazim one linije izmedju ploca na trotoaru ili plocniku, nego ih preskacem i stajem na sredinu tih ploca, isto tako ne stajem nogom u liniju sa banderama ili slicnim objektima pored puta, nego ih prekoracim. Isto autom dok se vozim u glavi zamisljam da preskacem one znakove i one druge kurce sto oznacavaju ivicu puta. I to sve nenamjerno.

  20. Ја се већ 2 године будим у 7:58, без обзира када легнем.
    Не волим када ми неко стоји са десне стране.
    Не волим када седим окренут леђима неком пролазу или уопште људима.
    Нисам се извинио никад.
    Имам леве и десне чарапе.
    Слушам људе шта причају међусобно, односно на телефон у градском превозу и на улици.
    Седим на истом месту у читаоници већ 3 године, ако је заузето, вратим се кући.
    Једним путем идем од куће, другим се враћам. Увек.
    Бројим југиће.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.