Čudne navike, osobine

  1. cepam nalepnice sa flaša, uvek, i mrzim kad neće lepo da seskine nalepnica,pa moram da je noktima grebem,ali neću stati dok je ne skinem skroz.
    ne mogu da gledam u lavabo ili kadu u kojoj ima dlaka.mrzim dlake, odvratne su,ali ne kada su na nekome, već kada otpadnu.
    šetam se dok perem zube
    veoma retko sušim kosu obučena
    kad sam nervozna, šišam sebi šiške. rezultat je uvek katastrofa, ali me smiri.
    uživam u pranju sudova koliko i u jedenju sladoleda, obožavam da perem sudove, ispunjava me i smiruje.
    grizem donju usnu manijakalno, stalno,čaprkampo kosi svojoj takođe, mislim da ljudi cene da imam buve, ali nemam,samo radim to
    idem na groblje i istražujem ko je kako umro
    moram da otcepim onaj broj sa oglasa, ma koliko me ne zanimao
    često odlutam mislima kad je veće duštvo i ne primećujem ljude oko sebe
    često krenem da se smejem kad sedim sama u busu ili šetam ulicom,idem negde,ali jako,naglas, da ljudi počnu da me gledaju, ne znam zašto, setim se nekih stvari i samo krene lavina iz mene
    ne mogu da radim bilo šta kad mi neko stoji iza leđa, spucala bih ga ciglom samo da se pomeri
    pišem desnom, ponekad jedem desnom, ostalo levom
    u stanju sam da ubijem čoveka koji mi dira potkolenice
    čuvam sve živo, papiriće, igračke, sve sveske,knjige, rokovnike, sve, mada ovoga pokušavam da se rešim već neko vreme jer mi ubija životni prostor
    pričam sama sa sobom na glas, kao da sam dve osobe,pogotovo kad sam sama i pijana, onda čak započnem raspravu o bitnim temama
    sve prevodim na engleski u svojoj glavi, ma koliko nemalo smisla
    uvek nosim potkošulju, ako je jako toplo, nosim potkošulju kao majicu, inače se osećam golo
    setiću se još nečega

  2. idem na groblje i istražujem ko je kako umro

    Ексхумираш па радиш обдукцију? :)

  3. raspitam se, grobar dolazi kod tetke moje, pa ga pitam, ili pitam babe po selu ili bilo koga, ali ne da mi mira koa ne znam

  4. veoma retko sušim kosu obučena

    Zanimljivo lolo

  5. uživam u pranju sudova koliko i u jedenju sladoleda, obožavam da perem sudove, ispunjava me i smiruje.

    udaj se za mene lolo

  6. hahhahahahha Boice, šizenje kotebe
    Bolje da si napisala šta ne radiš. Manje bi se patila kucajući

  7. Crna, mačko, ae peremo kosu skupa... Ja sušim!

  8. ne smem rukama da uhvatim prljave sudove. nađem 2 kvadratna milimetara čistog prostora i onda s dva prsta pod mlaz vode pa u mašinu. obično mi sklizne pa porazbijam nešto

  9. Ne mogu da zaspim dok ne odigram neku igricu na telefonu.

  10. Maro ima još toga, al' me sramota sad kad vidim koliko ga ima xD

  11. Eh ovako. Ambidekster sam, što znači da sve mogu da radim sa obe ruke, pišem, jedem, igram bilijar, bilo šta. Uvek ustajem iz kreveta na desnu nogu, i isto tako izlazim iz stana na desnu, to je jednostavno nešto što moram uraditi. Imam momente u kojima se potpuno isključim i postanem krajnje depresivan, iako inače nisam ni d od depresivnog čoveka, baš sam opozit potpuni, zato me to najviše i čudi, i samo odem od društva, na jedno pola sata - sat, da prošetam i ispričam se sam sa sobom. Imam uobičajen put gde god da idem, tačno gde moram prelaziti ulicu, gde dodirnuti neka mesta, etc. Ne volim kad ljudi stoje preblizu mene, u stanju sam da nekoga spucam šakom kad stoji preko 20 sekundi toliko blizu, ali samo kad stoje, kad sede uopšte mi to ne smeta. Imam fotografsko pamćenje, koje mi je dosta puta pomoglo u životu. Šta ja znam, ima toga još dosta, napišem ako se setim. :)

  12. Ауууууууу много тога имам.

    Прво често ми се деси да ми се глава испразни и да буљим у једну тачку пола сата а да се ничега не сјетим. Увијек скидам етикете са флаша, поколопце са кутија и тегли. Грицкам нокте и кожу око ноктију, нешта ми мора бити у руци да вртим и ломим. Често трупкам ногама у неком неодређеном ритму и особе око мене то нервира. Ако се изнервирам 95 % добијам напад дисања (додуше то је ради астме)али ајде, волим да ја организујем све, и мрзим групне радове у којима морам само да гледам, увијек кад устанем 2 чаше воде смлатим и тако пред спавање.
    Има тога још али ајде за почетак ово :)

  13. имам своју маршуту било где да идем не одступам од ње. страшно се плашим да закасним било где, па долазим по 15 минута раније. бројим колико ми је секунди потребно да се испишам. бројим гутљаје док пијем воду. воду пијем само у купатилу. пуцкетам палцима и на рукама и на ногама. одлепљујем огласе на бандерама. не волим гужву. када се рукујем не гледам у очи већ се трудим да што јаче стиснем руку.

  14. имам своју маршуту било где да идем не одступам од ње. страшно се плашим да закасним било где, па долазим по 15 минута раније. бројим колико ми је секунди потребно да се испишам. бројим гутљаје док пијем воду. воду пијем само у купатилу. пуцкетам палцима и на рукама и на ногама. одлепљујем огласе на бандерама. не волим гужву. када се рукујем не гледам у очи већ се трудим да што јаче стиснем руку.

    Лололо 90 % ствари смо исти :)))
    И да... велики сам пироман, свесно или не.
    Кад смо спремали кућу горе на селу све оно што се требало бацити накупио сам на гомилу 2 метра високу и 3 метра широку, запалио и гледао док је горило, ни метар од ватре.
    У кафани док сам гледао дерби узео сам седмичну и несвјесно запалио и изгорела ми је скоро до руке ја нисам ни сконтао. Да ми нису ови угасили ко зна шта би било.

  15. Ambidekster sam, što znači da sve mogu da radim sa obe ruke, pišem, jedem, igram bilijar, bilo šta.

    Боли те курац

  16. Počela sam u zadnje vreme da pričam sama sa sobom neke izmišljotine i to ponekad na engleskom, a ponekad na španskom.. I tako serem po ceo dan.. Još kad učim pa se preslišavam, ja počnem sebi da dajem kontra argumente pa nastane haos... Oooo jebem ti filosofju, još ću i da poludim! Sve mi se otvaraju nove dimenzije, pa se primim k'o ruža u beton...

  17. Još kad učim pa se preslišavam, ja počnem sebi da dajem kontra argumente pa nastane haos...

    Haha,pa bolje da se nađemo,pa normalno da se svađamo,a ne ovako same sa sobom.
    EDIT:Brojim rupice na krovu autobusa,kojih ima hiljade i hiljade.To nijesu rupice bukvalno,nije autobus probušen,nego kao okrugla udubljenja.Ako sjedim do prozora.
    Dok sjedim u autobusu brojim koliko me je ljudi dodirnulo,ako ne sjedim do prozora.

  18. hahahahahahaha ne znam zasto se smejem na ovaj ajaxov post toliko da mi skripe pluca

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.