Čudne navike, osobine

  1. Cesto kada kucam nesto imam osjecaj da odredjeni taster nisam pritisnuo prstom kojim treba (mada koristim samo 4, kaziprst i srednjak obje ruke) i onda pozelim da ga pritisnem onim kojim treba i pritisnem ga par puta da zadovoljim ceif, pa izbrisem to.

  2. Dok se tuširam ne izlazim ispod tuša dok poslednju kap tople vode ne potrošim

    Nema sanse da se tusiram ako vidim da bojler nije skroz pun. Mora da prestane lampica da svetli. Ako treba cekam i do pola noci...

  3. Увек волим да имам округлу цифру у џепу, типа 4000-5000, алергичан на метални новац...

  4. Imam počesto običaj da tražim ključeve od auta po cijeloj kući, a ključevi su mi zapravo u ruci...

  5. Plivam isključivo leđno.

  6. Увек волим да имам округлу цифру у џепу, типа 4000-5000, алергичан на метални новац...

    Значи, ако желите да убијете Џанкија мазите га кованицама. Добиће оспице и има думре.

  7. чак и онај метал од 20 кинте, брже боље увалим неком...

  8. Jao, imam jednu kašičicu, onako, kako da objasnim, reckavu, za žito, i nju uvek koristim! Ako je prljava, moram da je operem da bih njom jela! Nikada je ne dajem gostima, uvek je ja koristim, fanatično je obožavam.

  9. nači nikad, ali nikad na kladionici ne igram kvote 1,3 i 1,35... ako je kvota u međuvremenu pala tražim da izbrišu par, a ako ni tad ne primjeti kulturno zamolim da mi stoniraju tiket...

  10. Telefon uvijek nosim u zadnji džep (trenerka se ne računa), cigaretu nikad ne gasim, ostavim je da se ugasi sama od sebe, smeće uvijek ostavim pored kontenjera ( nisam čuo da neko ovo radi), kad idem ulicom, preskačem šahte ...

  11. nači nikad, ali nikad na kladionici ne igram kvote 1,3 i 1,35... ako je kvota u međuvremenu pala tražim da izbrišu par, a ako ni tad ne primjeti kulturno zamolim da mi stoniraju tiket...

    Ја не играм никад 1.6 и 1.65, али буквално никад јер сам сто пута пао на њих :)

    Телефон увијек у десни џеп, цигаре у лијеви, слушалице други лијеви (испод) или са цигарима.
    Кад имам јакну унутрашњи џеп је за новчаник, иначе задњи.

    Ујутру се прво умијем па зијевам кроз кућу, па онда оперем зубе и сједнем да испушим један да бих убио ону превелику свјежину :))

  12. бури

    nači nikad, ali nikad na kladionici ne igram kvote 1,3 i 1,35... ako je kvota u međuvremenu pala tražim da izbrišu par, a ako ni tad ne primjeti kulturno zamolim da mi stoniraju tiket...

    Ово је и код мене, само што је квота 2.05..

  13. znači nisam jedini paćenik... dobro je

  14. Ја сам помало геееееееееееееееееееееееееееј.

  15. Ja volim da kada legnem u kadu jeftino platim nekim maloletnicama iz siromasnijih etnickih grupa da mi grizu nokte na nogama. To me uvek ucini ispunjenim i okej sam onda sledecih nekoliko dana.

  16. ИПАК НАЈЉЕПША ПРЕЉЕПА ПРИЧА ЈЕ ПРИЧА О ТОМЕ КАКО САМ ВИДЕО ЈЕДНОМ ИСУСОВ ЛИК НА КОЛЕНУ ЈЕДНЕ ЦРНКИЊЕ И ОД ТАДА СТАЛНО ЗАГЛЕДАМ КОЛЕНА ЦРНКИЊА УГЛАВНОМ У ПОТРАЗИ ЗА ИСУСОМ

  17. Ja volim da kada legnem u kadu jeftino platim nekim maloletnicama iz siromasnijih etnickih grupa da mi grizu nokte na nogama.

    И тим чином кобјасниш

  18. Vecito okrecem hleb naopako i konstano tog momenta to primetim i odmah se iznerviram jer znam da cu tog momenta poceti da slusam kako ne valja hleb okretati naopako. Ma koliko se trudio da to ispravim ne ide.
    Cesto sebe nalazim da na nozi imam samo levu papucu. Pojma nemam gde i kako desna noga uspe da je izgubi.

  19. Vecito okrecem hleb naopako i konstano tog momenta to primetim i odmah se iznerviram jer znam da cu tog momenta poceti da slusam kako ne valja hleb okretati naopako. Ma koliko se trudio da to ispravim ne ide.

    Иста ствар :)
    Ово радим и са даљинским, вазда га наопако окрећем, али то је ваљда због тога што су она дугмад гумена па да не клизе, можда сам навикао због тога :)

    Cesto sebe nalazim da na nozi imam samo levu papucu. Pojma nemam gde i kako desna noga uspe da je izgubi.

    Мени се ово дешава са чарапом.

  20. opsjednuta sam simetrijom, obe pertle mi moraju biti isto stegnuto, ako nosim torbu na ramenu jedan sat onda ću je sledeći sat nositi na drugom, ako npr počešem desnu nogu moram i lijevu iako me ne svrbi hahahahhhaa
    znači užas, postaje mi to baš problemjer što sam starija taj opsesivni poremećaj mi je sve jači
    smeta mi isto tako kad nije sve složeno i kako treba, npr u zadnje vrijeme sam pčela slagati čokoladice u maksiju dok čekam u redu za kasu, a da ne pričam šta radim tek kad sam sama
    baš sam neki dan razmišljala o tome kako se pomalo bojim da mi to ne postane problem, jebeš ga, valjda neće

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.