Čudne navike, osobine

  1. А добро, симетрија ми је болест стара... Десило ми се масу пута да бројим кораке, бројао сам и преко 900 комада док не стигнем неђе, па оно гажење на средину плочника, или док сједиш држиш ноге паралелно плочицама или гледам да ставим ногу паралелно нечему.... Имам тих болести доста :)

  2. baš sam neki dan razmišljala o tome kako se pomalo bojim da mi to ne postane problem, jebeš ga, valjda neće

    samo moraš sebe bukvalno da nateraš da to ne radiš u ubediš da su to nebitne stvari i da se neće ništa pormeniti ako to ne uradiš. i nije uopšte tako teško kao što ti možda sad deluje, samo je bitan taj prvi korak. opsesije obično postaju sve jače vremenom, zato što pre odreaguj.

  3. Луд сам кад се изнервирам. Почнем халуцинирати, псовати и постанем веома хиперактиван.

  4. СМарко
    А добро, симетрија ми је болест стара... Десило ми се масу пута да бројим кораке, бројао сам и преко 900 комада док не стигнем неђе, па оно гажење на средину плочника, или док сједиш држиш ноге паралелно плочицама или гледам да ставим ногу паралелно нечему.... Имам тих болести доста :)

    Jebote, znaci nisam jedini retard :)

  5. Ау брате , код нас у Беранама има један аеродром који не ради. Моја је кућа поред њега и сваки пут кад идем у школу морам да га пређем , али уздуж не порпијеко. И обожавам кад наиђем на неку конзерву па је шутирам наредних 1000 метара. Имам и гомилу неких других малих опсесија , волим да ми је у соби све распоређено према функ шију ако ми се помјери једна једина стварчица лудим , фата ме нервоза и не могу ништа да напишем.

  6. Volim ponekad kad pišam da naslonim kitona na zglob kažiprsta, dosetim ono strujanje tečnosti.

  7. Вадим кључеве из џепа/торбе стотину меттра испред стана...и налазим који ми треба и припремам га...

  8. jedno vreme sam tako bio prso od solfeđa da sam hodao tročetvrtinskim taktom, a onda sam pokušao u neparnjacima al sam onda stao na šišarku i slomio nogu

  9. Kad perem zube imam običaj da, par sekundi prije nego hoću da isperem usta, otvorim česmu da voda onako bezveze teče. Nemam pojma što, navika.
    A inače baš čuvam vodu, ali kad su zubi u pitanju, drugačije skroz.

  10. gasim motor automobila par metara pre nego što skrenem na prelaz u dvorište

  11. Obožavam da tiho i polako otvaram i zatvaram vrata (ne ono tipa-šunjalo), nego onako, normalno. I ludim kad neko treska vratima ili kad ista škripe i cvile. Al kad i takva škripava otvorim da se ne čuju, to mi dođe kao neki mali trijumf :)

  12. Obožavam da tiho i polako otvaram i zatvaram vrata (ne ono tipa-šunjalo), nego onako, normalno. I ludim kad neko treska vratima ili kad ista škripe i cvile. Al kad i takva škripava otvorim da se ne čuju, to mi dođe kao neki mali trijumf :)

    Ahahaha, indentičan rad imam.

    Kad uzmem gitaru, uvek iz nekog razloga prvo odsviram E dur onako refleksno, i onda gledam u nju jedno 10 sekundi, pa tek onda dodjem online sa mozgom.

  13. Имам навику да снајперишем све особе око мене. Значи оно, пратим сваки покрет...

  14. Aj da dodam na ovo. Prozor u sobi mi uvek mora biti malčice otvoren, čak i ako je minus 20 napolju. Koliko god ovo čudno zvučalo, ja gazirano piće ne mogu popiti dok ga prvo ne promućkam u ustima, nema jebene teorije, jedino ako žurim negde pa ono aj, samo ga eksiram. Kad igram bilijar moram makar 2 kugle u partiji odigrati sa povratnim felšom, i to onim preko čitavog stola, čak i ako to nije potrebno, a u 95% slučajeva nije, (a u onom prošlom postu je navedeno da sam ambidekster, stoga ovo sledeće radim), pa moram jednu partiju u potpunosti odigrati sa levom, jednu u potpunosti sa desnom, i onda ovo ostalo kad igram, normalno koristim obe ruke, kako mi više odgovara, sve u zavisnosti od pozicije bele kugle. Uvek preskačem šahtove, i one linije na trotoarima i pločnicima (ovo mi od tenisa ostalo, pošto uvek prelazim preko linija). Šta znam, ima toga hrpa, i više nego dovoljno sam napisao za ovu temu, kad se saberu oba posta. :)

  15. Дркам левом руком.

  16. Uvijek ulazim prvo na google

  17. иам обичај каце возим аутобаном и буде досадно, нађем тачкицу на шофершајни, и онда померам главу леводесно, избегавам оне линије на средини пута! опа

  18. U mojoj ulici ima neka biljka, neam pojma kako se zove, uglavnom... uvek kada prolazim pored nje moram da uberem jedan list, svaki jebeni put, tako već jedno godinu i po dana.

  19. Кад видим некога ко ми иде у сусрет обавезно замислим неку тачку на средини дистанце између мене и те особе и онда пожурим корак да стигнем први до те тачке.

    Кад прођем први обично се осећам надмоћно.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.