Čudne navike, osobine

  1. YeahBatch

    Дркам левом руком.

    U desnoj ti miš lololo

  2. Тако навико јебига.

  3. kada setam sa nekim,ne volim da mi ta osoba bude sa leve strane.

  4. kada setam sa nekim,ne volim da mi ta osoba bude sa leve strane.

    +1

  5. kada setam sa nekim,ne volim da mi ta osoba bude sa leve strane.

    +2

  6. Свашта. Још испаде да сам ја овде најнормалнији.

  7. Visim naopačke, makar jednom dnevno 30 do 60 sekundi.
    Novine čitam uvek s kraja ka početku. Ili mestimično, po rubrikama.
    Čim ustanem otvaram prozor gde god da se nalazim, pre spavanja isto.

    kada setam sa nekim,ne volim da mi ta osoba bude sa leve strane.

    +3

  8. kada setam sa nekim,ne volim da mi ta osoba bude sa leve strane.

    Znači da ne voliš da dominiraš u društvu.
    EDIT: Kad pričam milije mi je da stojim bez obzira da li ostali sjede.

  9. Kad na ulici vidim neko gadno đubre-tipa:pseće govnjo, povraćotinu ili neku šlajmaru, brzo pogledom tražim nešto lepo -drvo, lepu boju fasade, cveće, klince kako se igraju-bilo šta , samo da mi se "prekrije" ona prethodna "slika".
    Kad se penjem stepenicama, skoro uvek stajem samo vrhom stopala, pa zategnem malo listove na nozi, kao, razgibavanje neko. :)

  10. Mogu da budem do jaja seksi i ne jebem 17 godina. Da da.

  11. ја сам једна сушта родољубиво-алтернациона персона моћног гласа попут оливера њега

  12. Kad setam sa nekim, nervira me da taj neko bude sa moje desne strane, u desnom uvetu mi je slusalica skoro uvek...

    Kad pričam milije mi je da stojim bez obzira da li ostali sjede.

    plus i *

  13. Kad se vozim ponekad "čekiram" prostor izmedju drveća pored puta ili izmedju traka na putu. Često tokom šetnje otkinem po neki list sa drveta, pocepam ga i bacim dole. Kad idem trotoarom i smorim se dodje mi da pazim da ne gazim one linije...
    Kad idem na dvokorak posle polaganja moram proći ispod table, ako to ne uradim 'vata me neka praznina :)

  14. Kada idem stepenicama uvek prvo levom nogom zakoracim i uvek prvo levu patiku obuvam.

  15. jedan ortak izvalio da ima čudnu naviku da nesvesno pljuje na smrtovnice, kao često mu se desi da pljune i skonta da je pljunuo na smrtovnicu šlol

  16. Kad treba da počnem da učim, uvek gledam da bude 'okruglo' vreme, recimo tačno 4 ili 5 ili eventualno pola 5, nema šanse ako je 16:52 kao sad :) Evo, čekam 5 da počnem :)

  17. kada setam sa nekim,ne volim da mi ta osoba bude sa leve strane.

    Sa desne u mom slučaju.

    Kad pričam milije mi je da stojim bez obzira da li ostali sjede.

    +
    Kad nemam naočale na glavi osjećam se loše i paranoično, kao da ne držim situaciju pod kontrolom.

  18. http://image.made-in-china.com/2f0j00KMHTBeFtEpqs/CV-Axle-Axle-Shaft-for-ATV-Car-TB07001-.jpg
    Ово је такође чудна осовина, макар мени.

    ЕДИТ: Јао мене, ја прочито осовине уместо особине, хе хе. Немојте замерити...

  19. читам ово и почиње да ми се кристалише просечан профил личности
    http://www.youtube.com/watch?v=gdRCXrr-XHo

  20. Volim kad neka životinjica zaspi u mom krilu, mačka, štenac, cupi, prase...

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.