Čudne navike, osobine

  1. I ja kradem vajrles, u stvari imam besplatan u naselju, hvatam onako čisto da mogu ponešto da pogledam na YouTube i da skoknem na Vuku, mada je često spor. DA! Švercujem se u busu ove godine! :D Haha, to su moje čudne navike, bila sam ranije pošten građanin. :)

  2. Moja čudna navika je to, da kad god idem sa društvom ili bilo s kim pešaka, uvek sam prvi iako to ne želim. Ne znam da li ja to brzo hodam, ili mi je navika od fudbala jebemliga.

  3. I da, izraziti sam dešnjak, veoma. Ništa skoro ne mogu da radim levom rukom,sem da kucam nešto na kompu. Ne znam ni ja zašto, jednostavno, uopšte osećaj da nešto radim levom rukom. A levom nogom jedino znam da šutiram loptu, jer nas tako trener naučio kad se nađemo u zajebanoj situaciji pred protivnikom.

  4. Kad smo već kod fudbala.
    Imam čudnu naviku da ne šutiram na gol, čak i kad sam sam i kad imam priluku da je raspalim ja krenem da driblam i pokušavam da se ušetam u gol sa loptom.

  5. Imam naviku da pre tusiranja, kad uzimam gace, obavezno ih bacim iz velike daljine da udare iznad vrata. Za to vreme dodjem do vrata i uhvatim ih pre nego sto padnu. Ako to ne uradim propao mi je dan.

  6. Imam naviku da lupkam prstima zidne pločice da bih čula koja je šuplja ili ispod koje nema dovoljno ljepila ili šta se već stavlja ispod pločica. Mislim da znam dje se nalaze sve šuplje pločice u kući.

  7. ^ vesnam, Super Mario :D

    Ja imam naviku da preskačem stvari i obaveze koje su prostije od 3+ na barsu. Baš sam lijena guzica. Šta'š, majka mi Crnogorka, nju krivim.

  8. Ne oblačim ili koristim ono što sam imala na sebi (ili koristila) kad mi se neko sranje desilo u životu.

  9. Ne oblačim ili koristim ono što sam imala na sebi (ili koristila) kad mi se neko sranje desilo u životu.

    Uvek sam znao da je ta crna majica kriva što ne mogu da izvučem četvrtu seriju sa njom. A kad obučem belu, sve puca!!

  10. Eto ko me razume!! :*

  11. Hm...

    - Kakve god farmerke nosio, imam fobiju da mi je otkopčan šlic i neretko se mašim tamo, te ljudi pomisle da sam prostačka stoka i da se 'vatam za tuki.

    - Kidam živce mojima s Zippo upaljačem zbog čega oni pizde. Obavezno cigaretu poližem pre paljenja.

    - Idem obavezno s leve strane kad sam s nekim u društvu, takođe tako i sedim. Mrzim kad je neko iza mene tipa u liftu, na predavanjima, prevozu, ili gde već.

    - Mrzim kad me autsajderi gledaju u oči, te zbog toga i fotosenzibilnosti uvek napolju (dokle god ima svetla) nosim naočare sa sunce. Takođe, ove neutralne za vid moraju biti čiste ko siza, jer me i jedno sranje na staklu izbaci iz takta.

    - Upadljivo kolačim oči kad neko ubija u pojam, tako barem kažu.

    - Kad sam u ambijentu gde ima mnogo ljudi, uvek imam trip da ću se s nekim pokačiti i da će biti tabanja, te ne idem gde ima mnogo ljudi, osim ako moram.

    - Nakon svršetka, bilo da je singl ili multiplejer, obavezno se moram istuširati, jer imam stalno trip da ću se ujutru probuditi u moru sopstevene semene sluzi i da će mi se noge slepiti. A tokom tuširanja 'vić isperem pod najjačim mlazom vode da ide čist u nove gaće.

    Ima još onih tripova koje levoruki poseduju, ali su drugi već pomenuli...

  12. - Не могу испушити пљугу да не правим оне кружиће. Умем да их правим разне па ми ушло у навику.

    - Играм се Зипом и често нервирам људе.

    - Када идем у друштву волим да сам на десној страни.

    - Када сам у родном граду, сваки дан у исто вријеме, пијем исту кафу, у истом локалу за истим столом. Ако не стигнем сваки дан онда бар сваки други.

    - Када почињем учити мора би округло вријеме, нпр. 15:00 или 15:10 никако 14:57 или 15:09

    - Свети дан ми је сриједа.

    ...

  13. - Pričam sam sa sobom skoro uvek kad sam sam.
    - Izjutra vrlo često pevam neke kretenske narodnjake.
    - U stalnom sam strahu da ne ostavim otključana vrata ili uključenu ringlu, pa se vraćam po dva-tri puta da proverim. Uvek.
    - Nisam opsednut urednošću, ali vrlo često poravnavam otirače ispred stanova u zgradi.
    - Kad pokušavam da smislim neku foru za Vukajliju, prve reči su mi skoro uvek turmalin i karijatide. Nemam pojma zašto, ali neki bafer baguje opasno.

  14. Idem obavezno s leve strane kad sam s nekim u društvu

    Kažu da neprijatelj hoda sa leve strane, tako i ja ne dam nikom da mi ide tuda. Šukurac tamo desno!

  15. Idem obavezno s leve strane kad sam s nekim u društvu

    Ovo je neko pisao već i stavio sam ''+1'' , tačnije ''+3''.

  16. E, imao sam te simetrične tripove dok sam bio klinac, sad me to realno ne zanima.

    Npr. i abnormalno me iritira kad vidim da neko nosi odeću sa aplikacijama po rukavima i slično. U odevanju jedino pratim vertikalnu simetriju.

  17. Целу зиму сам у мајици.
    Чашу испирам више пута пре него што пијем воду без обзира да ли је претходно опрана или не.
    Уколико се ударим или почешем на леву страну неког дела тела, морам и на десну да бих вратио равнотежу.

  18. Marvellous, pa onda si ti nekome neprijatelj. A isto kazu da ako ides sa desne strane, da volis da dominiras u drustvu.

  19. Морам минимум два сата да седим у кући након што оперем косу... ал' то је вероватно јер су ми сјебани синуси.

  20. - Iznerviram se ako nagazim liniju na putu, i dan danas iz izbegavam kao nagazne mine.

    - Uvek počnemda verujem u boga nakon odigranoh tiketa, pa do njegovog pada/proslaska.
    Ako padnem, bog je kriv, ako prodje, ja sam bog.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.