Čudne navike, osobine

  1. Ми смо болесни људи.

  2. Uvek citam Read Me, FAQ i ta sranja. I to po milion puta. Nasao sam gresku u Uslovima koriscenja ovde i bode mi oci svaki put kad citam. Boli kurac gazdu da ispravlja.

    Po ulazima citam kucni red, obavestenja i sl.

    Sastojke cokoladica, sokova, stvari u kupatilu isto citam. Nemam nikakve alergije, inace.

  3. Mora sve u sobi cakum-pakum da mi bude,ali to ide do mere da cebad na kravetu more da bude tacno uz ivicu kreveta,da ne prelazi.Odmah provalim da li mi je neko bio u sobi kada dodjem kuci jer zapamtim sta sam kako i gde ostavio.Msm nije to sad nesto cudno,freak sam ja inace,samo dok se setim jos neceg... :D

  4. Увек подигнем даску на WC шољи пре него што уринирам, а кад завршим, онда је вратим, и сад да ли ме то чини лошом особом? Имам отварач за флаше који отвара без трага, да може поново да се затвори, и на журкама, славама и разним другим роштиљима, фештама и осталим окупљањима отворим, попијем, сипам воде па вратим, и онда се људи изненаде. Напијем се па пишем љубавне песме са акростихом на ФБ-у особама које никад нисам упознао, нити ћу, и шаљем их са дуплог налога, и никад не гледам поруке које су ми стигле као одговор. Исте те песме напишем краснописом, ставим у пластичну флашицу од битер лемона, нула пет, убацим у контејнер, као оно, месиџ ин д ботл, и замишљам да ли их је ико игде нашао. Промотерима који на улици продају честитке за децу из Звечанске причам своју тужну животну причу на руском, ако руски не разумеју, а углавном не разумеју. Једном сам волонтирао на наливању црквеног темеља и убацио у бетон темеља перверзно љубавно писмо љубави мојој. Поред те цркве ћу увек радо пролазити, са посебном емоцијом.

  5. Kad pijem vodu, desnom rukom drzim casu, a levom slavinu.

    Kad sam bila na faksu, svaki put pre nego sto sednem da ucim, obavezno stavim karmin.

  6. Kada je napolju led i minus beskonacno nikad ne uvucem ruke u rukave iako se smrznem ko picka. lololol

  7. VanGoga
    Ne oblačim ili koristim ono što sam imala na sebi (ili koristila) kad mi se neko sranje desilo u životu

    Žao mi samo što su mi to obično dobre stvari, šmrc.
    Čim dođem u čkolu prvo pišem raspored za taj dan na klupi, pa sve ostalo. U panici sam ako ga ne znam.

  8. Neću jesti sve dok mi neko ne spremi, a kad baš nema nikog onda sam primoran da sam spremam, al tek kad se oglase creva . lolol

  9. Обожавам да скупљам старудије и да им, притом, сваке 2 недеље мењам размештај о соби не би ли све стале :Д

  10. Умијевам се врућом водом.

  11. Uvek pomirišem čašu, šolju, činiju pre nego što sipam hranu ili piće.
    Nož držim u levoj, a viljušku u desnoj ruci kada jedem.
    Kada pauziram film ili seriju uvek mora da bude tacan minut, ako mi se omakne, pa bude npr. 32:01, čekam do 33:00.

  12. Toliko je mainstream biti nenormalan, da sad od danas potpuno normalan.

  13. Mirišem smoki pre nego što počnem isti da konzumiram, čak i kada smoki konzumiram, mirišem kesicu i dalje. :) Isto tako i krem bananicu (radila sam u soko štarku nekoliko meseci pa se sećam kako je mirisao pogon gde su se pravile krem bannice mmmm). :)

  14. АЛИ ИИИИПАК ИМА ЧУДНЕ НАВИИИКЕ!!

  15. Šomi, nemoj da se ugušiš, lakše to malo.

  16. Imam naviku da lupam čaše (čitaj - kafanu) iz određene Šabanove pjesme.

  17. Au, odakle da počnem.
    Kad god pijem vode sa slavine ili česme, obavezno brojim gutljaje.
    Imao sam trip da preskačem pukotine i linije do skoro, ali sad me skoro svaki put vodi autopilot do odredišta.
    Kad razmišljam o neprijatnim situacijama koje bi mogle da mi se dese zažmirim uvek na levo oko.
    Grickam donju usnu kad sam nervozan.
    Kad se ošišam na nulu, volim da prelazim dlanom preko glave kul mi osećaj.
    Pišam u lavabo.
    Češkam obrve kad mi je dosadno (i efektivno ih depiliram koliko intenzivno drpam).
    Kad ustanem obavezno iskrckam kolena, prvo levo pa desno, onda na cigar, pa tek onda perem zube i umivanje.
    Pred spavanje uvek desna ruka ispod jastuka, leva na jastuk, a ispod vugle.
    Možda i najčudnije kad mi se digne kurčina ja je kvrcnem kao prst kad se ukoči, npr.

  18. Imam naviku mislim to je već postala svakodnevnica da svaki dan planiram u minut.
    Čak i minutažu kenjanja isplaniram da se uklopi u moj plan.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.