Prijava

Kao klinac sam i ja imao trip da brojim slova kao nenormalan.
Imam ortaka koji igra PES sa Totenhemom. I sad, taman da su mu svi napadači povređeni, on NIKAD neće ubaciti Pavličenka na startu. Ja ga pitam što to radi, on kaže da mu je Roman jednostavno amajlija. Što je najgore, kad god ga ubaci, uvek padne gol, i to često neki a la Skols pod prečku u 96. minutu. Nevera.

Када палим цигару стално заклањам руком упаљач, без обзира има ли потребе.

Takođe! I uvek primetim kad neko drugi to radi i obavezno se nasmejem u sebi!
Pomerim se s' mesta kad pomislim nešto loše.
Ne volim da gazim kockaste šahte.
Novine čitam od poslednje strane.
Garderoba mi je poređana po bojama.

Када год одем да пишам пљујем у шољу, не знам зашто...

Kad gledam TV zvuk mora biti podešen na 5,10,15...
Zvučnike na kompjuteru nikad ne gasim,lakše zaspim uz to zujanje
što se tiče hodanja po bankinama i kvadratima,kad sam sam trudim se da stanem na svaku drugu
SABIRAM I ODUZIMAM TABLICE NA KOLIMA,zato me nerviraju ove nove
Volim da kad pročitam nešto,ali to uglavnom kad vidim neki bilbord i sl,odredim sredinu neke reči kao i da čitam unazad,to sa čitanjem unazad sam posle 10 god toliko usavršio da sad mogu bilo koju sem onih baš,baš složenih da pročitam jednako brzo kao i normalno da čitam,mogu i da pričam tako bez problema.Reči nekih pesama volim da pevam tako da izmenjam slova nekim rečima a neke pevam odnazad ,ali da se slaže sa melodijom npr: " Ad me ćiku tipraa adzevz Acinad aneđor im ćiku eđod oak acinaarg a an amitarv kilinetšrman gart do higurd anež žitra oak cinirak"
Kad je jako hladno upalim fen i grejem se tako,čak i zaspim
Ne mogu da stojim u mestu,što je posebno primetno na stanici,prilikom tih šetnji ponekad zaboravim u koji bus uđem,ali to samo kad idem za grad...

Cackam nos i od iskopane "rude" pravim grudvice i gadjam prolaznike. Dobijam extra poene ako im grudvice ostanu na kosi ili licu.

kada je proleće, leto, rana jesen, mada sam kod kuće uvek to radila.. jeste da se šetam polu gola po kući, bilo kad se spremam za školu, grad. ali moram da imam čarapice.
od kada sam se preselila i imam cimera prestala sam to da radim. samo sam jednom kada sam bila izuzetno mamurna i istraumirao se čovek.
i nije baš navika, ali da.. ja uvek nosim čarapice. sem kad se tuširam. inače uvek.

samo sam jednom kada sam bila izuzetno mamurna

Zavidim mu. :D

što se tiče hodanja po bankinama i kvadratima,kad sam sam trudim se da stanem na svaku drugu

I ja isto, lol.

Imam tikove kada vozim po frekventnijim putevima. Bojim se magaraca koji preticu iz suprotnog pravca bez prethodnog gledanja jel bezbedno preteci posto sam par puta jedva ostao ziv zbog toga. Kada me neko zeli da me pretekne na putu, gledam da se sklonim sto vise u stranu i ako ima nekog iz suprotnog pravaca onda se pomerim skroz do crte da ne bi taj sto me pretice zalepio se u tog iz suprotnog. Radio u autu mi mora pre gasenja biti podesen na 12 jacine. Obozavam da stvari koje su oronule vracam u prvobitni fabricki izgled. Ne volim izgrebane stvari. Sve sto radim, radim temeljito i precizno. Volim da uklapam namestaj nanovo svakih 6 meseci i jos koliko tikova i gluposti. Uz to sve sam i klaustrofobican

Ti mora da se Devica?

Kada zelim da se odjavim sa Vuke, uvek prvo odem na svoj profil, pa tek onda "odjava".

I ja isto, lol.

Kakva neverovatna koincidencija :D

Kad gledam TV zvuk mora biti podešen na 5,10,15...

Jaaooo, sad me podseti. Večito mi je volume podešen na parne brojeve, fazon 14, 16, 18, 20. ololoolololol

Jaaooo, sad me podseti. Večito mi je volume podešen na parne brojeve, fazon 14, 16, 18, 20. ololoolololol

da li si ti normalan,kako 16 možeš da podneseš? LOLOLOLOLOLO

Kakva neverovatna koincidencija :D

Da ne poverujes.

Ti mora da se Devica?

Da. U horoskopu sam devica. Kako si pogodio?

Кад видим бандеру инстинктивно подигнем ногу.

Мали кер

Možda se i sretnemo pored nekog groblja,dok ti brojiš a ja ti sabiram broj tablice lololo

Da. U horoskopu sam devica. Kako si pogodio?

Ovo je već za treće oko

Može li jedna hiromantija za mene?!

da li si ti normalan,kako 16 možeš da podneseš? LOLOLOLOLOLO

Ma imam onu kršinu od TV-a, onu Rovu. Doduše, nije baš mali ali je krš, to je poenta, tako da je tu 16 srednje. :)

Auuu... imam gomilu čudnih navika.
Pred spavanje pet minuta stojim pored kreveta sa pogašenim svetlima iz bogtepitakojih razloga. Čak ne znam ni da li mislim o bilo čemu u tom trenutku.
Kada brišem tekst poruke ili na Wordu, netu, ne naciljam mišem grešku, već sam u stanju i po 10 reči da izbrišem da bih ispravio grešku.
Umesto kao većina mojih drugara u trenucima dosade da vrtim minđušu u krug, ja uhvatim iglicu iza resice i vučem nadole manijakalno.
Kad šetam, uvek gledam da idem striktno pravolinijski stazom, da ne idem po dijagonali.
Kad učim, prvo bitne rečenice podvlačim markerom, a kad ponavljam, hemijskom zaokružujem ključne reč.
Itd...