Čudne navike, osobine

  1. Pred spavanje pet minuta stojim pored kreveta sa pogašenim svetlima iz bogtepitakojih razloga. Čak ne znam ni da li mislim o bilo čemu u tom trenutku.

    Лол. Могу да замислим под каквим утиском би била риба кад би ово одрадио пред спавање са њом. Мада, ако се ухватиш за срце и рецитујеш Манифест комунизма ово је сасвим ок.

  2. Pa sad spavanje kao spavanje i spavanje kao heftanje su različite stvari, lol.

  3. Мрзело ме да линкујем дефиницију, Њојтекова је, погледај ако те не мрзи. :)

  4. Naći ću... jednom. Pogledao sam u autorima, nema lika, a za defke ima puno za pretragu... No, da ne odemo u off previše :)

  5. Wojtek, ne Njojtek. :)

  6. E, taj mi je poznat već :D

  7. Jednom sam na kolenima jedne crnkinje u metrou video lik Isusa. Od tada volim da gledam ljudima kolena.

  8. Uvek vežem prvo levu patiku.

  9. Uvek vežem prvo levu patiku.

    Impresivno.

    Izbacim komentar pa se onda vratim par puta i smejem se svom komentaru. Kao, nešto mi zanimljiv.

  10. Пред битне догађаје не причам ни са ким.

  11. Uvek kad hodam sa nekim moram da ja budem sa desne strane.

  12. Pufna
    Uvek kad hodam sa nekim moram da ja budem sa desne strane.

    Znaš koliko nas ima ovde. Ukapirali smo da to rade levoruki. Jesi levoruka?

  13. ја сам леворук и више волим да сам са леве јер сад размишљам, вероватно је то зато што као овог с којим идем познајем и пријатељ ми је а са леве слободне стране је спољашњи свет, непредвидив па ми је јача страна окренута њему.
    капираш Мајо?

  14. U jee, mi kao neka sekta. Ne, nisam levoruka, ali imam trip da bolje cujem na levo uho, a znam da mi je na levom oku manja dioptrija, tako da, mozda je zbog toga.

  15. Nemojte opet o tome...

  16. Прочитах неколицину постова и чудим се да свако од вас има неке те чудне навике, а мислио сам да само ја то радим, невера. . .

  17. Ni za živu glavu ne silazim sama u podrum.
    Brave na kolima su zaključane ako nikoga ne vozim.

  18. Прочитах неколицину постова и чудим се да свако од вас има неке те чудне навике, а мислио сам да само ја то радим, невера. . .

    Toga je mnogo vise nego sto mozes i da zamislis...

  19. Imam ja tih nekih X glupih osobina...

    Mrzim da pokazujem tiket nekome..Ne govorim da sam se kladio.. Mrzim kad mi neku uzme tiket i kaže "ovo ćeš omašit", zato ..
    Ne gazim linije kad hodam.. Preskačem ih na pločicama, ako je popucao beton preskačem ga, čak i na tepisima u svojoj kući imam tačno odredjena mesta na koja mogu stati..
    Vežem se pre nego što startujem auto..(Kako to samo fegetski izgleda)
    Ako me voze obožavam da gledam kablove na banderama i njhovu putanju, a ako su brda zamišljam kako neki čikica (liči na Super Maria) preskače ta brda..

  20. Nekada se obrijem pre spavanja, da bi ujutru spavao duže ... tih 10 minuta ....

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.