Prijava

Даклем, можда се неки од вас сећају да сам пре неких годину дана покренуо сајт који се звао "Историја Србије", па сам га у међувремену угасио. Пре пар дана налетео сам на харду на податке који су били на њему, па сам одлучио да отворим нови сајт, јер иовако свирам оној ствари 10 сати дневно. Тако да сад постоји нови сајт, који се бави делимично другачијом тематиком (Срби место Србије). Међутим, добар део страница је празан, јер сам добар део садржаја у међувремену изгубио, али намеравам убрзо да допуним недостатке у тексту.

Сад, хтео бих да чујем ваше мишљење, и био бих неизмерно срећан и захвалан ако неко попуни анкету на сајту.

Адреса је: http://nskv.weebly.com/

Брате, нешто ти анкета не ради :)

Хм...Пробај сад.

Мени се дизајн више свиђа од прошлог, толико од мене за сад, а после ћу да читам и разгледам.

Izgleda odlično. Posle ću da iščitam.

Alo bre pohvalio sam ti sajt i uradio anketu šta ne kažeš bar hvala bre?!?!

Petar Pan Pezo$
Izgleda odlično. Posle ću da iščitam.

Такође.

Ideja je sjajna, sajt zanimljivo izgleda, mada imam par kritika.

Ne sviđa mi se naslovna partija, i ona gomila sličica ispod nje. Nemoj da se ljutiš, ali izgleda k'o ciganski ringišpil. ;)
Fora sa sličicama mi je gotivna, mada malo bode oči to što srednjevekovni i novovekovni Dubrovnik imaju potpuno istu sličicu.
Takođe mi se čini da imaš par gramatičkih grešaka u tekstovima, ali ja nisam stručan da to procenim.

Shvati ovo kao konstruktivne kritike, i želim ti puno sreće u daljoj razradi sajta.

:)

Alo bre pohvalio sam ti sajt i uradio anketu šta ne kažeš bar hvala bre?!?!

Хвала Петре, извини што касним, мислио сам о нашем цивилизацијском развитку и његовим тековинама под тушем.

Ne sviđa mi se naslovna partija, i ona gomila sličica ispod nje. Nemoj da se ljutiš, ali izgleda k'o ciganski ringišpil. ;)

Боље и да је горе од просечног, него да је у границама просечног, зар јок :D

Fora sa sličicama mi je gotivna, mada malo bode oči to što srednjevekovni i novovekovni Dubrovnik imaju potpuno istu sličicu.

Нисам имао напад оригиналног духа када сам бирао сличке, вероватно ћу да изменим за нововековни.

Takođe mi se čini da imaš par gramatičkih grešaka u tekstovima, ali ja nisam stručan da to procenim.

Слободно реци, био бих захвалан.

Хвала вам свима!

Jel neka trenutna greška, ili u nekim temama nema uopšte teksta? Npr Hadžijeva buna, drugi srpski ustanak...?

Слободно реци, био бих захвалан.

Pa, konkretno, čim sam počeo da čitam doseljavanje slovena zapazio sam jednu sitnicu:

Почетком семог века забележено је...

tj. progutao si jedno slovo. :)
Video sam par grešaka, ali me iskreno sad mrzi da ih trebim po tekstovima. Mada, izgleda mi da su gramatičke greške u granicama prihvatljivog.

Ali, još jednom napominjem da ja nisam stručan da procenim, jer i ja pravim gomilu gramatičkih grešaka (kao malopre kada sam napisao srednjEvekovni, umesto srednjOvekovni :P).

Jel neka trenutna greška, ili u nekim temama nema uopšte teksta? Npr Hadžijeva buna, drugi srpski ustanak...?

Први српски, Хаџијева и Други српски сад имају текст, а нису имали јер сам заборавио да кликнем на "Publish" (кад сам цар).

tj. progutao si jedno slovo. :)
Video sam par grešaka, ali me iskreno sad mrzi da ih trebim po tekstovima. Mada, izgleda mi da su gramatičke greške u granicama prihvatljivog.

Хвала на овоме, исправио сам. Генерално, ја сам ове текстове, тј. већину њих, објавио на помоз' Боже, тако да нисам детаљније гледао у текстове, вероватно ћу сад преко викенда то одрадити.

Добро, ко се зезао са анкетом?

Sviđa mi se sajt. Saću da iščitam.

Ништа нема о Србима у Босни.

Овај линк багује_:

http://nskv.weebly.com/105610771087109110731083108010821072-105710881087108910821072.html

E da, i Južna Ugarska baguje.

Људи, нисам исписао, је л' сте ви читали први коментар уопште?

Међутим, добар део страница је празан, јер сам добар део садржаја у међувремену изгубио, али намеравам убрзо да допуним недостатке у тексту.

Људи, нисам исписао, је л' сте ви читали први коментар уопште?

Па испиши, шта чекаш краљу?