Prijava

За оне који нису чули за нови геноцид:
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/1007464/Pretu%C4%8Den+Jovo+Kapi%C4%8Di%C4%87.html

Е сад, занима ме на који начин мучким нападом с леђа настају повреде носа и образа (образа у буквалном смислу, наравно)? Које су ваше теорије? Некако могу да сварим причу о леденом метку и Кенедију, али овај догађај (и многи слични њему) ме просто баца у ребус. Шта је то што тера људе да фурају причу "напо ме слеђа", "било их је тројица", иако нема потребе за тим?
Зашто иновладине агенције највише цмиздре због угрожених љуцких права једног удбаша? Да ли зато што су им на челу деца бивших Јовових колезга? Зашто те агенције и њихове челнике, бивше "комунисте" и њихову децу, спонзоришу државе које су се 50+ година грчевито бориле против комуњиста? Како то да чедофили нон-стоп пене о томе како су сви њихови противници удбаши, а у својим редовима имају господина друга Удбу?
Да ли више сумњате на Коперфилда или Биг Лалета? Или је неко са још већим магијским способностима одговоран за кукавички чин? Можда Алистер с оног свијета покушава да омете антифашистичку борбу. А уз то је и јудеомасон!!!
Да ли баштинитељи менталног склопа господина друга Капе могу добити по пички, макар имали и 100 година, а да није у питању напад згуза? И, уопште, одакле опседнутост нападима згуза, оца им очињег?! Толико питања, а тако мало времена...

Едита:
Е да, да ли мислите да ће то што су равногорци осудили напад допринети помирењу на овим просторима и бржем напретку наших народа и народности ка ЕУ и капиталистичком рају?
http://img577.imageshack.us/img577/8800/kapa.jpg
http://img713.imageshack.us/img713/5710/vukdraskovic.jpg

Починиоце открити и процесуирати.

Кроз топлог зеца, офкорс.

Ja bi' to sve u rudnik, druže. Bivši udbaš za koga se sad bore liberali lololololo

Bivši udbaš za koga se sad bore liberali lololololo

Šta te čudi? Njima je Miloš Minić bio dobar drug, pisali mu nekrologe kada je umro.
Najbizarnija mi je izjava Helsinškog odbora tralaa, Centra za kulturnu tralala i Fonda Biljana Kovačević Vučo o tome kako je "iskreno i bez licemernog ulepšavanja govorio o svojoj biografiji i ubeđenjima". Super, znači, kada bi sada Radovan Karadžić iskreno i bez licemernog ulepšavanja govorio o svojoj biografiji i ubeđenjima, da li to znači da bi ga Sonja Biserko branila?
Licemeri svih zemalja, ujedinite se!

Које лудило, апстракција... Удбаша бране четници и нво за људска права, курци, палци. Лик је деда од 194 године, и ко год га физички напада је дегенерик. Ово показује колико се овде не зна ко кога јебе.

Мени је мало нејасно то ограђивање просечног грађанина од Јове и његових зала, док тај просечни грађанин има спреман Голи Оток за сваког другог земљака из овог или оног разлога.

ЕДИТ: Баш кул наслов.

Лик је деда од 194 године, и ко год га физички напада је дегенерик.

Stoji. Mada, ja kao ovejani paranoik i teoretičar zavera nešto sumnjam u celu priču.

Ја мислим да би могли сад да му доделе једну улицу. Као жртви хулиганства.
Која је разлика између једног Јове Капичића и Бриса Татона?
http://www.youtube.com/watch?v=fI_9sMpih3E

Да ли су његове жртве мање мртве или злостављане зато што он има 92 године?

Бенисијо, одвали га из све снаге. Какве везе Брис Татон има са овом матором битангом?

Мени само није јасно како овај човек није одговарао за своја недела до сад... Док год овакви злочинци слободно шетају улицима (мада после овога нисам баш сигуран да ће смети) нема нам напретка ни бољитка...

Добио батине. Ниси укапирао суштину.

Ja do juče u životu nisam ni čuo za ovog fosila, tako da me boli kurčina. A verujem ni da većina vas nije znala za ovog garija, nit je čula za tu udbu do juče...

Nije ovo ludilo niti me čudi, nego su isti ljudi danas u liberalima i tim sponzorisanim agencijama. Ili isti ljudi ili njihovi bliski srodnici.
Šta vas čudi onda u svemu? Propalo jedno društveno uređenje pa sad grade isto to uz neke kozmetičke promjene. Bitno je da su i dalje glavni, da ih se nešto pita, da nešto palamude, da mogu otkupljivati jeftino firme pod plaštom svoje iznenadne kapitalističke preduzimljivosti, da primaju basnoslovne cifre iz nakvih fondova i da me nerviraju.

Udario ga neko s leđa i polomio mu nos? Kako mu je to pošlo za rukom?

Ne bi da cepidlačim, al stvarno je moguće nekoga pući sa leđa po nosu....nije to ništa fizički neizvodljivo.

Лик је деда од 194 године, и ко год га физички напада је дегенерик.

Што рече неки коментатор на Блитзу: а шта ако га је напао неки голооточанин од 94 године?
У сваком случају, глуп потез. Само ће направити жртву од некога ко не може ни да присмрди тој категорији. Отприлике као што су Јовови саборци својим потезом омогућили сусједима да од оних оџачара у Блајвбургу направе мученике.

Него, то не одговара на моје примарно питање: како ударцем згуза пуца пичка??

Nisam trenutno raspoložena da dam precizne odgovore, ali tema je odlična i tačno me sve to ljuti. Taj Kapidžić živi 70 godina u Beogradu i sve vreme generiše mržnju prema Srbima. Zlo. Ludilo. Tajne službe. Jovo je dupli agent, za CIA-u radi sigurno, a i Jova, Vuk i Čeda se finansiraju iz nemačke kase. To su za sada tačni hintovi. Za dalje, treba naći nekog plaćenika voljnog da detaljnije pojasni.

kako bre neko može da umlati lika koji se preziva ka pičić?

Него, то не одговара на моје примарно питање: како ударцем згуза пуца пичка??

Тако што му је гујсца наместо образа.