Prijava

Petar Pan Pezo$
jel možemo istu crnkinju da jebemo, da podelimo trošak, ti 15 min, ja 15 min?
PRVI JEBEM!

može, vala. ko zna da l' ću i izdržat' 15 min

rodjaci lova je u teranju krava od Misurija do Ilinoisa. Konj, dosadno kuče, hiljade krava, konopac, kojoti, zvečarke i sunce na zapadu.

неее
желим да радим у мекдоналдсу, да трујем дебелу дјецу
да цркну проклетиње реднечке

Oћу и ја. Пишите и мене за амерички сан.

ja ću da se upišem tamo na košarku! ozbiljne pare su u pitanju, tamo je sve biznis, pa i sport

pa kako kad nisi crnac

vidrice ladno drndaš na glavate bradate crnce :(

не, јбт, само показујем човјеку слику кошаркаша. расиста сам

Него да ја вас питам нешто... Ви који идете, и ти Видро која желиш да идеш, како бисте отишли тамо, преко које агенције (да ли преко агенције уопште) ?

AJMO SVI BRE U AMERIKE TE DA PUSIMO KALI VID, VOZIMO KABRIOLETA I JEBEMO SE SA RAZNIM VRSTAMA ZENA POCEVSI OD AZIJATKINJA!

ja idem preko Bare ahahahaa

deco jel primate i jednog šesdesetogodišnjaka? održavaću vam parket i peći vam priganice al sve što dovedete ja prvi da futim

a što Vas ne bih smo primili?
delimo troškove stanovanja tako da bolje da nas je što više...
NEMA OSTAVLJANJA PRLJAVIH ČARAPA PO PODU!

ustvari zavisi kako to mislite dal Vas primamo? u kom smislu? ako je u smislu ''pišica u teglu đžema'' onda ne, ja nisam iz te priče...

kakav fino vospitan mladić poštovanje
PRVI FUTIM!

ja bi vam svima preporučila didete na to. jerbo to je još jedno životno iskustvo, malo da proširite vidike, i zaradite neke parice. nećete zaraditi milione, ali da vidite malo sveta....

Takoe lemaja. I da vidite stvarno amere, a ne da serendate po onoj temi tamo a niste ni jednog upoznali. lololo

Ја то и оћу, ал овде све забушанти бокте, нико да ми одговори на озбиљно питање... Ево поновићу

Ви који идете, и ти Видро која желиш да идеш, како бисте отишли тамо, преко које агенције (да ли преко агенције уопште) ?