Prijava

O gorki živote! O kobna sudbino! Zar u ovim trenucima patnje i nemira da nam odneseš ovakvu veličinu od čoeka! Čuvši ovu potresnu vest moj život gubi smisao. Jednio smilseno što mogu učiniti posle jučerašnjeg dana tragedije je da peške odem na hadžiluk do groba velečasnog Kim Il Džonga. Da li ste i vi potreseni poput mene? Da li vam se mračne sjene provlače kroz sobu u tihim decembarskim noćima protkanim tugom? Da li i vi planirate da odete na hodočašće u Severnu Koreju? Na ovoj temi slobodno možete izraziti divljenje našem praocu i najvećoj veličini koju je poznavala današnjica Kim Il Džongu.

Шта ћемо ми без нашег друга Кимеее!?

Ja idem peške u Pjongjang pa da izvršim sepuku pored našeg druga Kima. On je jedini pokazao zapadnim pederima šta znači otpor!!! Kimeeeeeeee, vrati se i oplodi me, oću da te moj sin nasledi!!!!!

Идем да испалим ракету у част севернокорејских другова

A daje umro srbin sve bih boleo kurac!

Добар је Ким био...био је болестан човек у сваком погледу те речи али је имао неке своје идеале и тржао их се од доласка на власти па до смрти.РИП ти мали , ружни , болесни човече.

Dragi vođa je otišao.

Hajde da platimo čitulju našem dragom ujki Kimu?

Čitulje su tako kapitalističke, njemu su bile draže parade na stadionu.

I sve čitam: umro je naš "duhoviti" otac... Hahah!

ДРУЖЕ КИМ МИ ТИ СЕ КУНЕМО, ДА СА ТВОГА ПУТА НЕ СКРЕНЕМО!

Najebali smo, iz aviona se vidi da je svinjče glupo kao kurac!
http://cdn9.wn.com/pd/82/35/a13171e9c7cd62a99106faad6849_grande.jpg

A daje umro srbin sve bih boleo kurac!

+4565656

Нек ти је слава, Творче
http://images.pictureshunt.com/pics/h/hamburger-6474.jpg

Najebali smo, iz aviona se vidi da je svinjče glupo kao kurac!

Хаха, пази га, исти Дачић Ивица.

Isti ćaća, jebote.

Идем да испалим ракету у част севернокорејских другова

Мојне на Ветерник само лолол

Јебо ти то, они имају нуклеарке, само да овај с подваљком не пита чему служи оно црвено дугме и што сад он који курац не сме да се игра тамо са тиме.

Još se nisam oporavio od šoka izazvanog preranim odlaskom velikog vođe Kim Il Sunga, a već ispraćamo i njegovog sina Kim Džong Ila. Sudbo kleta, zašto nas šamaraš?

Раде ће га помиловати !