Nova verzija!

  1. NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
    Aj, kad se svima svidja ne moras bas samo zbog mene da vracas na staro(mada bi bilo lepo) ail vrati prosek, i ono sa probejm plusova i minusova, a ne samo skor...

  2. A 'di je pretraga? Mis'im ono, će pljuštu plagijati...

  3. Ima li veštih sa bojama da namesti neku zahvalniju temu? Samo u fotošopu da ofarba i ovde objavi pa ljudi da kažu ako im se sviđa. Dobije 6 meseci ktitora kome tema "uspe".

  4. Тако би било кул.
    Слично као и стара позадина, са могућношћу мењања овог белог дела.

  5. Ajd sada sam sabrao utiske i da prozborim koju.

    Odlično je ovo sa popularnim definicijama. Vukajlija mi je sada nekako preglednija i možda malo ako se promeni boja biće čini mi se još bolje. Vidim da ide daleko brže, tako da je to još jedan +. Što se tiče ovoga da se vidi samo skor defke, to mi se nekako sve više sviđa. Otkud znam, dobro mi je tako što se ne vide minusi.

    E sada, što se mene tiče, treba u tabu "definicije" da se ubace "poslednji komentari" i da bude kao na staroj Vuki isto.
    Onda bi trebalo bolje organizovati pretragu, tačnije da ima obe kao u prošloj verziji. Tako se sigurno sve nađe. Profil je siromašan. Znači ono o sebi treba negde udenuti jer je bilo gotivno. E da i slike za defke bi bile poželjne.
    To je otprilike to. Lepa je ova nova Vuka, samo mnogo bi sve lepše bilo kada bi uveo ovo što napisah ponovo.

  6. у дну странице стави копирајт, услови коришћења и линковане сличице твитера и фејса.

  7. А шта би са оним обећањем да ће свако моћи да види свој однос гласова ?

  8. Stavi i "poslednje aktivni autori", a ne samo najpopularniji.

  9. у дну странице стави копирајт, услови коришћења и линковане сличице твитера и фејса.

    neka stavi i gugl+, posto sad ima

  10. Evo, ako ti se sviđa, zelena i ne zaslepljuje.
    Edit: Aj ako već gledaš, sredi da se ne embeduje onaj link u Share sa Jutjuba ovde, kvari nam novu temu trenutaćnog slušanja.
    http://img10.imageshack.us/img10/1461/temavuke.jpg

  11. Baš sam radostan što se vide pratioci. Tako sam primetio autore koji prate sve moderatore redom, lololo. Mislim da bi zbog ovakvih momenata radoznalosti pojedini autori mogli dobiti etiketu šlihtare, da se tako pristojno izrazim. Meni je samo bilo simpa da virnem. Da se ipak to ukine, m?

  12. Koji browser koristite vi kojima ostane text u boxu?

  13. E da i Gazda....'bem mu miša nigde ne piše rečnik slenga...

  14. Па искаче кад је реченица без размака или кад је дугачка реч.
    Мислим да нема везе с браузером, али шта знам...

    ЛООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ

  15. đouni ima pravo,gdi je sleng?

  16. Nekad
    http://img408.imageshack.us/img408/2191/omaebo.png
    Sad
    http://img829.imageshack.us/img829/1502/novaverzijakurac.png
    gazda , vraćaj nam staru Vuku.Možda ova ima više prednosti al' stara bolja sedam puta.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.