Nova verzija!

  1. Lakši pristup poslednjim komentarima na definicije i da se vidi na koju su defku komentari uopšte.

    Где? Ја то не видим.

  2. Питање, на основу чега се врши абдејт популарних дефки и на колико? Извините, ако је већ споменуто не могу сад да читам све...

  3. Шта је са постерима и дефиницијама које сам ставио у омиљене?

  4. Da, ni meni nije najjasniji apdejt popularnih defki.

    Takođe, već je neko pominjao, zaista je lepo videti i kompletan skor definicije. Neka pored ovog boldovanog zbira, u zagradi piše i pojedinačan broj pluseva i minuseva. Volim da se divim svojim defkama koje nemaju nijedan minus. Evo primera, smatram da ima dovoljno mesta:

    http://img808.imageshack.us/img808/4339/rezultatpy.jpg

    EDIT: I iz rezultata je logično zaključiti da bi pre glasanja plus trebalo da bude sa leve, minus sa desne strane.

  5. Среди мало фонт.
    Овде Л0Л изгледа као П0П:
    http://vukajlija.com/pusa/518879

  6. kaizene, linkovi su slabi, ne vide se dobro, promjeni boju, stavi crvenu ili opet zutu

  7. Види га Агилни, па где моју упропасти скором? :)

    Ја умирем за коментарима, мајке ми.

  8. Где? Ја то не видим.

    Ma jok Džaf, mislim na to da bi trebao da uvede jer se ovako ništa ne vidi.

  9. Сад сви могу да виде ко је омиљеновао неку дефку.

  10. I pretragu bi valjalo opraviti.

  11. Ma jok Džaf, mislim na to da bi trebao da uvede jer se ovako ništa ne vidi.

    Па, то, јеботе. Овако ми је досадно. Стварно. Нисам у току.

  12. HITNO!!!

    Ono što nedostaje mnogo na definicijama, to je onaj "naslov iznad naslova", na koji kad klikneš, izlista sve definicije identičnog naslova. Dobar način za lov na plagijate. To više ne postoji, a smatram da je jako važno.

  13. misim nemo se vređate al ovo niš ne valja, kažu ljudi navići ćeš se. čisto sumnjam

  14. odlicno je sto kad citas neku defku sa strane ti izbaci defke tog autora. reklama fakjea!

  15. Па, то, јеботе. Овако ми је досадно. Стварно. Нисам у току.

    I meni isto.
    Kaizene, kume, daj ti to odradi jer to je mnogo bre dobra stvar.

  16. јаооооој једва чекам да се све поправи, биће у ФУЉУ!

  17. Ono što nedostaje mnogo na definicijama, to je onaj "naslov iznad naslova", na koji kad klikneš, izlista sve definicije identičnog naslova. Dobar način za lov na plagijate. To više ne postoji, a smatram da je jako važno.

    ja ovo rešavam tako što gore u adresi izbrišem višak. ali, "naslov iznad naslova" je stvarno bio dobro rješenje

  18. Кастм вукајлија мноооого помаже.

  19. Eddie pre 2 minuta
    Кастм вукајлија мноооого помаже.

    plus tri

  20. Posteri se izjednačili sa definicijama..Imaš opcije postere praćenih, omiljene postere praćenih itd..

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.