Nova verzija!

  1. Verovatno je neko prijavio, ali mi je mnogo da listam.
    Kada se klikne na komentare definicija, tamo sa strane, prijavljuje nepostojeću stranicu.

  2. Sad nešto gledam .. Nači skoro isto kao i twiter..Samo nije toliko plavo :)
    Priznaj gazda..

  3. Smetaju nam svijetlosiva slova na prljavobijeloj pozadini i tako ta neka rješenja, Kajzene, ne pričaju ljudi uzalud....... Muka je gledati ovo (bar nekome sa normalnim očima).

  4. Не би било лоше да се ова слова овде промене у црна кад се куца, јер су мало превише светла, па се слабије види. А могао би се плус обојити у зелено и минус у црвено да буде уочљивије. Иначе, нова верзија по мени јебе колико је добра, али недостаје ми зелена боја позадине.

  5. e ljudi je l ovo mogu da vidim ko je napiso defku, pre nego li je ocenim? ili sam ja nesto...
    ne valja to, ako mene slusate, al ko mene slusa.

  6. E Kaizene, od koga si našao da kradeš dizajn...

    Nije kraden, nego ima open-source tema koju koristi veliki broj sajtova.

  7. kaizene popravljaj bagove pa posle slusaj predloge

  8. ljudi koliko ste vi sajtova u životu videli? :) to što ima fiksiran gore meni ne znači da liče :)

  9. Да брее, да се врати "речник сленга" :/
    И коментари. :Р
    Ово остало што бих тражио је већ речено да ће бити враћено. Иначе, мени је ок, само да се навикнем.

  10. Eto, Reme objasnio pre mene :)

  11. Веома јасно, сређено, кул су чак и боје. Ја само молим за коментаре. Порфавор.

  12. 2. da vam crni tekst na beloj pozadini smeta. pa jbt zar
    vam fejsbuk nije prilagodio oči :)

    Nije u tome problem, nego previše deluje sterilno. A što se Fejsbuka tiče, naravno da ne, ovde smo hipsterskiji orijentisani, Fejsbuk je previše mejnstrim. :D

    u stvari, istina je da je previše mali kontrast i mnogo šljašti. A što se navike tiče, ne znam, ja sam mnogo više vremena provodio ovde nego tamo, a i nikad nisam bio samo na Fejsbuku, već sam bio na više sajtova odjednom. :D

  13. Žale se ovi što su tek malopre videli novu verziju. Ja sam prenoćio, i jutros mnogo bolje izgleda, baš sveže. Defke su mnogo bolje, što je u suštini i najbitnije. Ono što sam u međuvremenu primetio su poslednji komentari na profilu, ako kliknem na link ka komentaru, ili mi izbaci 404 ili na random poster.
    I ono za ostale definicije autora, da se pojavljuju po random algoritmu.

    EDIT: Ali uvedi ti koju tamniju temu ipak. lol

  14. U suštini si odradio dobar posao, Kaizene, a nemoguće je udovoljiti hiljadama ljudi. Svaka novina i promena je teška, ali prilagodićemo se nekako :)

  15. Једно питање - како се ставља слика на позадину? Или је то нека ктиторска опција....

  16. E da.. Daj malo više tona nekoj linku u definiciji ili na forumu, nikad ne bih vidio da je nešto linkovano.. I jedva čekam da izadje lista posterdžija ^,^

  17. kaizen pre 5 minuta

    Dve stvari me fasciniraju
    1. da nekome ovo liči na demotivaciju (9gag jeste bio inspiracija ali spominjati demotivaciju je uvreda).
    2. da vam crni tekst na beloj pozadini smeta. pa jbt zar vam fejsbuk nije prilagodio oči :)

    Šta je 9gag nego američka demotivacija?! Jesi li bio skoro? Sem memova, sve ostalo je ziljavština najgora. Mada i posteri na vuki trenutno nisu mnogo bolji.
    Naravno, ko o čemu, kaizen o fejsbuku... Zabole nas za fejsbuk čoveče!
    A to što si izbacio "rečnik slenga" sve govori o tvojim namerama, ali tvoj je sajt, tako da... može ti se.

  18. Evo upravo vidim da se ne može ni citirati... BRAAAVO!

  19. Dobro je,lakse za koriscenje ali bi bilo dobro kad bi na profilu od svakog ponovo imao rang,zbir pluseva na sve defke i prosek!!!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.