Nova verzija!

  1. црвена боја за минус, зелена за плус, па и нека остане овако измештено

  2. e da, promjeni ovo cetkaonica, mislim da nema NIKO kome se to svidja....
    mnogo je glupo

  3. Тамноплаву мећи, боље се уклапа, зелена је стварно била соц. И ово обрнуто с плусем и минусом је сјебато мало, дадох већ неколико минуса збоктога.

    Врати да можемо да видимо однос плусева и минуса. Није исто 350:50 и 1300:1000

    +

  4. Ne mora sve da bude tamnije, samo malo kontrasta, mnogo je bledo, ko neka bolnica.

  5. црвена боја за минус, зелена за плус, па и нека остане овако измештено

    Može ovako.

  6. Daj bre, promeni znak za zaključanu temu. Ovo izgleda ko da je umrla tema, ili da je otrovna. PRAVDA ZA KATANAC!

    Kao da je neki emo resio da smeni katanac... Ili bivsi...
    I promeni ovo "cetkaonica", kupicu ti pivo ako treba, povraca mi se kad god pogledam.

  7. Ужас, уопште ми се не свиђа. Зашто нигде не видим која дефка има колико плусева?

  8. Е да, ладно показује име и пре но што се оцени дефка, рај за хејтере:)

  9. Evo pregledah svaki post i cudi me sto se jos Kostic nije oglasio

  10. E, i obecao si CITAT na cetu na ovoj verziji.

  11. чак је и ово боље од постојећег

  12. Fck, izdao si Vuku, otvoren ti je Urban Dictionary! :)

  13. Мени се свиђа ова мртвачка глава, али ипак мислим да није адекватна. Мртвачка глава значи да је нешто опасно о живот, а оне теме су само мртве, тако да неки КРСТ не би био на одмет. Или поп.

  14. Неко краде форе с Урбана. :p

  15. мора сам погледати боје тамо лолололо

  16. Sad tek primetih ovaj znak za zaključanu temu jest da je bolji katanac al ajd i to nego koja je fora stavljanja belog znaka na belu pozadinu

  17. Мени се свиђа ова мртвачка глава, али ипак мислим да није адекватна. Мртвачка глава значи да је нешто опасно о живот, а оне теме су само мртве, тако да неки КРСТ не би био на одмет. Или поп.

    +666

    СТАРА ВУКО МОЈА МУКО!
    http://www.youtube.com/watch?v=-1Fd_Z0vXOY

  18. Посерем вам се у сајт

  19. Dobro je ali gde sad da vidim koliko imam poena od defki?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.