Nova verzija!

  1. 1. Vrni komentare, bre! Treba kliknuti šurnaest puta da bih otkrila ko je koju definiciju komentarisao.
    2. Vrni mjesta pluseva i minusa, ne smijem ništa ocjenjivati, bojim se da ću mašiti.
    3. BOJA!!! Naveče neće biti potrebe da palim svjetlo, samo uključim Vukajliju i imam reflektor u sobi.
    4. Vrćaj omiljene defincije i poster. Svi smo tamo imali kamaru dobrih stvari, koje su sada u nepovrat nestale.
    5. Sad kada se def. objavljuju nakon sat vremena, uskraćena sam za čitanje nebuloza, al ajd, podnošljivo je... :(
    6. Vrati i abecednu pretragu, to je bilo puno dobro...
    7. Citat je maltene nevidljiv.
    8. Ovo pisanje komentara ubija.Jel nije bilo svjetlije boje, pa da i mi ćoravi oćoravimo totalno?

    Dosta kenjanja od mene. Za sada.

  2. Daj bre, promeni znak za zaključanu temu. Ovo izgleda ko da je umrla tema, ili da je otrovna. PRAVDA ZA KATANAC!

  3. Шта вам је са тим катанцем? Видећете да је закључана кад немате где да пишете пост.

  4. OVAKO:

    ŠTO SE TIČE BOJE MENI SE SVIĐA,ALI MI NI PROSLA NIJE SMETALA.
    SAMO DA NE BUDU ONE REKLAME SA LEVE I DESNE STRANE I BIĆE SUPER.OVAKO NEKAKO VIŠE LIČI NA NEKI FORUM,ALI TO I NIJE TAKO LOSE.GUBI SE NA ORIGINALNOSTI ALI SE DOBIJA FUNKCIONALNOST!
    AKO NEKOME SMETA BOJA NEKA SAČEKA IZAĐU NOVE PA NEKA NAMEŠTA KAKO MU ODGOVOARA!
    SVE U SVEMU MENI JE OVA NOVA VUKA VELIKI PLUS OSIM MANJIH ZAMERKI KOJE ĆE NADAM SE BITI REŠENE...

  5. 7. Citat je maltene nevidljiv.

    Како невидљив?

  6. Da li je odsustvo opcije Komentari trajno?
    Mojne matere ti. Pa to bi ubilo ionako slabo čitanje definicija.
    Vrati komentare.
    .......
    Poslije sat vremena se objavljuju definicije??? Au, Radovane... Nije loše to što se tiče govana ali sudeći po praksi s postera daj bože da bude više koristi nego štete.

  7. Kaizi, daj mu ga malo po kontrastu, citat se slabo vidi, linkovanje tadođe. Sve je sterilno. Ne treba da se sad išara sve, ali malo mu ga daj po kontrastu i tamnoći.

  8. Тако је. Хоћемо боје! Тамне, по могућству.
    Недостаје ми она зелена.

  9. Da li je odsustvo opcije Komentari trajno?
    Mojne matere ti. Pa to bi ubilo ionako slabo čitanje definicija.
    Vrati komentare.

    Nije trajno.

  10. Ne mogu da pročitam prethodne 23 strane postova na ovoj temi, pa se unapred izvinjavam ukoliko ću ponoviti nešto, ili pitati nešto na šta je već odgovoreno.
    U principu uvek je teško navići se na bilo koju novu verziju, ali ova mi je jedna od najdopadljivijih novih u ovih 5 godina postojanja sajta.
    Meni najviše smeta to što nema pregleda najnovijih komentara. Pretpostavljam da to nije slučajno. Prvo je ukinut pregled komentara na postere, a sada i na definicije.
    Da li je to trajno rešenje?
    Na ostale promene manje-više i nemam nekih posebnih primedbi. Mnoge su nabolje. Možda bi moglo da se vrati da se vidi odnos + i - na pojedinačnoj definiciji.

  11. 1. Врати коментаре
    2. Уведи тамније боје, нпр јарко комуњарско крв-црвено, ова зелена је баш социјална. :)
    3. Врати да можемо да видимо однос плусева и минуса. Није исто 350:50 и 1300:1000
    4. Кад ће тај болд и италик?
    5. Мешчини да су плус и минус заменили место, не?

  12. Sviđa mi se što na temama ima prvi post na svakoj strani,sviđa mi se što je sad tu razlika pluseva i minusa,a ne oboje zajedno. Boja mi se isto sviđa,ne znam što ne valja? Možeš što kaže Čak malo kontrast i tamnoću da promijeniš.

  13. Meni ove boje kul, ne moram da smanjujem prozor na poslu. hihi

  14. TAMNE BOJE ZA TAMNE LJUDE!
    I što kaže Džimi, plus i minus su zamenili mesto, a to ne valja, navikli su ljudi.

  15. Svidža mi se, još sa ovom nijansom plave, uffff...
    I ja mislim da bi trebalo da se vrate komentari, I umalo da dam minus na defku jer se raspored plusa i minusa promenio. Eto, samo to :))

  16. Šta bi sa onom podelom "definicija" na aforizme, eseje, igre rečima etc.?
    edit.
    Ili je to samo neko pustio buvu?

  17. 1. Врати коментаре
    2. Уведи тамније боје, нпр јарко комуњарско крв-црвено, ова зелена је баш социјална. :)
    3. Врати да можемо да видимо однос плусева и минуса. Није исто 350:50 и 1300:1000
    4. Кад ће тај болд и италик?
    5. Мешчини да су плус и минус заменили место, не?

    Да се и ја играм Костића.
    1. Биће. Али стварно.
    2. Која зелена?
    3. Слажем се-
    4. У плану.
    5. Добро ти се чини. Јуче умало дадох плус на једну глупу дефку.

  18. Џафтара

    Meni ove boje kul, ne moram da smanjujem prozor na poslu. hihi

    Potpisujem!!!

    Џими

    1. Врати коментаре
    2. Уведи тамније боје, нпр јарко комуњарско крв-црвено, ова зелена је баш социјална. :)
    3. Врати да можемо да видимо однос плусева и минуса. Није исто 350:50 и 1300:1000
    4. Кад ће тај болд и италик?
    5. Мешчини да су плус и минус заменили место, не?

    Podržavam sve osim pod rbr 2.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.