Nova verzija!

  1. Gde je onaj kalendar? Ili da preformulisem, kako mogu da jucerasnje najpopularnije defke i postere?

  2. http://www.dodaj.rs/f/47/wL/1dlic4rm/untitled.png
    Koji kurac se zalite zbog boja kad mozete sami da namestite?

    Nego, gde stoje nove defke? Npr, ja pre sat vremena napisao jednu, a nje nema u novim, a stoji na mom profilu.

  3. Meni je kul,samo sto sam par puta slucajno udario minus.Zamenjena mesta.

  4. Е, да, океј је увођење ''популарних дефиниција'', али мислим да не треба оне да се отварају по дифолту кад кликнеш на ''дефиниције'', већ да се отварају одабране.

  5. Fino je ovo, dopada mi se, ali bi bilo bolje da je u nekoj drugoj boji. Ovako izgleda ko ono govno Tviter..

  6. Daj nek neko nađe onu temu o blekovoj smrti i printuje sa sve mrtvačkom glavom :)

  7. Kajzi, baguje mi čet, ja nešto iserem, ionda mi to sve vreme bleji gore ko da je to poslednje što je neko reko.

  8. UroshTheTrooper pre minut

    Gde je onaj kalendar? Ili da preformulisem, kako mogu da jucerasnje najpopularnije defke i postere?

    Календар се налази код претраге дефиниција/постера.
    http://vukajlija.com/definicije/na-dan/2011-12-26

  9. тако да неки КРСТ не би био на одмет. Или поп.

    Ili Davidova zvezda ili rabin... I moderatori za sekte. :)

    Ova pozadinska boja je sada bolja nego ona sinoć. Ne menjaj! :))

  10. Календар се налази код претраге дефиниција/постера.
    http://vukajlija.com/definicije/na-dan/2011-12-26

    Kako mi je ovo promaklo? I zahvaljujem.

  11. Не знам да ли је неко поменуо, али треба да се врне и индекс.

    0-9 А Б В Г Д Ђ Е Ж З И Ј К Л Љ М Н Њ О П Р С Т Ћ У Ф Х Ц Ч Џ Ш

  12. Мешчини, нема више ни пинованих тема по подфорумима.

  13. Dzimi ima sdesne strane "odabrane teme" ako na to misliš

  14. Dzimi ima sdesne strane "odabrane teme" ako na to misliš

    Да, да, то је то. Ето, ја нисам ни видео.
    Мислим да је боље да буду на врху, као што су биле и досад.

  15. Свиђа ми се нова верзија. Само врати поене и рејтинг.

  16. Pre nego što se vrate komentari, neophodno bi bilo onemogućiti pojavljivanje definicije u najpopularnijima pre nego što prođe sat vremena od objavljivanja.

    Kombinacija "dosta komentara-dosta ocena", poguraće definiciju na stranicu najpopularnijih pre nego što definicije drugih autora uopšte zažive (period od sat vremena) i time će je ustoličiti na vrh strane najpoularnijih definicija za jedan fin period. Čisto da se preduprede PVT malverzacijice tipa "imam novu defku, poguraj je na prvu stranu". Sa mojom današnjom defkom se baš to dogodilo. Pojavila se na prvoj strani pre nego što se pojavila u sekciji "nove definicije", doduše svega par minuta, a to poprilično doprinosi skoru. Bude nerealno u poređenju sa starijim defkama.

  17. Nekakako je sitno i centrirano, ali ću se verovatno navići.

  18. Мени оно старо било куље. Ово ми к'о нека благо адаптирана WordPress тема са неким додатим виџетима :)

    Ал' добро, ствар навике ваљда.

  19. 1. Plus i minus su naopako, mislim da sam od tri ocenjvanja promašio dva, ikonice za plus i minus treba da budu barem 20% veće i malo tamnije.
    2. Dobro je što je gornja linija fiksirana, fiksirao bih i onu drugu gde piše "Popularne Odabrane Nove Definicije praćenih Omiljene definicije praćenih Pretraga Autori Napiši definiciju"
    3. Mogla bi malo tamnija boja sajta, ovo mnogo vrišti.
    4. Kod foruma se dešava da na nekim stranicama prva poruka bude pomerena prema sredini jer se spisak stranica ne uklapa najbolje.

  20. Ljudi, a gde piše dnevna kvota?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.