Nova verzija!

  1. И да, још нешто, данас је 2011. година, ускоро и 2012, не би било лоше да се тема прилагоди широким мониторима (16:9, 16:10), како нам пола екрана не би зврљало празно :)

  2. Кад одем на коментаре (http://vukajlija.com/recnik/komentari), виде се само коментари, али не дефиниције на које су бачени, мислим да би то требало исправити.

  3. И да, још нешто, данас је 2011. година, ускоро и 2012, не би било лоше да се тема прилагоди широким мониторима (16:9, 16:10), како нам пола екрана не би зврљало празно :)

    Цтрл и + :)

  4. Кад одем на коментаре (http://vukajlija.com/recnik/komentari), виде се само коментари, али не дефиниције на које су бачени, мислим да би то требало исправити.

    Smatram da je moje mišljenje relevantno, s obzirom da sam dao neki doprinos ovom sajtu. To praćenje novih komentara samo dovodi do favorizovanja određenih definicija, i po meni, treba da ostane kakvo je sad, možda čak i potpuno da se skloni.
    Odeš na "nove", pročitaš šta ti se svidi, ostaviš pozitivnu ili negativnu kritiku, i ideš dalje. Ako baš hoćeš da se vratiš, imaš na profilu opciju "moji komentari".
    Dosad su bili komentari tipa : "to mužiću" , "+" itd. Možda sad komentar konačno postane konstruktivana i smislena opcija na sajtu.

    Što se tiče izgleda, generalno nemam zamerki, volim promene. Možda samo boja da se promeni u neku tamniju, ili pak da nam se omogući izbor, kao što je to bio slučaj ranije. Rang i prosek rekoše da će se vratiti, tako da je to - to.

  5. matram da je moje mišljenje relevantno, s obzirom da sam dao neki doprinos ovom sajtu.

    Ахахахахахаххахахахахахаха

  6. Smatram da je moje mišljenje relevantno, s obzirom da sam dao neki doprinos ovom sajtu. To praćenje novih komentara samo dovodi do favorizovanja određenih definicija, i po meni, treba da ostane kakvo je sad, možda čak i potpuno da se skloni.
    Odeš na "nove", pročitaš šta ti se svidi, ostaviš pozitivnu ili negativnu kritiku, i ideš dalje. Ako baš hoćeš da se vratiš, imaš na profilu opciju "moji komentari".
    Dosad su bili komentari tipa : "to mužiću" , "+" itd. Možda sad komentar konačno postane konstruktivana i smislena opcija na sajtu.

    Što se tiče izgleda, generalno nemam zamerki, volim promene. Možda samo boja da se promeni u neku tamniju, ili pak da nam se omogući izbor, kao što je to bio slučaj ranije. Rang i prosek rekoše da će se vratiti, tako da je to - to.

    Рече човек који је на сајту пола месеца.

  7. Reme mojne si tako surov viš da je napisao par definicija :)

  8. Jel bruto il neto doprinos?

  9. Dupli sam nalog, imao sam profil u 300 koji više ne koristim, stoga sam to napisao.

  10. Ставите мало зелене са стране. Боде очи ова бела као стричев курац девојчицу у оној марчеловој песми.
    Предлаћем да рекламу ставите овако као ја
    http://www.dodaj.rs/f/8/ne/3iyOGggs/untitled.png
    и да ово сиво буде црно а бело зелено.

  11. Dupli sam nalog, imao sam profil u 300 koji više ne koristim, stoga sam to napisao.

    Значи, мало ти фалило да уђеш у 1000?

  12. Eza malopre
    Dupli sam nalog, imao sam profil u 300 koji više ne koristim, stoga sam to napisao.

    Đes' brate moj crni? :)

  13. Smatram da je moje mišljenje relevantno, s obzirom da sam dao neki doprinos ovom sajtu. To praćenje novih komentara samo dovodi do favorizovanja određenih definicija, i po meni, treba da ostane kakvo je sad, možda čak i potpuno da se skloni.

    Pa kad vidim kakve gluposti ljudi pišu na "Nove", najradije bih se momentalno izlogovala. Da provodiš malo više vremena ovdje, možda bi shvatio o čemu pričam.

  14. Jedi govna ti Kostiću, s tobom ne pričam. Povredio si me za sva vremena.

    Da ne bude spem, boja treba da se promeni. :)

  15. Eza malopre
    Jedi govna ti Kostiću, s tobom ne pričam.

    Obrati pažnju kako se izražavaš.

  16. Jedi govna ti Kostiću, s tobom ne pričam

    Da ne bude spem, boja treba da se promeni.

    АААААхахахахахахаххахахахахха, колико искусно :)
    Штефи, леба ти обриши ове коментаре.

  17. Obrati pažnju na ponašanje Rumenka!

  18. Је л' се сад и дефке одобравају после сат времена?

  19. Izgleda krompiru,bar tako piše