Nova verzija!

  1. А значи модово је виде и могу да је оцене, јер сам написао дефку пре 20 минута и већ је оцењена?

  2. Закључајте тему па отворите нову кад се све планирнао доврши, џаба сва ова мишљења кад ће нешто увек да смета.

  3. Уроше, нећеш модерисати. :р

  4. Виде је твоји пратиоци. :Д

  5. Уроше, нећеш модерисати. :р

    То је Роберт Патрик рекао Шварценегеру, па се зна где га је то довело.

  6. Kajzene, ovo ti je preradikalno riješenje i ja lično nisam zadovoljan. Nepreglednost je glavna karakteristika.

  7. Мени је ово до јаја и готивно је баш што је све промењено одједном а не по ставкама...

    Само где су коментари других на твоје дефке?

  8. По ком принципу функционишу оне најпопуларније данас, пошто није ни број коментара ни број плусева ни број коментара? Да није однос плус-минус?

  9. Па Реме више не постоји број плусева, сад је само однос приказан.

    БТЊ, каизене, мало си се зајебао са скидањем неких опција ктиторима. Поготов што у скорије време ниси баш у добрим односима са оксом који је уплатио ктитора до 2013.

  10. Знам Л0Ле да није приказано, али то не значи да не постоји. Вероватно баш због тога и не постоји и то је одлично. :Д
    ЕДИТ: Пази, ако се сајт окреће дефеиницијама то уопште није лоше, јер ће ктитор уплаћивати они којима стварно треба. Што је наравно добра ствар. Ионако је сморило да је чет онолико шарен.

  11. Nije odnos prikazan nego razlika. Broj pluseva, oduzet brojem minusa, koliko ja kontam.

  12. Лолни га Лоле на екран бели. Сад неће да се види.

    Мало би требало прегледније урадити ово са ауторима, модераторима и ктиторима. Кога ће фб постерџије да псују сад кад не могу да вас нађу?

  13. Па реално Реме, много је више кул када видиш да ти је дефиниција двадесет у плусу него да видиш да има четрдесет плусова и двадесет минуса ((:

  14. Nije odnos prikazan nego razlika. Broj pluseva, oduzet brojem minusa, koliko ja kontam.

    Не питам то. Него које су дефиниције у најпопуларнијима данас, зато што је Курајберова са 120 плусева и три омиљене испод Догове са 50 плусева и 2 омиљене.

  15. Само где су коментари других на твоје дефке?

    Kada uđeš u tvoj profil pa sa strane vidiš "POSLEDNJI KOMENTARI NA DEFINICIJE AUTORA" :)

  16. To nisu najpopularnije danas, nego popularne. Za najpopularnije idi na pretragu.

  17. Кајзену где су паре од ктитора? Где су паре од реклама? Од најављених појачања све је отишло на бело.
    Један је Младен Крстајић

    Што и ја могу да видим пратиоце као и ктитор који је дао 200 динара за то?

  18. To nisu najpopularnije danas, nego popularne. Za najpopularnije idi na pretragu.

    Значи рандом послагане? Фала. :Д

  19. Kada uđeš u tvoj profil pa sa strane vidiš "POSLEDNJI KOMENTARI NA DEFINICIJE AUTORA" :)

    У јебем ме ћорава....

  20. У јебем ме ћорава....

    Опуштено, нико се не сналази на новој верзији. :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.