Prijava

Мени се ови профили свиђају скроз. Дефке одмах искачу, уредније него раније све. Само боја јебе.

Kad da me je neko bacio na drugu planetu. Već me radi nostalgija.
Za to sam da se vrati br poena i rank.

lolo sto bi racunao uopste?
doduse zbog hejtera bi bilo korisno....
i da, kao sto vec neko rece, vidi se autor defke prije ocjenjivanja. fiks it.

Zanimljivo. A što se ne vide zbir minusa na definiciji?

Не знам ств, стара ми се чини боље. Боље би било да има да се види ранк/број поена

Ја не видим +/-/*. Тек кад пређем мишем преко нечега онда се појави.

Jebo majku, iznenadilo me ovo.
Mada fino izgleda, onako, uredno.

Plus i minus su zamenili mesta, ljudi će slučajno davati minus umesto plusa i obrnuto. A i vidi se ko je autor pre nego što oceniš.

убаци само улови коришћења, копирајт, иконице твитера и фб-а. среди текстбокс и то је то.

zadovoljan sam kako izgleda za sad :)

treba samo da se promeni sad i ikonica gore na tabu...

poeni i rang na profilu će se vratiti. i biće zaseban za def i postere.

Nema zelene, ni one maslinaste ni one bljutave od prošli put, pomešana su mi osećanja. :)

Уууу, сад могу да хејтујем кол'ко 'оћу. :Д
Шалим се.

mogao bi da vrnes i ono "o sebi". da bude pored slike a ispod ovoga "definicije, posteri, komentari, postovi na forumu"

боја треба да се чењџује, не свиђа ми се оно ''популарне деф''

mogao bi da vrnes i ono "o sebi". da bude pored slike a ispod ovoga "definicije, posteri, komentari, postovi na forumu"

Јооооооооооој, ту сам имао копиране неке коментаре, то ми фали :)

Зелено, волим те зелено!

Svaka cast!!!!! Mnooogoooo preglednije. Nekako me vuce da provodim vise vremena ovde, pocecu cak i opet da pisem lolo

ovo je dobro.... sviđa mi se, sem soba na četi... aj da si uveo neke tipa hotovanje i sl, pa aj... al žene eeeeee, nije ovo prva tv :DDD
al dobro
vrh je novi sajt, sviđa mi se jakoooo.... svaka čast

Ne dopada mi se boja. Ostalo onako...fino...navikla sam na zelenu...volim zelenu!