Prijava

Ne znam, ne sviđa mi se pozadina, deluje mi kao da mi browser nije u potpunosti učitao stranicu.

Није лоше што се мене тиче, можда нека плавосива боја да буде, и да се дефке одмах постављају, не након сат времена. Моја опција

E da, i mogao bi da aktivne na cetu naredjas kao u prosloj verziji, znaci slika ispod slike, a ne da bude ovako zgurano sve, konfuzno je... Iz minuta u minut mi se vise svidja kako otvaram sve, ali i dalje je boja sranje.

Само да нису приватне собе у четовима... овако и може некако :)

Одлична ствар што се први пост вазда види. Биће мање спема :мисли у себи АХАААААААА:

bijelo je kul. sviđa mi se

sam da vim kako izgleda forum..ko jebeni FM09 lololo
i boledu me oči

минимализам напокон.

Šta bi sa onim da iskaču postovi čim ih neko napiše, da ne moramo da rirfešujemo?
Vidi se ime autora pre ocenjivanja. I ima li šanse da se vrati prosek/rang/broj poena, bilo šta od navedenog, da znamo s kim imamo posla.

Мени се свиђа

Da, vidi se autor pre ocenjivanja, to treba srediti. Đa mi se sve, i sve u svemu, slažem se sa SMaretom, samo oko boje ipak mislim da bi moglo da se stavi nešto drugo, baš dugo je Vuka bila zelenkasta, nekako smo navikli na to. Ne razumem se u dizajniranje strana, pa ne znam da li to zahteva puno vremena ili šta, eto, čisto da predložim kao moje mišljenje, pa tako... Ukupan utisak: nije loše.

Нема нам на профил број поена и ранк, ако си укинуо, врати.

kurac vrati, neka ga ovako

ПОПРАВИ ТЕКСТБООООООООООООООООКСССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССС!

Слично је сајт изгледао кад сам се регистровао :)))
+

Ne vidi se plus i minus dok ne pređeš mišem. Ali uopšte se ne vidi.

Ali mi se dopada što je izbačen rang! :)

Daj boje da mož da izaberemo i pojene, ja bih se jebo za pojene, vrati to ako je ikako moguće, inače ostalo je ok.

Слично је сајт изгледао кад сам се регистровао :)))
+

pojma neam,samo sam teo da vim da li i dalje radi citat fazon

Ја не бих да рачунам поене, да сабирам 500 дефки, не пада ми на памет :)

Како бре нема, има тамо листа аутора по популарности. Доста вам је. :Р
Него, таб коментари сасвим потпуно занавек избачен?

Прати ме девојцхица која је је 98 годисхте. То!