Nova verzija!

  1. Овај коментар можете да прескочите, не садржи битне информације.

  2. Fali i ono "dodaj svoju definiciju 3-2-1...".

  3. Linkovanje se maltene ne vidi.

  4. Што је све овако минималистичи сведено, стерилно срање је, само да се мало увећа и прошири и океј би било.

  5. и има баг да се дефке објављују сат након писања али кад уђеш у неку дефку са стране стоје неоцењене које су постављене малопре.
    и пише име аутора пре оцењивања као што знате и срање је што нема рубрике коментари.

  6. и има баг да се дефке објављују сат након писања

    Hahaha, to nije bag, to sad mora tako, nažalost.

  7. прочитај и други део реченице

  8. Šerlok, pa ti stavi svetliju sliku. :)

    Jok Vučice , nije meni do svijetle pozadine nego upravo obrnuto jer se Linkovi skoro i ne vide. A ja sam ti daltonist' pa ne razlikjem neke boje , najviše mi odgovara zeljena. Al' ona Libijska ne ova gej ko Hulk.

  9. Што је све овако минималистичи сведено, стерилно срање је, само да се мало увећа и прошири и океј би било.

    Ctrl i + :D

  10. Iz nekog razloga sam izgubio volju da posjećujem vukajliju... Šta je falilo onom formatu*?

  11. Hahaha, to nije bag, to sad mora tako, nažalost.

    прочитај и други део реченице

    А и није нажалост, боље је овако, раније гомила гована затрпава нове. Сад одма одстране шта не ваља и ћао.

    ЕДИТ: И како то мењате боју?

  12. и има баг да се дефке објављују сат након писања али кад уђеш у неку дефку са стране стоје неоцењене које су постављене малопре.

    Nije bag, pročitaj temu malo.

    и пише име аутора пре оцењивања као што знате и срање је што нема рубрике коментари.

    Ime ispred ocene jeste bag, a na komentare se ulazi preko linka zasad. http://vukajlija.com/recnik/komentari

    Mnogo mi je dosadno pa ovde odgovaram na pitanja, molim modove da ne banuju.

  13. E,do q...!!!
    Kad moram i da psujem ovde!
    Ko da mi je neko varikinom oprao vukajliju i ostavio random tamo neka slova i izbeljenu stranu,gde će,cenim,za nas obične smrtnike da šljašte reklame i Ciga za ringišpilom.
    Ništa mi se ne sviđa.
    Jedva sam progutala i onu promenu.

  14. И како то мењате боју?

    http://vukajlija.com/forum/teme/25537-custom-vukajlija
    Jesi Mislio na ovo ?

  15. E i javno se izvinjavam što sam srao kako je nova verzija golo govno i tetra kurac , sve više i više mi se sviđa !

  16. Nije bag, pročitaj temu malo.

    Ма јесте, саћу да читам 30 страна, ако ош реци ако неш не мораш.

    Ime ispred ocene jeste bag, a na komentare se ulazi preko linka zasad. http://vukajlija.com/recnik/komentari

    И у линку фали на коју је дефку, то би такође ваљало исправити.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.