Nova verzija!

  1. И како то мењате боју?

    Instaliraš ekstenziju za Vukajliju i u opcijama imaš da promeniš boju ili staviš sliku.

  2. Вероватно ал сам мислио да нема случајно негде штекована опција за боју на профилу као раније.

  3. Dao sam mu link čiceVu :)

  4. Нова верзија ме одушевљава, баш је добра, још кад ставим слику неба у позадини, сјајна је.

  5. Ма јесте, саћу да читам 30 страна, ако ош реци ако неш не мораш.

    Dobro, sad je uvedeno da se defka ne pojavljuje na listi najnovijih dok je mod ne potvrdi ili prođe sat vremena ali izađe tebi na profilu i na listi tvoj pratilaca pa zato dobija ocene.

  6. океј ал очајно је зар не? зелену кад ставим не види се ништа, ја сам мислио на онај стари фазон. мисим није смрт за врат.

    ЕДИТ: Матриксе, исто ко за постере, капирам, али је лоше што се појављују са стране неоцењене дефке које су постављене тек пре пар минута, невезано за пратиоце.

  7. Evo mog predloga za boju, slova se ne vide najbolje pošto sam previše puta krečio oko njih:

    http://www.dodaj.rs/f/1k/E9/2H44GapR/boja.jpg

  8. Kao i svi ostali - boja. Zelena najmanje umara oči, siva je dobra opcija. Crno na belo užasno umara oči. Kako ljudi da tavore po nekoliko sati ovde ako ih boledu oči?
    Komentari da se vrnu, ono kao uslovi blabla.
    Kopka me ona rang lista.... nije mi to mnogo pametno. Biće hejtovanja i lajkovanja... blago rečeno, zloupotrebe. Lepo je znati top 10, 20, 50, ali to je to.

  9. Kako vam se čini?

    Fale mi moje omiljene definicije. Ili ne umem da ih nađem?
    Nisam ih obeležio kao omiljene zbog autora nego da ih lakše nađem. Ako tog spiska nema, omiljene definicije gube smisao.
    Jedina primedba za sada.

  10. Мени се не свиђа што су овако набуџени скорови сада на овој "Популарне" секцији.

  11. Мени се не свиђа што су овако набуџени скорови сада на овој "Популарне" секцији.

    Што то? То је ваљда била поента, мени је то боље. Макар испливају оне које су најчитаније. Небитно да ли је написао Миле из Кумодража, или Михо из Горажда.

  12. Фале коментари других на профилу. Фали опција најновијих коментара. Фале скинови. Фале омиљене дефиниције и едитовање листе аутора које пратимо. Фале ми и пљуге, а далеко је трафика, али додуше то није до Кајзена. То је што сам за сада приметио (или не знам да нађем где су ове опције). Остало је кул, није онако кич као претходна верзија.

  13. @paninaro
    Gle, stvarno! Hvala!

  14. Kapiram da je ova vrsta svedenog, clean (facebook-like) design-a popularna, pa blagosiljam promene. Mezdutim, posteri su totalno ispali iz kompletne kombinacije (i ocenjivanje, ja sam jedva ubo + i -, jedno 20% tamnije bi selo ko budali samar). Takodje, sada dok pisem komentar vidim da su i postovi na forumu ispali iz kombinacije (ova svetlo plava spram one tamnije u naslovnoj liniji, a nigde je vise nema). Pomalo izgleda kao zaostali deo nekog template-a (iako to verovatno nije), Bilo bi super kada bi opet mogla da se izabere jedna od nekoliko tema. Mozda sam ja umoran, ali oslep'o bi' da nisam spucao brightness na -30% kada sam otvorio stranicu. Naci neka malo tamnija tema da moze da se izabere za nas mamurne i starije ljude. Takodje, tipografija meni malko skripi (npr. mamurne mamume, 2 razlicite reci, ali ja kada gledam vidim jedno te isto te jedno te isto), ne razlikujem bas . i , pa ili mu ga daj malo po size-u ili menjaj font face. Nije da ja nesto dizajnerisem, ali smucao sam se po tako nekim sajtovima i tamo pricaju ovakve stvari, pa reko da ishipsterisem i probam da ih kopiram.
    EDIT: i ovaj pokazivac stop-deny access-sta li vec, dok postuje poruku je malo gej, pomislio sam Bog zna sta se desava

  15. Што то?

    Цитираћу Абраксуса :)

    Stvari postaju blesave kada se priča o velikim ciframa

    Ако ће најпопуларнија данас нагурати на двеста рецимо, ако је одаберу то онда оде и до 3 хиљаде, дупло више него садашњи просек, што даље имплицира да ће РД и Страја следеће године у ово доба бити милионери :)

  16. Ne znam da li je neko već prijavio ali kada kliknem na svoj profil ponekada mi ispod defke stoji Nema komentara a sa strane na onoj listi piše da ga imam. I kada kliknem na taj kurac sa strane daje mi da strana ne postoji i onda moram da kliknem na defku da bih video komentar.

  17. Мислим, мало претерујем и ја, ал' капираш углавном шта хоћу да кажем. Бојим се да ћемо се ускоро почети разбацивати астрономским цифрама, стотинама хиљада, милионима чак....бојим се инфлације искрено :)

  18. Фали ми и листање теме на врху, зашто има само доле? Превише корисних ствари је избачено, што се тиче дизајна и онако ми се јебе какав је, а и није лош.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.