Nova verzija!

  1. Zelena, brate, zelena... Daj bar da lici na prosli, slogirao sam se kad sam video.

  2. Nema omiljenih definicija i postera, ili ih ja ne vidim.

  3. Samo ubaci ono sto si zaboravio. Komentari, omiljene definicije i postere, rang, poene i slicno.
    I stavi da se vidi koliko ima + i -. Ovako mi nekako gubavo. Sto rece Dzimi, nije isto 350:50 i 1300:1000.

    Inace sam jako zadovoljan novom Vukajlijom.

  4. I stavi da se vidi koliko ima + i -. Ovako mi nekako gubavo. Sto rece Dzimi, nije isto 350:50 i 1300:1000.

    Па ово је много боља фора. Што би рекли 9гагери - раније кад имаш три гласа значило је да ти нико не чита дефиницију, сада кад имаш три гласа, води се епска битка између хејтера и ликова који цене твоје писање ололо

  5. Казане, свака ти част, сад су постери и дефке много квалитетније. Не знам да ли је то због филтрирања или си мотивисао модулаторе са влажним пицама. Свака част још једном.

  6. Контра треба овај форум да иде, оно што је на 33 страни требало би да буде на првој. Што значи оно што је сад на писано нек буде на почетку, а оно од пре, на задњој страни.

  7. jes funjkcionalno, ali je mnogo gadno za gledat. izgleda ko neki najjadniji blog, npr. predraga azdejkovica.... onako je imao neku svoju jedinstvenost, ovako je ko neko golo jednolicno govno u moru golih jednolicnih govana.

  8. Контра треба овај форум да иде, оно што је на 33 страни требало би да буде на првој. Што значи оно што је сад на писано нек буде на почетку, а оно од пре, на задњој страни.

    Ма где бре то? Тако су окренули на крстарици па се није могао нико снаћи. Овако је савршено и иде како треба, иде неким правим редоследом.

  9. Не знам, мени је лакше да читам обрнуто.

  10. Ja glasam za zelenu!
    Cisto da se zna.

  11. Kad je skor 0(tipa 20-20) da se ukloni plus ispred nule, jer nula nit je pozitivan nit negativan broj.

  12. Па ово је много боља фора. Што би рекли 9гагери - раније кад имаш три гласа значило је да ти нико не чита дефиницију, сада кад имаш три гласа, води се епска битка између хејтера и ликова који цене твоје писање ололо

    ili opet niko ne cita lolo

  13. Kad je skor 0(tipa 20-20) da se ukloni plus ispred nule, jer nula nit je pozitivan nit negativan broj.

    Има ли још неко да га ово погађа, па да вас саберем, полијем катраном и уваљам у перје.

  14. Да сте мање спемовали вероватно би неке ствари биле и исправљене...

    Овако, зар стварно мислите да ће неко да чита 33 стране?

    Предлажем да се отвори тема само за предлоге и да се спем кажњава по закону о спемовању, члан 69. који каже: Не пишите 20 постова о томе да вам недостаје зелена боја, него идите на ливаду...

  15. Faco, pa lepo je čovek pitao. Odgovori mu :)

  16. Вучице, одговориће му администратор.
    Мене су послали из Патријаршије да будем хумористичан.

    Дејсе, својим постом постао си један од оних против којих се бориш. Спамеру :)

  17. gazda mogao bi da pretragu izbacis nedje u prvi plan, da ne mora da se kopa da nje. vec ima mnogo defki koje su plagijati. namjerni ili nenamjerni nije bitno. ali pretraga bi trebalo da bude uvjek dostupna.
    mozda da je metnes opet gore desno, pored profila....

  18. Има ли још неко да га ово погађа, па да вас саберем, полијем катраном и уваљам у перје.

    Има! ЈА! Мош нас и јебати, али нула није позитиван број.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.