Nova verzija!

  1. Meni je ovo super. Mozda bi eventualno mogla da se promeni boja naslova tema u desnoj koloni. Crna se dobro cita na zelenoj podlozi ali plava se skroz stopi.

  2. Млато и ја сам то напоменуо у једном од претходних постова. Слушај, те популарне дефиниције се стално мењају, углавном се задрже по 10-15 минута тако да није страшно, али је је битно, оно, што сам исто напоменуо, да одабране дефке треба да стоје пре популарних! :)

  3. imam filing da sam na fejsu...

  4. Mislio sam da je ovo dobro, ali tek sad znam da ništa ne znam...

  5. Kolko sam ja ukapirao, ovo je smrt za moderatore. Mislim da imaju deset puta više posla.

  6. Hvala za brigu Majstor Bobe, ali nema potrebe da se sekiraš :)

  7. Гуд ворк, Кајзене. Изгледа добро нова верзија.

    Чини ми се да се цитирани текст и пример у дефиницијама не истиче довољно. По мом мишљењу, текст треба да стоји на тамнијој основи.

    Код мене се тај цитирани текст и примери једва разликују по боји од остатка

    Иначе, све похвале! Много је уљудније.

  8. Opet bih apelovao da se vrate poslednji komentari na definicije i to da bude isto kao na prethodnoj verziji, jer nekako smo otuđeni jedni od drugih, nemamo dodira kao pre i kao da je svako na nekom svom ostrvu ili u onim firmama gde su ljudi odvojeni u svojim boksovima i ne smeju da komuniciraju međusobno. Nekako smo bili bliži eto.
    E sada kapiram za one koji su blejali više po forumu ili tako negde, da im je OK, nama kojima je to bila i najbitnija stranica, nikako ne ide u prilog da bude bez toga sajt.

  9. PRIHVATLJIVO PONAŠANJA NA ČETU
    Diskusiju vodi na civilizovan način. Ne vređaj i ne maltertiraj druge jer ćeš biti trajno udaljen sa sajta. Ne preteruj sa linkovima.

    ovakvo ponasanja me maltertira....

  10. Moze li da se izmeni pozadina?

  11. Da se ja pitam, ja bih to vako ćerala, jeb`la me zelena.
    http://www.dodaj.rs/f/2j/U9/21binpQQ/blablabla.jpg

  12. Мени смета што кад кликнем на неког аутора и на његову најновију дефку, са десне стране излази његових првих 10 дефки...

    Мислим да је боље да ту буде његових 10 најбољих, или макар 10 случајно изабраних дефки...

    Јел још неко ово приметио?

  13. Znam da ste već pisali, ali ajd' i ja:
    Jebeni kontrast. Oboji malo plus, minus, omiljeno, edit i ostale dugmiće da ne bodem na slepo da bi ih našao. Isto tako lobanje pored zaključanih tema i podaci o broju tema pored imena podforuma. Sredi to Kaizene molim te, ne ide nikako. Mogu da budu teget boje, iste one kao kad pređeš kursorom preko njih, s tim što je ovde poželjno da takve budu uvek radi lake uočljivosti.

  14. Sele, zbog tvoje slike mi koči sajt :))
    Ali lep primer. Sviđa mi se. :)

  15. Hvala Vučice :)
    Zaboravih da smanjim sliku, vjerovatno zato trokira :)

  16. Jebeni kontrast. Oboji malo plus, minus, omiljeno, edit i ostale dugmiće da ne bodem na slepo da bi ih našao.

    Ово. Плус безвезе је то што је укинуто оно последњи коментари на дефиниције. Знам да сам вероватно хиљаду и неки који то каже али јебига, мрзи ме да листам.

    Мислим да је а верзија срање, мада ћу вероватно да се навикнем за неко време па ће ми бити кул као и прошли пут.

    едит: не би било лоше да се обоје и цитати.

  17. Готово да не видим разлику између примера/цитата и нормалног текста. Опет напомињем да ова сетлина коље заочи ко кад се неко упува.

  18. Ne svidja mi se:
    -Nema "poslednjih komentara" (pmm ogroman nedostatak).
    -Gde su mi omiljene defke i posteri i lista autora koje ja pratim?
    -Nema ukupnog zbira defki, pa nemam pojma da li me je neko čitao, da li sam hejtovan ili lajkovan, a i onako me zanima skor bez obzira.
    -Onih 10 defki koje stoje pored defke koja se trenutno gleda bolje da su 10 najboljih ili nasumično postavljenih pri svakom gledanju, kao što lepo reče Dejs.
    -Vratiti i onu "smart" pretragu (ja je tako zovem, a ne znam koji je inače naziv).
    -Ovaj novi izgled je mnogo štetniji za vid od starog.

    Svidja mi se:
    -Sajt je neuporedivo brži.
    -Objavljivanje defki nakon sat vremena (trebalo bi da bude manje djubreta, pa će se valjda i više čitati nego ranije).

    To su mi prvi utisci, verovatno ima još dobrih i loših stvari.

  19. E stvarno, gde da vidim koga pratim?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.