Nova verzija!

  1. slažem se sa frenkom u svemu (ako je ikoga briga jer sam ovde kratko)
    jedino što je kod mene sporije, a ne brže?!

  2. Stavi da me, kad idem na ono sta sam postovao, da me odma prebaci na moj zadnji post, ili na post na koji sam kliknuo, a ne na zadnju stranu teme, da ne moram da trazim post...

  3. ШТА ЈЕ ОНО НА МОЈИМ СА'РАЊЕНИМ ДЕФИНИЦИЈАМА КАО ЗНАК ЗА РЕЦИКЛАЖУ??!!

  4. Valjda da je obrišeš trajno. Ja pokušala sa jednom i :puf: nestade. :)

  5. E stvarno, gde da vidim koga pratim?

    To po sećanju. :)

    Ova verzija je dostupnija novim posetiocima, i onima sa drugih mreža. Sve im je ponuđeno kao na šveckom astalu, uz dodatak onih koje nisu ocenjene, i još lista omiljenih... Verujem da će se čitanost povećati.

    Ja sam za to da se ne vraća Poslednji komentari, negativne strane te opcije su predstavljene pre neki dan na nekoj temi. Služila je samo za četovanje na defkama što nije bilo merilo popularnosti te defke. Sada postoje Popularne. Najbitnije je da autor zna ko mu je komentarisao defku i koje je defke komentarisao, a to sada ima. Na profilu.

  6. Марципан, ја не видим да имају коментари других на профилу.

  7. Gamby, čim uđeš na profil, desno, ispod pratioca i infoa.

  8. Ima, drugih na tvoje defke.

  9. Нисам то видео, хвала. Али опет нема свих коментара, него само првих десет или тако нешто, нисам бројао.

  10. Pa nije bilo više ni na prošloj, ako se sećam, ili ja nisam ni obraćala pažnju. Dosta deset! :)

  11. Било је на прошлој, на профилу, испод или изнад твојих коментара. Није ми јасно што је сад склоњено.Сад ми је све некако раштркано на милион различитих страна, не могу да се снађем, а ево цео дан буљим у ово.

  12. ja sam se već navikao. odlično je. thumbs UP!

  13. Сад ми је све некако раштркано на милион различитих страна, не могу да се снађем, а ево цео дан буљим у ово.

  14. Uvek poletim da kliknem na odredjenu rečenicu misleći da se u njoj krije link kao u staroj verziji sa varijantama "Tvoji komentari".. Ovo da vidim pratioce si mogao fino da staviš autori koji ga prate pa posle lista autora a ne ovako da čoek ide od kocke do kocke da vidi ko ga prati ako ga interesuje, a ako ga ne interesuje ne znam koji će kurac..

    Sad taj neki vizuelni elemant:

    Mogao si sliku većeg formata i do nje DEFINICIJE I POSTERI
    A dole desno si mogao kao i pre da poredaš one stvari kao što su bile i pre...
    Komentari na tvoje definicije.. Tvoji komentari..Autori koje pratiš i koji te prate..blabla

  15. Linkove stavi jos tamnije, ovako se naprezes da vidis sta je link a sta ne, i citat neka bude tamniji, gotovo da je isto kao i sve ostalo.

    Samo ova linija, koja je neprimetna.

  16. Šta ste se nagurali? Čovek ne može sve da pohvata. :)
    Polako, svako će doći na red. :)

  17. A kako definicije dospevaju u "Popularne", zna li iko?

  18. Vrati nam niveu, Bijons i reno, bar malo živosti da imamo, nismo u bolnici na internom..... :D

  19. I ne znam da l' si stavio namerno ili ti je promaklo ali duzina bana se ne vidi kad se otvori lista banovanih, moras da otvoris profil i vidis dokle je neki autor banovan. Pise samo razlog bana i pre koliko vremena je banovan.

  20. И молим те убаци да се пвт теме појављују у последњим активним као што је некада давно било, компликује се безвезе.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.