Nova verzija!

  1. sedplas malopre
    gazda mogao bi da pretragu izbacis nedje u prvi plan, da ne mora da se kopa da nje. vec ima mnogo defki koje su plagijati. namjerni ili nenamjerni nije bitno. ali pretraga bi trebalo da bude uvjek dostupna.
    mozda da je metnes opet gore desno, pored profila....

    То сам и ја рекла! ХОЋЕМО ПРЕТРАГУ ГОРЕ ДЕСНО.

  2. Дејсе, својим постом постао си један од оних против којих се бориш. Спамеру :)

    Не борим се, него ми иде на курац, било је доста добрих предлога... Мислим да би било добро отворити ту тему само за предлоге, а ова нек буде за све живо :Д

  3. Мош нас и јебати, али нула није позитиван број.

    TAKO JE!!!

  4. она жута слова у дефиницијама да се уведу што пре

  5. Дејсе, спемеру стари, читај уводни пост. :) За сад једна тема, а видеће кајзен после. И јебала вас зелена, инсталирајте кастом вуку, па имаћете зелене на претек. Дајте неке контруктивне предлоге који су битни за функционисање сајта.
    Оно што је до сад предложено јесте :
    -да се не види аутор пре оцењивања
    -да се уоквире боксићи на форуму ради прегледности
    -претрага горе десно
    -да линковање буде јаче подвучено или да буде друге боје
    -да има страница коментара као што је била
    -да се виде омиљене дефке и постери
    И предлажите нешто на тај фазон, каква боја јеботе, то је најмањи проблем.

  6. Daj drugu boju, ubi ova bela!

  7. Kada se posalje privatna poruka, ne moze da se izmeni iako postoji opcija. Daje poruku da se nesto izjebalo.

  8. Нефункционално је страшно. Све је испремештано, пола опција избачено... Хаос.

  9. Свиђа ми се још што су дефке у првпом плану, када отворим профил неког аутора прво што видим су дефке а не лејм кењажа којом ''дискретно'' покушава та стави до знања да је куљ.

  10. На страну сви технички недостаци које ће каизен вероватно исправити ових дана, ствар која ми највише пада у очи су ове популарне дефиниције. Сад, не знам алгоритам и правило за улазак у ту категорију, ал' овакво позиционирање те картице пре одабраних даје много велики значај тим дефиницијима. Можда то и јесте циљ, јебем ли га, али тако се долази до тога да ако дефка, претпостављам добије неколико плусева без минуса на почетку "зајаше" ту листу и онда је на коњу јер на почетној страни буџи скор. Без увреде за икога, али неколико просечних дефиниција популарнијих аутора овако је накупило доста велики скор, и преко 100. Да л је до стара слава (може да се види аутор пре оцењивања) не могу да тврдим, ал морам да признам да ми пада у очи и да ми смета. Ако се овим хтело повећати читање нових, мислим да није прави начин и да доноси више штете него користи. Сад ће да крене трка за долазак у најпопуларније, ортачко плусирање, дефиниције за широке народне масе, као што је било за време дефиниције дана. Не знам, мени све некако тако узгледа, а можда и ја само серем.

  11. Evo, da pridodam još jedan predlog koji je bio, da se ne zaboravi.

    Оно што је до сад предложено јесте :
    -да се не види аутор пре оцењивања
    -да се уоквире боксићи на форуму ради прегледности
    -претрага горе десно
    -да линковање буде јаче подвучено или да буде друге боје
    -да има страница коментара као што је била
    -да се виде омиљене дефке и постери
    -да се врати списак дефиниција по абецедном реду (оно "А B C Č Ć D...")

    Ajd dodajte ovde, ko šta ima.

  12. Ја сам изгубљена скроз. И фали много ствари. Али дирљиво ми је што личи на ону верзију кад дођох на сајт. Буди сентименталност.
    Свиђа ми се једноставност дизајна.

  13. Sviđa mi se što je ovo promenjeno. I voleo bih da se menja češće.

  14. Ja ovde da se snadjem ne mogu. Da l' sam ja glupa ili.... Ne znam, nebitno. Nedostaje mi ono staro, skroz.

  15. Без увреде за икога, али неколико просечних дефиниција популарнијих аутора овако је накупило доста велики скор, и преко 100. Да л је до стара слава (може да се види аутор пре оцењивања) не могу да тврдим, ал морам да признам да ми пада у очи и да ми смета. Ако се овим хтело повећати читање нових, мислим да није прави начин и да доноси више штете него користи. Сад ће да крене трка за долазак у најпопуларније, ортачко плусирање, дефиниције за широке народне масе, као што је било за време дефиниције дана.

    I meni bode oči šta je sve na naslovnoj. Danas sam lak na minusu, čisto radi neke ravnoteže.

  16. E jebem li vam majku majčinu. Vi koje se stalno žalite na izgled. Ako ste ovde zbog izgleda onda nešto nije u redu sa vama. Valjda smo ovde zbog definicija, foruma, četa, ljudi itd, a ne zbog toga da li je pozadina crvena zelena, i da li je dugme levo ili desno. A u kurac.

  17. Lele, ja grdni plusovi podeli na neka sranja, nisam video da promenjena mesta plusu i minusu.

  18. Хоће бити претраге форума? :)

  19. Сад баш багује. Капирам да радиш на оптимизацијама, иако не знам шта то значи.

  20. Капирам да радиш на оптимизацијама, иако не знам шта то значи.

    :)
    A kako se biraju ove popularne definicije?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.