Prijava

Знајте, тако нешто се не пита.

Али ајде, да вас питамо зашто волите или сте волели, или шта бисте поручили највећем сину наших народа и народности, покојном маршалу Јосипу Брозу Титу путем писма које бисте му послали у периоду док је био у болници (4. јануар - 4. маја 1980.)?

Спема без, препичкавања без!

Tito zasto pobi onolke ljude majkumu?

<шиптарски> Вољео сам га јер је бијо НАШ. </шиптарски>

Lol, miša mu jebem, ja kontala neki mator čovjek otvorio ovo, uhvatila ga neka melanholija za boljim danima i ta sranje.... kad ono Lolček :))))
šta je za reći?

Dragi Druže Tito,
Ja se zovem Vlastimir, imam osam godina, sviram klavir i neverovatno volim da rezbarim. Stoga Vam šaljem pedesetosam usoljenih drvenih nogu koje možete koristiti naizmeničeno kako vam se sviđa, a to umesto Vaše mile, ali nestale noge koja je gazila po šumama i gorama. Na jednoj imate Šabana Trstenu, mladu rvačku nadu, koji je moj idol, a naravno da sam i poslao drvene noge sa motivima Nehrua, Tempa, britanske obaveštajne službe i klasja panonskog.
Živi bili, i došli mojim nogama meni u goste.
Vlastimir Ivković, selo Dupeljevo, opština Vranje.

Dragi Tito,
Ne samo da u trenutku dok pišem pismo nisam bio rođen, nego ni u jajima ne poživeh. Stoga, imam samo jedno pitanje za vas: Zašto si to uradio decxko?

Voli vas i nada se brzom odgovoru, vaš drug Stefan.

P.S. You're going to die on May 4th 1980.

Lol, miša mu jebem, ja kontala neki mator čovjek otvorio ovo, uhvatila ga neka melanholija za boljim danima i ta sranje.... kad ono Lolček :))))
šta je za reći?

Реци шта ти је на души Клипсо. Ево и ја да се отворим:

Драги друже Тито,
Ја се зовем Петар и идем у други разред средње школе. Твој сам велики фан и волео бих да ти кажем да издржиш у болници. Био сам и ја прошле године и то баш око Нове године и било ми је екстремно досадно. Тако да те разумем, ако прснеш и одлучиш да млатиш оне неспособне идиоте око себе штапом. Узимај лекове и туци их у главу друже Тито, разјебаће ти државу ако се не извучеш. Извуци се и буди маршал!
Петар Попара Црни, Обреновац

Mene tata pita kol'ka mi je kita
a ja njemu velim šta najviše želim
Da nam Kita dođe i kroz školu prođe
da vidi sve đake pa i nas prvake!!!
...........
Što rasparča Srbe majku ti jebem mrtvu? e to bi' ga ja pitala.
...........
Imao si dobrih stvari ali sve su bile za druge narode i oni i trebaju da ti stavljaju slike po kancelarijama, radnjama itd. ali kad vidim Srbina na vrh neke planine da je stavio tvoju sliku u restoran odmah bi' mu sanitarnu inspekciju dovela i zatvorila objekat zbog mentalne nehigijene.
Nama Srbima si jedino učinio Beograd velegradom i još gore napravio. Sad jedino tamo ima života, pizda ti materina ona franjevačka.
Sad se dijelimo na Beogradžane, Autonomaše i Prekodrinske.
Hvala ti, dragi naš Tito.

Tito, kažu za tebe da si bio jebač, da ne kažem trsitelj. Ali da bi to verifikovalipotrebno je da se javiš na terenske testove u temi JEBANJE KO ZNA KOI BROJ.intelektualni akademski izraz metnut samo da vam dokažem kakav sam intelektualac i akademski grđanin, i da idem u pozorište u pauzama između čitanja spisa o slobodi koje nama u amanet ostaviše homoseksualni pedofilski robovlasnici iz provijetljene antičke Grčke.

dragi druze tito zasto neces da prihvis moj poziv za prijateljstvo na fejsu? a ovu moju prijateljicu nenu, onu od 12 godina si prihvatio..

bar mi lajkluj status, ionako tamo u bolnici imas vremena na pretek...

Nama Srbima

Хахахахха!

Л0Ле, ова захтева доста размишљања, не може тек тако...

čika Jožo, jel istina da pionirke vole kada im u plamenu polnog odnosa kažeš 'majku ti božju' ?

Druže Tito... đe si majstore! (Ovo sam čuo da mu je jedan lik rekao, šta je s njim bilo posle neću ni da pretpostavljam.)majstor - bravar

Tito, kažu da ti Sava Kovačević i doktor Mladen trsiše tadašnju drugaricu. Jel ih zato ubi?

Druže Tito da li je istina da ti nisi ustvari Tito nego je pravi Tito ubijen i njegovu strinu su ubacili u ludnicu jer je govorila da ti nisi njen Joža jer je on imao 6 prstiju na jednoj ruci LOL !!!
I da li je istina da ti je veliki Vojvoda kaci mu reko "Čestitam doktore" a odgovrio "Hvala majstore" ?
I koliko si crnki pojebo na onim samitima nesvrstanih.. ?

Tito, kako to da se jedan četnik tvoje klase zove Josip?

Tile (tako te zovu u mom selu ovi ispred zadruge) , jel istina da ste ti , Naser i Nehru igrali kamene face, a ispod stola bila Eva Ras?

Tito, jel istina da si taj nadimak dobio od neke američke drugarice jer si mnogo tifakovo?

Druže tito imam 12 godina i imam problema sa matematikom.. Ne znam korenovanje i kvadriranje pa reko možda ti znaš, valjda je to bilo kod vas bravara..