Prijava

Koje govno od teme. Najgore je što se otvoreno kaže: "ne spem", a onda se autori još trude da spemom ispadnu kul, a onda modovi se prave: daj nećemo tog da banujemo zbog spema.

Bruce, čim su brisani komentari sa teme, a opet počinjano, nisu tu čista posla.
Nit sam je otvarao, nit ću da je zatvaram. Mogu samo da kažem svoje mišljenje ko AUTOR.

Morel jean mali oftopičić? Nema vam ništa od ove teme, kao i ranije. Očigledno vodi u spem, uvijek. Nego da vi ovu zatvorite a otvorimo jednu Pitam se, pitam se i onda tu npr.pitaš sve ovo ovde pa plus ako ko još zna, mimo moderatora. Evo i ja se npr. pitam što je Pufna banovana ali kad to postavim ovde onda se pusti modovi osjećaju optuženim. Nego lijepo tamo postavim pitanje pa mi odgovori neko i od autora, ne mora biti mod.
Evo i Edson arantes do nas je npr. banovan a što da prvo pitam modove, možda je čovjek zaslužio, možda se nekom najebao milosne majke, možda je sam tražio npr? Ova tema je previše za ovaj sajt, ovako naslovljena, boga mi. Vodi u destrukciju.

Aurora, u pravu si ovo za temu. Ja vam ne bi otvarao nikakve teme jer neki autori misle da su kul ako se proseru nekim pitanjem...

Evo, da pitam ja tebe nešto pre nego da ti odgovorim na jedno pitanje...
Što uvek: "pusti modovi" i te fore...ko da smo mi svi neka druga klasa i da znamo sve i uvek nešto: modovi su zli, banuju bez veze i ostala govna...kako vam ljudi ne dosadi da ste Kalimero?

Edson je banovan jer je bezobrazan, pravi se pametan i vređa autore. Ja sam ga banovao pa znam. I naravno, nikog drugog moda nisam pitao da li sam u pravu.
A za ovu pufnicu, vidim da ima neke veze s njenim napušavanjem neke persone, ali nemam pojma tačno.

Ma što su vama ti ljudi toliko bitni?
Ima da naprave novi profil i da dođu opet istog časa.

Sto frenki i black nisu vise modovi?

Sto frenki i black nisu vise modovi?

Frenki se poneo loše prema jednoj autorki i jednom moderatoru, a Blek Hol je bio neaktivan ko mod.

P.S. Aj jedno pitanje od mene, a što vas to zanima zbog čega ti ljudi nisu modovi?

Jebote zajebavam se, ako mogu sa samom sobom što ne bi i s vama?
Zamisli da sam napisala Cenjeni, pa valjda ste raja ovde k'o i ostali, svi mi.
Čemu vazda prepucavanje? Vidiš da postoji neka druga tema meni bi neko dostavio gdje i kako je edson bio bezobrazan pa bi' ga možda i ja zajebavala, kontaš? A ovako ti se evo odmah...ljutnuo?
Bitni su mi ljudi, jesu jebote, što mi ne bi bili bitni i nigdje nisam rekla da su modovi zli, čuj zli...
I baš iz ovog razloga što ja sad s tobom ulazim u bilo kakvu, s moje strane neželjenu polemiku, ovu temu treba zatvoriti.
Evo npr. frenki i blek nisu više modovi, interesantno. Ne pitam ništa.

Ponekad me oduševiš svojim okretanjem logike.

Dirketno prema modovima pitanje

Kakve uslove treba ispuniti za definišn na naslovnoj strani?

Kakve uslove treba ispuniti za definišn na naslovnoj strani?

Potrefiti UKUS bar jednog moderatora. To je bar prosto.

Aj jedno pitanje od mene, a što vas to zanima zbog čega ti ljudi nisu modovi?

Ja sam mislio da su se sami razmodovali, a onda sam video da nije tako, pa sam se zainteresovao za tu priču. Sad znam zbog čega su razmodovani i više me to ne interesuje.
A pretpostavljam da većina voli da zna šta se dešava po sajtu. Neće ljudi da ostanu uskraćeni za neku informaciju, pogotovo ako su neka modovska pičkaranja u pitanju.

Realno, dobar odgovor Majstor Bobe.
Ne znam za postere, možda je nešto menjano u novoj verziji, ali sam siguran da osim brisanja postera, da je svaka odluka bilo kog moderatora, pa i administratora reverzibilna. Zato, ...buke ni oko čega. Ko zna, možda ih Kaizen opet umoduje.

Ево ја једно питање да турим везано за дефке.

Имам обичај да кад пукнем неку дефиницију и видим да излазе неке типа иронија, аутобус и те неке прежвакане и глупе теме, лоше дефинисане, још ако су у минусу, исцимам мода преко ПВТ-а да их обрише. То сам пар пута питао Бруса и Стефана и испали су коректни, захвалница њима. Је л' то није нешто против правила? Не желим никако да се мешам нити да будем безобразан у смислу да испадне као да их ја нешто исправљам у раду... Смем ли и неког другог модератора да упитам који се у том тренутку налази на сајту?

Leno brat,
pa naravno da smeš, nismo mi neki sad novokomponovani kondiri da nećemo da odgovaramo autorima na pitanje.
Moderatori služe sajtu, i trude se da svim autorima bude udobno na sajtu.
Naravno, sve sa ukusom, ko smara ovim i onim preko mere, biće ignorisan.
Btw, ovim putem bi molio ljude da više ne pišu te definicije Ironija i Vrhunac nečega gde je telo definicije samo primer.
U stvari, mogu da ih pišu, ali bar nek znaju da to nisu definicije.

Имам ја једно на које хоћу конкретан одговор.

Зашто се аутору не померају гласови кад гласам за њега већ добрих месец дана, сваки дан по 100-200 дефки? Јел то што сам био банован због хејта или...?

Cortés pre 2 minuta

Имам ја једно на које хоћу конкретан одговор.

Зашто се аутору не померају гласови кад гласам за њега већ добрих месец дана, сваки дан по 100-200 дефки? Јел то што сам био банован због хејта или...?

Е, и мене ово занима. Ја сам Мотики одавно дао оцене на све дефиниције, а сад ми стоји неоцењено.

Зашто се аутору не померају гласови кад гласам за њега већ добрих месец дана, сваки дан по 100-200 дефки? Јел то што сам био банован због хејта или...?

Е, и мене ово занима. Ја сам Мотики одавно дао оцене на све дефиниције, а сад ми стоји неоцењено.

Nekada neće da registuje glasove na slaboj konekciji. Tj, treba vremena dok prihvati ocenu, a tada ste već na drugoj strani. Ako vam nije registrovao toliko, najverovatnije je problem do vašeg interneta. Ne vidim šta bi drugo moglo biti u pitanju.

Могуће. Мени су мислим последње три стране његових дефиниција неоцењене. Тај дан сам можда имао проблем са нетом, не занм сад.

Kortez, Dankane, može da bude i ovo što kaže Stefan, ali ako ste (mada ne verujem, za Korteza ne znam, da ne proveravam, ali za Dankana sam siguran da nije lajker i hejter) ikad hejtovali/lajkovali neku osobu a taj hejt/lajk skinut od strane moderatora, u trenutnoj verziji ne možete više da glasate za tu osobu bilo kako. Odnosno, možete da glasate, ali program to ne računa ko glas.