Prijava

Да, да. НИсам лајкер/хејтер, то знају сви. Чак нисам ни све плусеве дао Мотики. Дакле, мени гласови нису брисани, биће да је код мене проблем био са конекцијом. Фала.

Nema na čemu...čekajte da proverim pa ću da vam javim tačno.

Да ли се дефиниција објављена у периоду од 23 до 24 рачуна као да је објављена тог дана или следећег?

Dankane, kod tebe je konekcija (gledao sam ti prvu stranu "lajka" i prve dve "hejta"), možeš da glasaš za bilo kog.
P.S. Što meni samo 149 plusa, a Motiki 1502 :)

Kortez, ti si šaren ko gepard (jel gepard beše šaren)
Motiki ne možeš više davat glasove, njega si lajkovao.
A ima preko 20 autora koje si hejtovao i ne možeš više glasati za njih.
(Sale d snajperist, Abraxus, Stefan Kostić i tako dalje)
Naravno, možeš glasati za bilo kog drugog koji nije na listi.

I naravno, da zajebem samog: skidanje lajka/hejta nije reverzibilno.
Zato, pazite, kako glasate.

Dankane, kod tebe je konekcija (gledao sam ti prvu stranu "lajka" i prve dve "hejta"), možeš da glasaš za bilo kog.
P.S. Što meni samo 149 plusa, a Motiki 1502 :)

Kortez, ti si šaren ko gepard (jel gepard beše šaren)
Motiki ne možeš više davat glasove, njega si lajkovao.
A ima preko 20 autora koje si hejtovao i ne možeš više glasati za njih.
(Sale d snajperist, Abraxus, Stefan Kostić i tako dalje)
Naravno, možeš glasati za bilo kog drugog koji nije na listi.

Грофе, или неко други, ај' мени ово на пвт ако може, тј однос гласова за кога и колико и како.
Кога сам највише плусовао, кога сам највише минусирао :)

ЕДИТ: Нека сте отворили тему, треба брате.

SMarko, konkretno ja ne mogu sad, moram za čas da se odlogujem, vratiću se sutra ili za sat vremena.
Tema će da bude produktivna dok vi pitate dobre stvari, a modovi budu dobre volje, inače će opet da postaen besmislena.

P.S. Što meni samo 149 plusa, a Motiki 1502 :)

Ел то сад питање модератор, одговор аутор? :))) Не знам, он дефинише сленг који је из мојих крајева, па је један од ретких којима сам посветио пажњу читајући цео проил. Мислим чак, два пута. Пасује ми као аутор, и ето то је прави одговор.

pre 38 minuta
Да ли се дефиниција објављена у периоду од 23 до 24 рачуна као да је објављена тог дана или следећег?

a nakon toga se nastavlja ogovaranje. i niko ne odgovara na jedino normalno pitanje od otvaranja.
sve ovo govori koliko je ova tema besmislena, i koliko njena poenta nisu ustvari pitanja, vec ogovaranje i glupiranje, i treba da bude zakljucana.

inace, racuna se kao da je objavljena tog dana.

SMarko, konkretno ja ne mogu sad, moram za čas da se odlogujem, vratiću se sutra ili za sat vremena.
Tema će da bude produktivna dok vi pitate dobre stvari, a modovi budu dobre volje, inače će opet da postaen besmislena.

Ево Брус је одговорио, фала свакако :)

jel moguce podizati mrtve definicije koje smo sami ranije hteli da obrisemo a imaju pozitivan skor?

Јесте, Неш ако мислиш да их обришеш па поново да пишеш.
Само ако су их модови обрисали и неквалитетне су, тада није. Подразумијевају се плагијати.

okacio sam na ktitor forumu jednu dobru definiciju da se obrise jer mi se nije svidjala u tom trenutku a sad se kajem.
Sto ce znaciti da nista od toga... A za ovo brisanje pa ponovno pisanje to i sam znam da je moguce jednom ali vec drugi put udaljavanje sa sajta sleduje

Па можеш да тражиш да ти је врате или да поново напишеш :)

Dankane, nisi trebo da odgovaraš, znam, zezao sam se.
SMarko, ok.
Neš Bridžiz, moguće je, ali treba taj mod sam da se ubedi da je ta defka za vraćanje.
I najvažnije, Kelt...u pravu si da je tema besmislena, ali mi mnogo ide na onu stvar bahatost da neko ignoriše normalno pitanje na temi, i spomnije se neki niko, pa što ti ne odgovoriš? I to bez ikakve pompe, nego upućuješ SVIM moderatorima da ignorišu pitanje.
Eto, ja nisam video to pitanje, a odgovorio bi, kao što sam odgovorio svima od kad sam se uključio u temu.
P.S. i normalno da se računa da je objavljena tog dana.

inace, racuna se kao da je objavljena tog dana.

Захваљујем.

Jel može neki mod da se zamoli da recimo obriše defku koja meni ne odgovara, koju sam napisao u alkoholisanom stanju?

Zofmanne, ne.
Na taj način ako bi brisali svakome kad se ćefne, obesmislili bi ktitor opciju...dakle neki ktitor bi reko: Što ja plaćam za brisanje defki, kad ovome to rade za džabe...
Ja mislim da je tako. Nek me ispravi neko od modova kao nisam u pravu.

Да ли постоји могућност транспарентнијег рада мод тима, а у виду формирања листе банованих дуплих налога, као и листе дуплих налога са одређеном историјом бановања? Да не кажем неваљалог понашања...

ЕДИТ Нисам прсо, само покушавам да звучим званично. лоло

Dobro vlajko nemoj odma skaces ko da sam te nesto mnogo prozvao.
Mislim da je tema besmislena.... ono sam samo naveo kao bezveze primer uz ovu konstataciju.

I pogledaj kraj posta. odgovorio sam na pitanje :)