Prijava

Хоћете ли пратити Европско првенство које следи и ко су вам фаворити? Шта ћемо ми урадити и мислите ли да имамо кадра да уз домаћу публику урадимо нешто, с обзиром на то да је наша селекција раније кобјашњавала пред домаћом публиком? Мислите ли да можемо овако спором игром и дефанзивном да урадимо нешто, јер ко добија све у претходних 10 година, екипе које играју брз и екстремно јак рукомет у одбрани! Мислите ли да је систем бодовања срање за екипе средњег квалитета?
Дискусија, уопштено, првенство креће 16. Прва 3 меча су нам против Пољске, Данске, па Словачке! Да не кењам много, ево свега овде.
http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D1%81%D0%BA%D0%BE_%D0%BF%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D1%83_%D1%80%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%83_2012.

Pratiću, da se smijem budalama. Pa, oni nisu normalni, najavljuju borbu za medalju, e! Sukim i sučim?!

ma finale francuska-danska, klasika. osvaja francuska. mi peto, šesto mesto, čisto zbog publike

Француска је реално убедљиво најбоља селекција на свету. Ал погледајте, имају најбољу одбрану, голове ће свакако постићи, али увек темпирају да кобјасне добро у задњих 20 мин са одбраном. ДОдуше, имају Омејеа, и ми да имамо њега на голу, кобјаснили би.
Ал не разумем како им није глупо да обећавају медаље :(

Ako prodjemo grupe budite zadovoljni.. TO je taj srBski mentalitetttt

Гледаћу вероватно али не очекујем ништа. Лоши смо, играмо старомодан и спор рукомет, тренер је слаб, није позвано пар добрих и искусних играча. Уколико прођемо у четвртфинале биће успех.
Мислим да ће публика да буде очајна и не знам која будале није ставили нашу групу у Ниш, тада би навијачи имали неког значаја.
Што се тиче формата такмичења, очајан је као уосталом и у већини екипних спортова. Једино фудбал има нормалан систем такмичења.
А прогноза, Французи злато, Данци сребро, Пољаци бронза.

Nismo ni mi tako loši, imamo dosta dobre bekove, ali krila su nam mnogo slaba što je ogroman minus, jedino nečemu vredi onaj Nikčević ali ni on ne može sam. Na prošlom prvenstvu su nam upravo falili ti golovi sa krila jer kad nam zaustave Ilića i Vujina mi smo gola govna. Normalno, Francuska šampion, ali ne bih ja ni Hrvate otpisivao, mada iskren da budem rukomet pratim samo kad su ta prvenstva.

Ja kupio karte jos tamo avgusta meseca kad su poceli da ih prodaju. Da sam razmisljao malo vise materijalisticki, da kupim 5 kompleta umesto dva i da ih utopim juznim susedima, ispalo bi ne da sam isplatio moje karte nego bih i zaradio na svemu tome :)
tek danas sam video da su utakmice u Cairu i u Areni istih dana u isto vreme, tako da ove nase necu da gledam (bar do drugog kruga ako, zdravlje bilo prodju do tamo).
slazem se da je prilicno smesno od njih da obecavaju medalju i sto se tice mojih ocekivanja, nadam se samo da nece da se/nas obrukaju. Nije strasno ni da budu zadnji u svojoj grupi ako su igrali dobro, svim srcem. Ako je protivnik bolji i treba da pobedi.
Objektivno, nas najbolji igrac je Vujin. Ali bas zato je nasu taktiku tako lako rasturiti: flaster na Vujina i cao! Ne mogu da verujem da svaki put dovucu nekog novog trenera i da lik ne pokusa da izvuce korist od tog flastera.
Nisam imao priliku da gledam ovu utakmicu juce sto su igrali pa me zanima kakvi su ovi nasi sa brzinom. Ako se opet budu vukli po terenu, k'o sto znaju, bolje da se i ne pojave.
Pivoti... nek nam je nebo u pomoci.. Imamo malog bucka i Alema zvanog 2min.
Imamo dosta mladih igraca, talentovanih, ali kad se pojave onako slabotelesni medj' one francuske dzinove, mene stra' u'vati a kamo li nece njih. Da l' je moguce da nismo nigde mogli i mi bar jednu mrcinu da izvucemo da stoji u odbrani? Kad smo vec kod mrcina, da ne ispustim i Momira 'Drvo' Ilica, Decko jednostavno voli da sutira.. on toliku zelju ima da sutne da uopste ne vidi da li ispred njega stoji protivnicki igrac ili je na krilu slobodan neki nas (neko krilo koje se cudnim spletom okolnosti naslo tamo u cosku usamljeno).
Ovo za medalju, imali su Slovenci pre neku godinu prvensvto gde su ih sudije dovukle do bronze (valjda, mrzi me sad da proveravam). Ali ipak su Slovenci Slovenci, a mi smo mi. I verovati da ce sudije da nas vucu do medalje, pa cak i u nasem dvoristu je u prilicno optimisticki.

U svakom slucaju nasima naravno zelim puno srece i k'o sto rekoh samo nek' igraju dobro. A ja cu svoje grlo da podredim izvizdavanju Švaba i Šveda, kad je već neki inteligenti čovek rešio da ne stavi Srbiju u Niš.

Нема више Џомбе и Шоле, али пратићу ако игра Ивано.

Јеботе, не могу се сада сетити оног тренера из 2008. и колико је новости увео у наш рукомет. А шутнули га јер шатро тражи већу плату. Са њим смо кренули да играмо стално те контре јаке, брзи центар и остало, него кретени... Онај Веселин сад форсира тотално спору игру, јебем га. Немамо од Жикице никако доброг десног крила, имамо неке, али погледај које крило имају Французи на пример, Лук Абало, јеоте. И пивоти су некако срање, Николић је на једном првенству имао статистику мешчини 18/21. А и у одбрани нико не може да га поломи, реално.
http://www.youtube.com/watch?v=1ejOPs7W1S0

еботе, не могу се сада сетити оног тренера из 2008. и колико је новости увео у наш рукомет.

Cvetković... Mogao si da das i 26 golova, ali preko 25 nije moglo da se primi... Trenerčina... Ovo sad je sve po principu burazersko kumovske selekcije...

Idem da gledam Francuze i Madjare u NS, ako bude karata...

Јој брате што су ти Мађари раније имали селекције. Али стварно не знам шта сад имају и какви су, али не улажу они толики кеш у рукомет џаба, овајдиће се кад-тад! Веспрем је доста добар и ЛГ већ годинама уназад.
Хрвате јебе то што је Балић егоиста и само он сме да води екипу, никако тренер. Само што више није играч ко некад, па се сјебавају полако. Ко кад Коби буде престао да кида, а оће и даље да одлучује ко ће да игра пре од тренера, у ЛА.

Laslo Nađ, isprati malo tog dečka...

Kao bivši pivot, imam pravo da kažem da su nam pivoti go kurac... Ali bolje nemamo, ili imamo, a ne mogu da igraju, jer je to mesto zauzeto...

Ма која црррррна медаља, су они нормални? Муче се са Македонцима, немају крила, Чутуру извукли тек сад, Бељански ок али треба нам неко БАРЕМ дупло бољи.

ВУЈИНЕ ШУТНИ, АКО НЕ МОЖЕШ - ДОДАЈ ЈЕ МОМИРУ ПА НЕК ОН ШУТНЕ!

Метличић Пера ћетницима стера. на на на на на

Не пратим нешто рукомет. Нисам веровао да ћу икад волети хрвате у нечему, али она бивша екипа је била стварно врхунска.

Утепасмо Чехе 31:23!

Оооооо фала курцу! Видећемо кад буде за бодове...

Kupio sam karte da pogledam Francuze... Oni JEBU!