Prijava

U kurac, nisam mogo dodem. I KASNI SLIKA MAJKU JOJ JEBEM! EVO GA PRVO PA KONTRA!!!!!

Koji kurac igra ovaj Šešum jebo ga ja?

Јбт, ја сам Шешума гледао док је још играо у Синтелону, фазон кад је имао 18 година, био је дупло бољи него сад. Не контам како је успео да назадује кроз све ове године...

И како нам ваде ове контре, то није нормално, не верујем да се тако шело и споро враћамо назад...

јЕБО МИ ПАС МАТЕР КАКО САМ РЕТАРДИРАН ЈА МИСЛИО СУТРА ПОЧИЊЕ ПРВЕНСТВО!111111111111111111111111111111111111111111
Људи, на ком је програму друго полувреме?

Šešum puko kad ga izboli Mađari, sad slabo igra i ne znam što ga zovu više. Najgori bio na Svetskom, evo ga sad opet.

Odbrana dobra, u napadu smo šeprtlje ko i obično. Nemamo pivota.

E NABIJEM VAS NA KURAC BEOGRAĐANI!!!

Е да, навијање је курац, боље да се играло у јебеној Тирани, ово је јадно.

Brao za Stanića i Nikčevića, ojebali strine Poljacima. Šešuma na voz da isprate, pa u Sofiju nek ide. I ovaj Paja Čutura mu dođe neko osveženje i Manojlović dobra strvina!!!

БЕОГРАЂАНИ ЈЕБЕМ ЛИ ВАМ МАТЕР ЗБОГ ПРАЗНИХ ТРИБИНА!
Еј, наш како је било у Нишу, није могла никад карта се набави на дан утакмице!

Страшна одбрана, Тутино место саветника је изгледа уродило плодом.... Опет смо на крају утакмице пали, али уписали смо изузетно важну победу.... Момцима свака јебена част, заиста јебено страшна одбрана!!!!

А Београђани нека гледају тенис ако већ не могу да попуне Пионир у рукометном дербију репрезентације. Где су те распродате улазнице?

Pobeda!
Nisam iso,jer nizad ni znao da je danas,mozda odem na neku sledecu,sto da ne

Какве су пропалице, еј. Као 2 милиона становника, а не могу да напуне салу од 3000 људи.
Иначе, напан нам је шит, напуниће нас неко гарант ко играмо овако. Играмо споро и ко бабетине, нигде брзи центар, ништа. Ови имају слаба крила, место да смо играли 3-2-1, ми 6-о и мало нешто 5-1... АЛ добро, после рата-сви генерали. Мора да гледамо Французе у репризи.
А реално, обрукали су се Београђани!!!

Јеб' га Жозе, да смо играли нападачки онда бисмо пролазили као и ранијих година.... Водимо до пар минута пре краја и онда на крају изгубимо или одиграмо реми....
Што се мене тиче, можемо овако сваку да добијемо....

Фора је у томе што нећемо :)
Пољска је реално окрњена, а нас је мало и кењало, па :)
Видећемо, тек долазе прави противници, ал мени је искрено жао што се не игра доле у Нишу. Замисли кад Момир Илић треба да моли публику да устане и да навија, еј. Не сећам се да л смо доле некад изгубили.

ДОБИСМО ПОЉАКЕ !
ТАКОЕ!

Какве су пропалице, еј. Као 2 милиона становника, а не могу да напуне салу од 3000 људи.

Kaže sad Šarenac da su Danci pokupovali silu Božiju karata pa valjda zbog toga...

Требало се играти у Нишу, то је дефинитивно, ко што је Џони написао сад овде горе, против Данаца има више њихових него наших навијача да буде....