рукометна репрезентација Србије

  1. Ja ne znam ni jednog Drobnjaka kod Hrvata. Mislio si možda na Duvnjaka? Kakva su on i Čupić iznenađenja kad im igraju za reprezentaciju već 4-5 godina, i vrhunski su igrači. Duvnjak je bio jedan od najskupljih rukometnih transfera u istoriji kad je prešao u HSV. Ti si to nešto pobrkao...
    Uglavnom, nisam presrećan zbog eventualnog polufinala s njima, više bih volio da su Mađari prošli. Ali, daleko od toga da ne mogu da se dobiju! AJMO NAŠI!!!

  2. Ја се само зентам да пукнемо од Хрвата. То би био тако тежак ударац, у Београду још, уф бато...

  3. Duvnjak, pomešao sam sa ortakom svojim...

    Slažem se da su skupi i poznati igrači, ali pratio sam nisi bili u nekoj formi specijalnoj do sad... Juče protiv Francuza su njih dvojica doneli pobedu, Ivano je igrao 3 minuta i to na poziciji pivota. Dobro su odradili smenu generacija, mogu mnogo! Jebem Liga! Biće jebeno! Uzdam se u publiku, mada kad gledam raspored karata za arenu, više od trećine su trebovane karte, nadam se da to sve nisu Hrvati!

  4. Ja ne znam sta vi ljudi ocekujete...do pre par dana svi su srali kako nemamo sanse ni za polufinale (i ja sam sumnjao u to), a sada svi serete o zlatu...realno sa Hrvatima se mozemo ponosati samo zato sto se igra u Areni i zato sto je ogromna motivacija protiv njih...ali pisete da Spanija nije bolja od nas...alo bre ljudi jeste vi normalni??? Iskreno trebali bi biti presretni sa bilo kojom medaljom..ali to ti je nas glupi mentalitet ILI ZLATO ILI NISTA URADILI NISTE!a u Srbiji nema nijedan kvalitetan klub...Bosanska liga je duplo bolja od Srbijanske!

  5. И ја сам у фазону да није реално злато, али пази играли смо нерешено с Хрватима пре неколико месеци...
    мада, кад си већ у полуфиналу ништа није нереално...

  6. Шпанија јетренутно најјача репрезентација у Европи. Победили су и Французе, и Хрвате, и не бих волео њих у полуфиналу јер мислим да бисмо тешко могли у овом тренутку да се носимо са њима.

    Против Хрвата бисмо сигурно били много мотивисани, мада каква је ситуација са навијачима, нешто верујем да та утакмица неће бити завршена, без одстрањивања гледаоца јер после свега шта су Хрвати радили у Спенсу (Викали су: ''Ко не скаче, православац је!''), али и по Новом Саду (претукли су дете у сред Новог Сада) очекујем нереде у Арени.

    А и волео бих да и наши играчи добро испребијају Балића и друштво јер су се они много осилили, а и желе да са нама играју у полуфиналу па кад већ очекују да добију само оно што су нам остали дужни са првенства у Хрватској кад су нас и победили, а још су нам и навијаче тукли у Задру.

  7. Анархист, опрости, али никад нисам пљувао по нашим играчима... И бронза би била невиђен успех...

    Гледао сам Шпанце уживо против Мађара на Спенсу, имам утисак да би могли да их добијемо, не видим у чему су супериорнији и како би играли против одбране какву смо играли против Данске рецимо. Јесу јачи, али таман за толико колико нас носе навијачи...

    Слажем се да ћемо лакше са Хрватима, него са њима... Е сад ту игра онда друга страна, лудачка мотивација са обе стране!

    Што се тиче навијача и нереда, јбг могу карте да се купе преко нета, никад не знаш где ће бити Хрвати... У Спенсу су били помешани и раштркани по целој трибини... Искрен да будем, не знам како би наших 4000 навијача ушло онако у халу у Загребу, Задру или Сплиту. Тешко!

    Него пустимо то, могли би да их победимо на терену, то ће бити довољно!

    ЕДИТ. Јесте нормални са причом о томе како су Шпанци јаки јер су добили Французе! Французи су за мене највече разочарање. Карабатић бледа сенка најбољег играча Европе! Јуче 2 пута изблокиран. Нарцис је играо лепо, пивот, и Абало! Ово остало КУРАЦ! Гледао сам њихову текму са Русијом уживо и мислио сам да се чувају... Словенце су једва победили, не би ме чудило и да их вечерас Исланд победи, јер су били немотивисани док су још могли да одлучују, а тек вечерас, болеће их курац. А лепа квота 3.4. Додуше можда одиграју за част... Видећемо!

  8. Биће то надасве занимљиво полуфинале, што на терену, што на трибинама (чини ми се да ће да дође пар тисућа Кроата у арену)

  9. Шпанија јетренутно најјача репрезентација у Европи. Победили су и Французе, и Хрвате, и не бих волео њих у полуфиналу јер мислим да бисмо тешко могли у овом тренутку да се носимо са њима.

    Кад год да нам дођу, ако не победимо нећемо узети злато. Да би био први мораш све да побеђујеш, не да се надаш да ће да те усере жреб.

  10. хоће неко да иде? карте и не морају баш да се купе

  11. И сад кад швеђани угазе данце а ми македонце даље иду пољаци. Ако се то намести има да буде лууудило :) Ал тешко

  12. kako puče noga ovo švabi, u pičku materinu...

  13. ја се надам да није ништа страшно. То ми хорор.

    ИНАЧЕ АЈ СЕ СКУПИМО ДИДЕМО У АРЕНЕ!

  14. Ма то је чупри, шта вам је нема теорије да нас пусте без карте.

  15. Давиде, против Швецке су пуштали

  16. Finale Srbija-Danska.. Fino.. :)

  17. Наш како, ја прво видо ово за Швецку http://www.beli-orlovi.com/2012/01/22/navija%C4%8Di-srbije-mogu-i-bez-karte-u-arenu/ , па онда ово http://www.beli-orlovi.com/2012/01/22/navija%C4%8Di-srbije-mogu-i-bez-karte-u-arenu/ као не може, и не одем, ал ај ако сте сигурни ја бих ишао.

  18. kako nije, iznesoše ga, a i ječi čovjek... kontam da ovizaječe samo kad je najgore... a da je strašno, strašno je...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.