рукометна репрезентација Србије

  1. Објаснисмо.

  2. Danas nije moglo bolje da bude ...

  3. Mala Vidra
    Finale Srbija-Danska.. Fino.. :)

    pre 2 dana

    PROROK!

    Ivano Balić prije utakmice: (prepričavam) "Igramo sa reprezentacijom Srbije koja je bolja nego ikad, nabijeni su, spremni na sve, igraju na domaćem terenu, što im je još veća prednost, pritisak je i na nama. Ne znam šta nam je ovo trebalo u životu.."
    Kralj. ;D

  4. PUNIIIIIIIIIII! Iju, odigrasmo za sve 3 medalje! Doduše, i braća 'Rvrati su nam pomogli nekim svojim čudnim potezima, ali vala, svaka čast! Bra'o momcovi!

    Ivano Balić prije utakmice: (prepričavam) "Igramo sa reprezentacijom Srbije koja je bolja nego ikad, nabijeni su, spremni na sve, igraju na domaćem terenu, što im je još veća prednost, pritisak je i na nama. Ne znam šta nam je ovo trebalo u životu.."
    Kralj. ;D

    Kakav car, isključivo zbog poslednje rečenice. :)
    Vidro, kreni da igraš kladžu, da ih bar neko orobi, majke im ga lopovske. xD

  5. Misliš da ne igram? 'Oće roditelji da me se odreknu :))

  6. Наши су ме стварно пријатно изнендили како су одиграли а Хрвате нисам ниједном пре овог гледао на првенству али сам очекивао да ће бити бољи и да ћемо теже проће.
    Прво полувреме лоше и права је срећа што нисмо губили већом разликом, тј. напад добар али је у одбрани шкрипало. Копљар, Вори и Балић нас пробијали како су хтели а једини код нас на нивоу Никчевић и Станковић са два важна гола.
    У наставку феноменално, и одбрана и напад. Најбоље одиграли Станић, Илић и Вујин, као и Тоскић. Они промашили пар отворених шутева и то је решило утакмицу јер смо се рано одлепили.
    Што се тиче суђења, није лоше, али сам попиздео кад смо у првих пет минута добили два искључења а ја не памтим кад сам на некој утакмици видео искључење у првих десет минута јер тада увек деле жуте картоне.
    Навијање уреду.

    А прогноза за финале, пошто видим да је овај пандур погодио да ће финале бити Србија - Данска и пошто је рекао да ми освајамо ставићу све паре што имам на нас па куд пукло. Можда одиграм и на ватерполисте и на Ђоковића.

    Све у свему, хвала им на великој победи.

  7. Објаснили смо данас тачка

  8. Који баксуз.Он је са рукометом завршио , сад нека освоје ово и у пензију...а да ја сам навијао за хрвате.НАПРЕД ХРВАТИ ВОЛИМО ВАС И ДАЉЕ !!

  9. Е да иначе гађали су Балића и погодили Шешума.ПА ДОКЛЕ ВИШЕ ЈЕБОТЕ ? Ево читам лик можда неће ни играти финале.Па доста више оваквог примитивног понашања.Јебо нам јоца амстердам свима матер мртву.Напред Словенија !

  10. Ajde idi na neki Nesrpski sajt pa tamo navijaj za svoju škvadru.

  11. Класичан домаћи издајник, полу трол, полу стварно кроатофил, као он је навијо за Хрватску као он је неки шмеле као ми смо као индијанци као шо навијамо за Србиу ал он као зна, као тое мејн, зато он као навиа за Хрватску знаш као

  12. НАВИЈАМ ЗА ХРВАТСКУ , И СРБИН САМ...ЋАЛЕ МИ ЈЕ ДОМАЋИ ИЗДАЈНИК.СТУДИРАО ЈЕ ВЕЛЕИЗДАЈУ КОД КАРЛЕ ДЕЛ ПОНТЕ.И ОН НАВИЈА ЗА ХРВАТСКУ.НАПРЕД СРБИ ДО ЗЛАТА , ПОЗДРАВ СВИМ ДОБРИМ ЉУДИМА БИО ОН ХРВАТ , МАКЕДОНАЦ , БЕТМЕН , АКУАМЕН , ШТРУМФ....Е НЕ ВОЛИМ ЈЕДИНО РУСЕ , МНОГО СУ ФАШИСТИЧКИ НАСТРОЈЕНИ , ЈЕЛ ГЛЕДО НЕКО РОС КЕМПА ?

  13. ЋАЛЕ МИ ЈЕ ДОМАЋИ ИЗДАЈНИК

    ЈЕЛ РАДИ НА Б92

  14. ЈОК , ЧАНАК МИ КУМ.

  15. MMorpgPRO,brate,prso si,pa si prso.

  16. ЈОК , ЧАНАК МИ КУМ.

    АУ ТО ЈЕ ЈОШ ГОРЕ!!!КУМ АУТОНОМАШ!!!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.