Prijava

Да л' сте гледали овај домаћи филм и серију која сад иде недељом у осам на Б92? Како ви се чини? Омиљене сцене?
http://www.youtube.com/watch?v=KHq8NkZWTo8
http://www.youtube.com/watch?v=rBNS3nBcnng&feature=related

izvalio sam da televizija toliku glupost plasira u etar i da treba biti nesvesni majmun pa trovati se time. meni ovo uzas, do jaja sto su isproziuvali sve al ti gledaj ako ti smesno....saut park domaci zadao !

ima vec tema ja mislim
a o seriji,SP za siromasne

Мени је ово вр', има доста зајебаних фора.

Jet set je do jaja, sto morate da ga poredite sa South Park-om?

Најбоља сцена ми је кад онај ванземаљац узме да очитава нешто с оном справицом, па кад очитава Сеја оно се поквари, не знам тачно како иде, морам опет сагледати :Д
А и та прва што си ставио, кад их Лазар сече.

saut park domaci zadao !

Saut Park je američki bul šit !

Dzet set jebe , meni je mnogo jaka scena onaj Borkov face palm kad su vanzemosi mudonjama iz EU saopštili da će da napadnu zemlju i to samo zbog srpskih čobana.

izvalio sam da televizija toliku glupost plasira u etar i da treba biti nesvesni majmun pa trovati se time. meni ovo uzas, do jaja sto su isproziuvali sve al ti gledaj ako ti smesno....saut park domaci zadao !

Џет Сет није за поређење са Саут Парком због једно 140135523 разлога.

Dzet set jebe , meni je mnogo jaka scena onaj Borkov face palm kad su vanzemosi mudonjama iz EU saopštili da će da napadnu zemlju i to samo zbog srpskih čobana.

Или кад Солана почне да плаче: Знао сам да ће нас Србија упропастити, хахаха :)

Нема италика :Д

Јака и она сцена кад се скупе политичари и виде ону двојицу што се туку у главу моткама преко шерпе, а Милан Тарот свира на ТВ-у.

Ima već tema 100%
Bilo mi je smešno kacam prvi put gledao, negde u 8. razredu osnovne. Posle sam gledao u srednjoj i bilo mi mnjeh. Nemam nameru da pogledam opet.

Јака и она сцена кад се скупе политичари и виде ону двојицу што се туку у главу моткама преко шерпе, а Милан Тарот свира на ТВ-у.

I onda ponovo sledi Borkov čuveni face palm :)

Црамота бре, онаки певач а сад овако пропао!

Edit dugme je za pičke :)

Аониор је олд скул, Пеки децхко.