Prijava

Đe ti je, ja ne vidim nikakav grafikon od silnih reklama i kurčeva koji iskaču?

Cekaj skoro duplo porasla cena zbog poplava na tajlandu? U jebote

elek, sa 3.600 din narasla je na 9.500 din, koliko se sećam, mrsko mi da ponovo otvaram preko telefona...

Cekaj skoro duplo porasla cena zbog poplava na tajlandu? U
jebote

to ti čampri!

na 8600.
Ali i to je previse i jos ocekuju rast.

najebali smo za komponenete,pajzte šta vam kažem. DA SAM ZNAO DA OTKUPIM SEV HARDOVE PRE ONOG SRANJA NA TAJLANDU I JAPANU PA DA SE NAFATIRAM SREPA OLOLOL!

ma bole me kurac, samo ja lepo duzmem mašinu za vikend i boli me kurac za sve... lolo

buksno, kupuj naftu, načuo sam da će joj cena rasti u narednih desetak godina lolo

Saće bidne masovna krađa delova, ima svi da lancima i katancima štitimo kućišta. :obmotava_lanac:

Кад бих ја написао какав имам комп, вјероватно бисте се крстили, али ми ради одлично, па се не жалим, а и нећу да напишем лололо

Lololo svi kod SMareta sa pajserima i cvikcanglama.

Ајде да подијелим са вама пар информација о мом компу ако се будем мога' сјетит.
Дакле, користим га од седмог основне, а сад сам трећа година факултета, дакле 8 година....

На њему је промијењена графичка и додати су рам и ХДД мојом вољом.
Промијењени су и напајање и процесор због мог ударца ногом су поцркали.

И сад имам компјутер који има гига ипо рама, 320 ГБ хард, процесор сам заборавио на колико ради у пм, не могу се сјетит', само знам да сам га клокова' и напрега кол'ко иђе може, па кад се напуни прашине почне да се гаси, али добро, то је ријетко.

Графичка мислим да је 256, али добро, не играм игрице, а за кантере ми је довољно кад их понекад дофатим.

Имајте у виду да је све ддр, а не ддр2, камо ли 3 :Д

Али за дивно чудо не знам зашто никад нисам тражио нови комп... Вјероватно би ми купили да тражим, мислим логично је после толико времена, али сам се ваљда емотивно везао за њега...

Нешто гледам, данашња ђеца купе први комп, па то је бре буџован од 600, 700 еура, који ће им курац???
Да играју кантере и гта јебени...

Мени фотошоп брз, кантери раде, антивирус немам, вука брза кол'ко то може бит' и ето, ја мртав задовољан...

Е да, не рекох, тастатура сам промијенио доста јер ми их је Рајка ломила кад се изнервира јер нисам учио у средњу :)

Ti si k'o Triger iz 'Mućki' - koristi istu metlu već 20 godina samo što je promijenio 30 drški i 20 četki.... :D

Ja se bas zabrinuh gde je Rajka u celoj toj prici.

Ti si k'o Triger iz 'Mućki' - koristi istu metlu već 20 godina samo što je promijenio 30 drški i 20 četki.... :D

Па тако некако, мада стварно нисам имао проблема са компом...

Процесор и напајање су ми рикнули јер сам га баш звекнуо ногом из све снаге са предње стране, а хард диск сам промијенио јер ми је било мало 80ГБ...
Рам се морао додат' да јебе мајку, било ми мало споро, а и рекох кад купујем процесор, а имам пара, што да не... :)

Ja se bas zabrinuh gde je Rajka u celoj toj prici.

Знаш како, рајка узме тастатуру са собом на поса' да ја не бих мога' да играм, ја упа'нем у кола, и замијеним нову са старом која не ради, јер је стављала у кутију, она то примијети, дође кући и само пита ЂЕ ЈЕ ја јој речем и она је сломи :)

hahahaha :D
Vrh price je da je slomi negde na tebi, tipa glava, ledja, ruka, noga :D

Ja imam ovo čudo već 7 godina.

Pentium IV 3.0 GHz, giga rama ddr, grafika ati radeon safir X pa neka oznaka od 256, 160 giga HDD, flopi čitač sam razbio, dvd čitač mi ne radi (a moga je i rezat dividijove, ej!).

I sad oću da ga nabudžim na pentijum 6, šta da metnem?

Hahaha pentijum 6!

Ja ovaj moj imam oko peses godina.

Zamenio sam graficku i maticnu samo.