Prijava

Na žalost nova verzija nije donela ništa dobro. Smanjila je broj poseta sajtu, čitanje definicija, aktivnost na sajtu itd. Meni i verujem mnogima je bila lepša ali ni ova stara nije loša.

Nju ću nastaviti da unapređujem ali POSTEPENO, ništa drastično. Biće i svetlije teme itd.

Moralo je.

Ona bela je bila bolja po meni ali ko da je to sad bitno.

Ono što mislim da bi bilo do jaja je, da se neke stvari sa one ''Bele Vukajlije'' prebace u ovu, e sad, ja sam otvorio temu samo da napišem šta bi po mom mišljenju trebalo biti prebačeno iz one u ovu.

1. Sam izgled, neka ostane zelena, ali nekako mi je bilo mnogo preglednije onako
2. Gomila onih statističkih podataka kao, najpopularniji autor u poslednjih 10 dana, autor sa najviše odabranih i to
3. Random definicija, koja se pojavljivala sa strane
4. Odeljak popularni, ali samo za postere, smatram da to na posterima nije uticalo nikako negativno kao na defkama
5. Neocenjeno i za postere i definicije
6. Možda opet da se čeka sat vremena na objavljavanje definicije, ali bez onog nove, popularne, odabrane...
7. Da se uvede autori za postere, kao što je planirano
8. Neki izbor boja vuke, muka mi je od ove zelene a ni uz pomoć onog plug-ina ne mogu da menjam

valjda je to to xD

8. Neki izbor boja vuke, muka mi je od ove zelene a ni uz pomoć onog plug-ina ne mogu da menjam

Ja mislim da mogu da se menjaju boje, imaju 3,4 vrste.

Podrzavam statisticke podatke to je do jaja, popularno voo noo.. Mozee.

I mozda autore za postere, mada ne treba.

popularno nikako za defke, jer onda nema nikako ocena
ali za postere je bilo do jaja

Kajzene, nahrani majmune i ne diraj ništa.

Ма битно је да смо ми живи и здрави, лако ће Каизен да среди Вукајлију, што се ложите?

Ne serite bre , prvo ne valja nova , pa sad ne valja stara.
Odlično je ovako , Gazda ne muči se i ne diraj ništa.

Samo kad bi se sredili već neki bagovi na ovoj Vuki i sve kul.

Mislim da kaizenu odjednom puca ona stvar za sve.

KAJZEN NE VIDI NIŠTA OD DOLARA, PARE SU MU ZAMUTILE MOZAK!

Budite strpljivi kad kaizen dobije novca od ovih šarenih slova na četu uzeće tim programera, pa će sve biti sredjeno...

Mislim da kaizenu odjednom puca ona stvar za sve.

Pa nek mu puca. I meni puca. Umesto da se pišu i ocenjuju defke, ovde na forumu se otvara peta tema za komentarisanje dizajna sajta. Eno, stoje iste defke već pet sati među novim. Kad je uglanca, pustiće kaizen novu verziju, opet će nekome kavez biti prodrman, nedelju dana plač i još pet ovakvih tema i na kraju će se i najveći kritičari naviknuti.

nisam ja nikad rekao da ne valja stara
ja sam rekao da je ona nova bila, lepša, preglednija i globalno bolja
jedina mana je što definicije su prolazile katastrofalno

e sad, neka kombinacija dobrih stvari iz one nove i ove stare bi mogla da se napravi i da bude savršena... get it

боле га курац да плаћа програмере кад то може и сам да уради... КАИЗЕН ПРОГРАМИРА !!! лоло

Заправо хакерише...

Мени овако кул, боле ме курац да сад мозгам нешто ШТА БИ БИЛО БОЉЕ. Како је тако је.

Моћ навике је једина моћ коју немају моћни ренџери!

1. Sam izgled, neka ostane zelena, ali nekako mi je bilo mnogo preglednije onako

Slažem se, ali da bude ublažena i da ne bude drečava.

2. Gomila onih statističkih podataka kao, najpopularniji autor u poslednjih 10 dana, autor sa najviše odabranih i to

Slažem se.

3. Random definicija, koja se pojavljivala sa strane

Takođe se slažem.

4. Odeljak popularni, ali samo za postere, smatram da to na posterima nije uticalo nikako negativno kao na defkama

Može.

5. Neocenjeno i za postere i definicije

Slažem se.

6. Možda opet da se čeka sat vremena na objavljavanje definicije, ali bez onog nove, popularne, odabrane...

Nikako, zbog toga je i opala poseta sajtu.

7. Da se uvede autori za postere, kao što je planirano

+1

8. Neki izbor boja vuke, muka mi je od ove zelene a ni uz pomoć onog plug-ina ne mogu da menjam

Pored boje dodati i teksturu. Izbor teksture bi mogli samo ktitori da imaju.

I još:
1. Fejsbuk komentari
2. Zbir glasova za postere i prosek
3. Odnos glasova u profilu
4. Neocenjene definicije autora
5. Posteri praćenih
Dopunite ako sam nešto izostavila.

+тетрамилијон за Вучицу

Прво сте се жалили на овај изглед сајта, нису биле добре оцене, није била добра читаност, лоше ово, лоше оно. Уведен је нови изглед сајта, кренули сте да кукате за овим на који сте имали примедбе, одједном вам недостаје зелена боја, бла, бла. Па је сад враћен овај изглед, па вам сад не одговара, чујем неки се опет жале на читаност, слабе им оцене, требају популарне и комерцијала да се то мало погура, фали им ово, фали им оно... А да мало уместо што кукакте на форуму и чету и около, узмете и читате дефке и коментаришете их? Можда се неки од тих аутора превари па исто то уради и вама? Смарко вам објасниЈо пре пар дана.

kajzene brate prodaj vukajliju, zaradi pare, daj je modovima ovim, idi na havaje i pusti nas da se pušimo ovde. stoka ko stoka