Покушај побољшања оцењивања

  1. Ево моје замисли,рецимо: да би члан могао да поставља дефке или постере,тј да попуни дневну квоту, да рецимо мора да оцени бар, 10 дефки, и на тај начин добије дозволу за постављање?

    Спема без. Захваљујем.

  2. Nije to losa ideja. Samo bi trebalo da se jos poveca kvota na nekih 20-25 defki. I da vazi isto za forum.

  3. Ne valja. Samo bi došlo do bezveze spucanih ocjena. A šta bi se postiglo sa više ocjena?

  4. Samo bi došlo do bezveze spucanih ocjena.

    Јес да постоји ризик, кошто рекох, покушај...:)

    A šta bi se postiglo sa više ocjena?

    Па мање кукњаве око тога, дефинитивно...

  5. Ideja ko ideja je dobra samo nema šanse da uspe, znaš i sam kakvi smo na nacionalnom nivou kad nas na nešto teraš.

    Scenario 1:
    Aha, dobro, sad ćemo da ocenimo časkom... minusplusminusplusminusplusplusminus. To je to, a sada da počastim auditorijum iskrama svog intelekta.

    Scenario 2:
    Oni će meni da ja njima ocenjujem definicije pizda im materina imperijalistička. Sa'ću da ih ocenim, još kako ću da ih ocenim, i to ne deset ko što piše već pedeset! I svima minus! Jakako! Oni će meni... klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik

    Scenario 3:
    Šta je bre sad ovo koji kurac krasoviti, e sad baš neću ništa da postujem niti da dolazim, nek kaizen crkne od gladi.

  6. Predlagano više puta, Grujan objasnio zašto ne valja.

  7. potrebno je da se čita i piše, a ne da se ocjenjuje.

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.