Prijava

Ево моје замисли,рецимо: да би члан могао да поставља дефке или постере,тј да попуни дневну квоту, да рецимо мора да оцени бар, 10 дефки, и на тај начин добије дозволу за постављање?

Спема без. Захваљујем.

Nije to losa ideja. Samo bi trebalo da se jos poveca kvota na nekih 20-25 defki. I da vazi isto za forum.

Ne valja. Samo bi došlo do bezveze spucanih ocjena. A šta bi se postiglo sa više ocjena?

Samo bi došlo do bezveze spucanih ocjena.

Јес да постоји ризик, кошто рекох, покушај...:)

A šta bi se postiglo sa više ocjena?

Па мање кукњаве око тога, дефинитивно...

Ideja ko ideja je dobra samo nema šanse da uspe, znaš i sam kakvi smo na nacionalnom nivou kad nas na nešto teraš.

Scenario 1:
Aha, dobro, sad ćemo da ocenimo časkom... minusplusminusplusminusplusplusminus. To je to, a sada da počastim auditorijum iskrama svog intelekta.

Scenario 2:
Oni će meni da ja njima ocenjujem definicije pizda im materina imperijalistička. Sa'ću da ih ocenim, još kako ću da ih ocenim, i to ne deset ko što piše već pedeset! I svima minus! Jakako! Oni će meni... klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik klik

Scenario 3:
Šta je bre sad ovo koji kurac krasoviti, e sad baš neću ništa da postujem niti da dolazim, nek kaizen crkne od gladi.

Predlagano više puta, Grujan objasnio zašto ne valja.

potrebno je da se čita i piše, a ne da se ocjenjuje.