Prijava

ManUtdOwn18

Jebote, W gde ih nalazis?

otkriću ti foru, ali nemoj nikom da kažeš.
idi na: http://www.google.rs/imghp?hl=sr&tab=wi i ukucaj boy playing barbie

brano, grano, molim te reci da si bar ponekad, krišom, protrljao miška barbikom.

То није одговор који је задовољавајућ. Немој да сад глумеш филозофа и позиваш се на интелект неки ил не знам шта.

Уствари да, сконто сам ја шта ти оћеш да кажеш. Ти хоћеш да кажеш како си ти много паметан јер то што ти радиш захтева интелект а ми ретарди који гледамо спорт то радимо јер смо глупа маса која смрди у каучу у дере се на ТВ. Па тако реци. Шта увијаш кој курац

Pa ne možeš to baš tako da porediš, jer čitanje knjige zahteva neko intelektualno angažovanje (pa čak i da je u pitanju najgori šund), dok kod gledanja sporta hmmm... teško.

Ovo definitivno nije tacno. U sportu se itekako koristi inteligencija, samo sto ti ne pratis sport pa ne razumes.

То није одговор који је задовољавајућ. Немој да сад глумеш филозофа и позиваш се на интелект неки ил не знам шта.

Fejze, zar zaista ocekujes normalan odgovor, bez kvazi-intelektualnog proseravanja od doticnog pojedinca? Ocekujem i ja da ce mi Dzesika Alba popusiti, ali u poredjenju sa tvojim trenutnim ocekivanjima brate, ja i imam neke sanse

Ovo definitivno nije tacno. U sportu se itekako koristi inteligencija, samo sto ti ne pratis sport pa ne razumes.

Потпис!

Бушидо, не знам шта дочекујем, ја и даље мислим да лик тролује.

Mozda troluje, ali to nije razlog da ne dobije dandaru za ideju vodilju :)

Lik troluje i to ubedljivo najbolje na sajtu.
Tolko dobro da, iako znaš da te troluje, primiš se.

Ovo definitivno nije tacno. U sportu se itekako koristi inteligencija, samo sto ti ne pratis sport pa ne razumes.

U sportu da, u fanaticnom gledanju, navijanju i bacanju upaljaca onima koje gledas u oci - tesko.

Ahaha, Bushido, ti si doktoriro podprckivanje.

Umetnost, sport, klasična muzika, kultura, intelekt pokreta, savršenstvo ljudskog tela http://vukajlija.com/var/uploads/illustrations/200912/152081/figure_skating_23.jpg

ne troluje,ima neki svoj trip,ali ne troluje
nemaju svi isti stav,jebalo vas trolovanje

Такви као ти не могу ни козу да стигну и да опште.
И да је стигнеш она би тебе карала
http://www.dodaj.rs/f/23/G5/3DdwqDFR/lamby.jpg

sad mi pade na pamet... šta mislite jel ima peki lutku sa likom dragane mirković? sa malim mikrofonom i mini šljivikom.

mini šljivikom

:)

Jebo te kako ljudi lupaju gluposti....dođe jedna budala sa svojom glupom teorijom da naglasim GLUPOM i digla se čitava frka....ako ti nešta ne voliš ne znači da je odma glupo...ti igrajući se moćnih rendžera sigurno nisi osjetio slast pobjede, takmičarskog duha, kad te pizdekne neko po cjevanici oči iskaču, ali trpiš i nastavljaš jer te djevojčice gledaju...A ljudi gledaju baš iz istih razloga zašto su i igrali...jednostavnu odmaraju mozak od žene koja potroši BOGAOCA, djece koja uvijek nešta traže....

Gledanje kako se suši farba na zidu je podjednako zanimljivo kao gledanje utakmice.

Ja ne razumem zašto konstantno ove svoje stavove stavljaš u jebeni pasiv kao da su opšti, a ne tvoji. Pičkasto je i pederski, zvuči kao da:
a)želiš da im daš dodatno na težini (jer ih, zaboga, i drugi ljudi dele)
b)a s druge strane, želiš da se distanciraš od njih ako te neko napadne(jer nisu samo tvoji)

Ali slažem se sa funkcijama sporta (zatupljivanje mase, "deljenje" uspeha sa "našima", itd.) koje si naveo i imam potpuno suprotni stav. Muškarci su danas njanjavi iz prostog razloga što nemaju gde da proliju testosteron. Zato biraju pičkastu verziju ratovanja-gledanje sportova i manijačko navijanje za "svoje".

Ali zašto bi to bilo loše? Zašto je loše da ti majmuni koji bi inače išli i pljačkali i silovali stoje u redovima za arenu okruženi hordama organa vlasti, znajući da će dobiti po pičci ako bilo šta pokušaju, i na taj benigan i siguran način iskale svoju agresivnost? To nije kancer, naprotiv.

ја мислим да мушкарци треба иду и јебу да би трошили тестостерон. Само што су жене сељанке које на дају свима.

Vi kukate i kad daju svima i kukate kad ne daju nikome. Jebote.

Treba ozbiljno da razmislim da se prešaltujem na lizanje pičke ovih dana.