Prijava

Сад, пошто смо добили нове људе у тиму, било би кул да напишете шта је кул, а шта некул тренутно, како бисмо могли да се ускладимо с приновама, а и они с нама. А и ми с вама. А и они с вама. И ви с нама.
Почмите, а ми ћемо да тефтеримо!
Аргументовано, оштро и без вређања, порсупуесто!

Ако сам разумео тему, требао бих ти рећи милице да превише банујеш чим ти неко помене име у негативном контексту, оно 40 дана, 20 дана, много бре.

Има вас превише

Које људе сам бановала због тога, колико њих? И колико њих нисам бановала кад ме помињу у негативном контексту? Мораш аргументовати Мурињо, иначе ћу те бановати што ме помињеш у негативном контексту.

Па кажем да нисам разумео милице.
Мрзи ме онда да аргументујем, ал знаш и ти сама да претерујеш и да нико не сме да те такне, ал и ја бих такав био вероватно кад бих био мод.

Ova ce tema da dozivi istu sudbinu kao i ona prethodna za kritikovanje modova.

Ми старији смо кул, од новијих издвојио бих Смарка. Није лош. Остали пушиона.

Ја бих да пријавим славка, много у расправама са мном алудира на мој приватни живот и хтео бих да се то санкционише пошто вероватно ови модови типа лули фаца и остали босанчероси неће да га банују.
Пун ми га је курац више. Ето то је то што имам да замерим модовима

ja sam zadovoljan. samo tako nastavite. namber uan!

Mene nervira ovaj Facafacaa, smorio je čovek. Dokon pop i jariće krsti.

Еј, није вам ово зезање!
(можете и неку похвалу да напишете)

Kostić se previše kurči, neko će mu polomiti pičku. Za ostale nemam nekih zamerki, jebe mi se šta rade, ali onog dečka treba premestiti na neku drugu funkciju. Nek čisti postere na primer.

Иначе заборавих, Милица је кул мод, волим кад банује и заводи страховладу пошто ме то јако пали.

Ma dobri ste, nego ste škrti sa odabranima.

пошто вероватно ови модови типа лули фаца и остали босанчероси неће да га банују.

Ја сам га бановао једаред, немо' тако.

Mene nervira ovaj Facafacaa, smorio je čovek. Dokon pop i jariće krsti.

3 дана.
Јер сам тако у могућности.
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/41369_1641160419_5029_n.jpg

Ја бих се уозбиљио да сам на вашем мјесту, бар док милица не оде да спава.

pohvala:
manje ste primetni u poslednje vreme, a obavljate posao, neki su celu karijeru modovsku takvi a sad je ceo mod tim takav, to pozdravljam maksimalno i mislim da tako treba da se nastavi
zamerka: obzirom da je gornjom pohvalom gotovo sve obuhvaćeno što se vašeg delovanja tiče, možda bi mogli na neki način da oživite sajt, svi ste dobri autori, znate sajt, dajte neke teme, reforme, predloge, ideje...da se malo vrati popularnost sajta koja jenjava na žalost svih nas, kako god, na vama je da to promenite

P.S.
pozz faci za ovo http://vukajlija.com/forum/teme/39199-happy-hour-kritikujte-moderatore#post_1822662 :D

Ја сам га бановао једаред, немо' тако.

За тај прекршај ниси очигледно. Ја говорим о конкретним стварима.

Faco, ništa pojas od kostreti i neko bičevanje? Pih, kakav si ti pop :)