Prijava

crnigrujan
1.01 da nikad nećemo videti spisak.

Саћу да им јашем по ПВТУ да објаве списак, па макар ме и турили због тога на исти! ЗИНАТ кад си такав неповерљив!

ОЋЕМО СПИСАК!

mojne se nerviraš loksi :(
evo mož još jedna da te oraspoloži
loksi pre tri nedelje
http://www.youtube.com/watch?v=juVpKM2wk4I

Nerviram? Haha, pa meni je užitak gledati kako se ti gubiš, samo nastavi. :)

Саћу да им јашем по ПВТУ да објаве списак, па макар ме и турили због тога на исти! ЗИНАТ кад си такав неповерљив!

M'ajde šta ti je, objavljivanje tog spiska bio bi direktan udar na suverenitet narodne vlasti. Pre ćemo da vidimo spisak svih konobarica s ibarske koje je jebo Era Ojdanić.

Хоћу ја да модеришем, да објавим списак, растрзам мод екипу, побанујем пола чланова и одржим слово Каизену. Укинем лајк дугме и искључим опцију минуса на сопствене дефке.

TAKO JE REME SAMO RADIKALNO

Nerviram? Haha, pa meni je užitak gledati kako se ti gubiš, samo nastavi. :)

Sad moram da nastavim da ti uzvratim užitak jer ja uživam kad ljudi napuštaju sajt lolo

Načekaćeš se onda. :)

Dajte spisak! RASKRINKAVAJTE!

лепи поздрави за надлежне на овом сајту!

нисам могао да читам целу тему, али приметио сам да се спомињу неки спискови. пре свега, сумњам да они уопште и постоје, пошто се неретко такве ствари намештају и говоре само да би се заокупирала јавност. нпр, погледајте, прошле су већ 34 стране, а нико до сад није окачио ниједан доказ или име са листе. верујем да је самим тим јасно да такво нешто и не постоји.

уколико ме надлежни разувере и окаче спискове (у шта чисто сумњам), надам се да ће да напишу и зашто се дотични оптужују. као и ко је организовао прављене тих листи, због чега, и од кад се то ради. пријатно.

сретен

Овај срећни сат (happy hour) нешто много дуго траје. :))))))))))))

Како је ова тема кренула по неким мојим проценама за мање о месец дана ће престићи тему за јадање.

Докле је дошло да је сретен морао да се огласи.

Докле је дошло да је сретен морао да се огласи.

У исто време кад и ти.

Доказ да је сретен Ђилицин дупли!

Сретене дај спискове! :Д

дејс!

Ја бих волела да сам сретан али нисам.

ja bih voljela da sam moderator koji zaključava ovu temu ali nisam.

Sumnjam da taj spisak postoji.

Nije sreten dupli na širite te dezinformacije
Lulo preimenuj temu u hepi dej pa je ostavi živu do 1:12 :)

А беше закључана него воли народ да лаје па то ти је.

ја бих волео да је славко банован ал није

Ја бих волео да је 20 степени топлије.