Prijava

С обзиром да већи део свога живота проводите овде, бићу јасан и кратак. Да ли вам је чињеница да вукајлијишете на било који начин помогла у животу? Да ли сте успели да јебете вукаајлијом? Да ли вам је жена дала пичке због вукајлије? Да ли сте којим случајем добили посао због вукајлије. Дакле изнесите све позитивне ствари које вам је вукајлија донела у животу...

Усхићене узвике "даћу ти пичке" кад чују да сам Реме са Вукајлије.

Како нисам, јебо сам на теми хиљаду пута.

Psuju me i viču mrš na demotivaciju pička ti materina.

Psuju me i viču mrš na demotivaciju pička ti materina.

Теби то позитивно лолоооо

Pa da, lajki lajki! :)

e ja poslao jednu svoju definiciju zeni...svoju, odavde, zeni, svojoj, samo bivsoj...

isto vece sam mogo da je kresnem....samo nisam...

Meni kuruz bolje rađa od kako sam mu napravi profil na sajtu. U početku je bio poserdžija.

С обзиром да већи део свога живота проводите овде, бићу јасан и кратак. Да ли вам је чињеница да вукајлијишете на било који начин помогла у животу?

Da se ismejem kao nikad do sad.

Да ли сте којим случајем добили посао због вукајлије.

Reći ću da sam dobila posao onda kada postanem mod. :)
A ovako jurim za poslom jer od Vukajlije nemam koristi. Jedino za šta je korisna jeste dobar i loš humor i oba me često nasmeju.

Penetracija vukajlijom?
To ono kad napises na kurac "vukajlija" pa penetriras njime?
Ako je to, onda jesam!

Naravno. Ako je istina da je smeh prevencija svih bolesti onda vukajlija posigurno nosi deo zasluga što sam trenutno zdrav.

Njojzi hvala.

@
(\_. - .
./\......'.

Doprinos Vukajlije mom privatnom životu je uglavnom zabavnog karaktera. Učim svoju okolinu vukajlijaškom slengu i svi to odlično prihvataju. Koleginica je pre neki dan, ogovarajući sa drugom koleginicom, za jednu žensku rekla da joj je ona Dejan Cukić :D
A ortak mi je pre neki dan rekao da sam dukatlija :)

A ortak mi je pre neki dan rekao da sam dukatlija :)

E imaš sa čim da se hvališ lolo

Vukajlija mi je samo zlo nanela.
Što reče pre neki autor ubio sam dedu zbog vukajlije. Zaboravio da mu dam lekove viseći ovde. :))

Како немам, чуј. 4 дана нисам на вукајлији и дјевојке ми већ прилазе, да л' је то до тога јер сам се окупао или ради овога ја не знам, али ипак ...

Devojke me spopadaju na svakom ćošku i prosto ne znam kako da ih se otarasim

Devojke me spopadaju na svakom ćošku i prosto ne znam kako da ih se otarasim

Е управо тако :) како си знала :) ??? :Р

Pa recimo da mi je neko skoro dojavio da si ti onaj lik sa reklame za akne inteziv formulu.:)