Prijava

hahahaha koa tema jebote! hvalite se vukajlijom? ajd bežte sivi oblaci,mojne ste tolki nolajferi

Daj, Strajo, reci ima li koristi od ranga kod žena? lolo :)

Sad ozbiljno, mogao sam da penetriram zahvaljujući Vukajliji još dok nisam bio prvi, bio sam 5 ili tako nešto. Ali sam odabrao da ne. :))

Каква пенетрација. Ја сам доживео фистинг Вукајлијом. Што може да звучи као застрашујући осећај, али не мора и да буде. Зависи шта волиш.

imam utisak da će ovo da ode u žestoku trol perverziju.

eto sad zbog vas trolova i nejebača niko mi ne veruje :((

Od osoba sa kojim se družim niko i nema pojma šta je vuka nit koji kurac. a i sumnjam da sisata danica konobarka zna da sam avtor ovde.

eto sad zbog vas trolova i nejebača niko mi ne veruje :((

Ja ti verujem, Strajo, lolo :)

Sad ozbiljno, mogao sam da penetriram zahvaljujući
Vukajliji još dok nisam bio prvi, bio sam 5 ili tako nešto.
Ali sam odabrao da ne. :))

Страјо,

А зашто ниси? Је л' у.питању случај спонзоруше и богаташа, где богаташ каже она је са мном због новца, па и ти тако кажеш себи, она је са мном због вукајлије. Мада, то би се косило са целом вукајлијашком филозофијом, која гласи, јеби увек и свуда, секс је смисао живота, почетак и крај свега.

Ма јок, ја сам комбиновао свој Фејсбук и Вукајлију, па сам на Фејсу постављао линкове ка својим дефиницијама и постерима на Вукајлији, па сам био цењенији на Фејсу међу љубитељима Вукајлије, мада сам у последње време испао из топ 100. Али тако је то, маторим, више нисам духовит. Прошло моје...

то би се косило са целом вукајлијашком филозофијом, која гласи, јеби увек и свуда,

nisam znao da je to filozofija vukajlije, lolo

Cernogode, brate...
Recimo da sam probirljiv, mada nije to prava reč, jer onda ispada da je koska a nije :D

мада сам у последње време испао из топ 100

Не мораш ни да кажеш да не јебеш! :Д

Не мораш ни да кажеш да не јебеш! :Д

Ne, na Vukajliji ne. Ali, bio sam par puta jeban, ako se to računa. (Strejt varijanta, da ne bude nesporazuma...)

Posto ni Straja ne jebe, ja sam shvatio da je svako moje dalje postojanje na sajtu suvisno. Mislim, ne da bih ponudio Straju dupetom, nego ona strejt prica, kapirate.

Mene nude pičkom obilato na sve strane, ne postižem da odgovaram an pvtove koliko me satiru jer toliko dobro jebem na sajtu, znači vlaže i skupljaju u bočice da pošalju Kenzu da napravi novi parfem. Zvaće se Eau du Debeli Pacov, Vukajlija i prodavaće se u malom bočicama za dva štrca po šulji. Jebanje garantovano, izlazi na jesen. Koji kurac, kad jebeš na Vukajliji tad si pravi šmeker, svi misle da si faca. I tako mi šalju slike sisa potpisanih mojim imenom i pičaka ali jbg ja sam obećan Eklipsi, ne smem ni da gledam to, zapretila stavljanjem jaja u fioku i naglo zatvaranje iste. Ali jebem, da, penetriram vukajlijaški jako i potentno.

Ja se i dalje satirem od pičke.

Не знам како да оценим... На једној страни су људи које сам зготивио а које не бих срео да се нисам регистровао, а са друге, објективно много боља животна позиција пре регистрације.

Realno, sajt izmeni čoveka.. Ako ništa onda barem njegov smisao za humor..

izmeni svakako ali smo se udaljili od teme
ima li napretka na bilo kom planu?