Prijava

Ја сам Фејс у доброј мери заменио Вукајлијом.
Откад користим Вукајлију у неумереним количинама, много се боље осећам, а и почео сам да користим нове речи ако што су: ДЕЦХКО, ПАНТЕЛА, НАЧИ, ТИПА, КАЦАМ РАСАН...

Што се тиче реакције других људи, реакција има, чак и код девојака. И све од реда на мене реагују са: ''ШКК?!!!!!''

svi vi sto skrecete sa teme, jeste mogli fino da kazete da ne jebete i da nastavimo dalje nego palamudite tu....

ЈА ПЕНЕТРИРАМ!!1

Ja volim da citam na fejsbuku kad ljudi pisu vukajlija za mesto zaposlenja i skolu. I smejem im se dakako.
Ne penetriram jos uvek, u planu je.

Meni super dođe da ubijam vreme ovde i da se proseravam, i mogu da se pohvalim da u stvarnom životu nisam upotrebio nikad nijednu foru odavde tipa DECXKO, PANTELA, DOŽIVO SAM SAD TRANSFER i tako to...

sedplas

svi vi sto skrecete sa teme, jeste mogli fino da kazete da ne jebete i da nastavimo dalje nego palamudite tu....

Guslare, to je reklo do sad 1000000 ljudi...

ali janko brate, i jos 1000 je reklo kako im je fino, kako se druze i ostala hipi sranja....

Meni super dođe da ubijam vreme ovde i da se proseravam, i mogu da se pohvalim da u stvarnom životu nisam upotrebio nikad nijednu foru odavde tipa DECXKO, PANTELA, DOŽIVO SAM SAD TRANSFER i tako to...

To je zaista za pohvalu. Bez zajebavanja.

Јао види јебање опет у активним, ко би реко.

Ајој, бре! Да ли сте ви сви нормални? Како може Вукајлија да побољша било чији живот. Кад би то стварно било могуће, онда би то био један од рецепата за срећу. Само отвориш сајт и велика количина позитивне енергије изађе и монитора и почињеш да је упијаш, а онда и да исту шириш око себе. И онда су сви срећни и весели и сви те обожавају... Ма дајте... Што би рекла Милица: ''Мњааах!''

s kim se druze, internet drugarima? :)

Meni super dođe da ubijam vreme ovde i da se proseravam, i mogu da se pohvalim da u stvarnom životu nisam upotrebio nikad nijednu foru odavde tipa DECXKO, PANTELA, DOŽIVO SAM SAD TRANSFER i tako to...

Само отвориш сајт и велика количина позитивне енергије изађе и монитора и почињеш да је упијаш, а онда и да исту шириш око себе. И онда су сви срећни и весели и сви те обожавају..

Jedi govna.

А?!

Ma, zajebavam se, duhoviti su mi ti postovi "sanšajn lalipop rejnbouz". Nasmejao si me:)

Butt
Ma, zajebavam se, duhoviti su mi ti postovi "sanšajn lalipop rejnbouz". Nasmejao si me:)

Јој, бре, девојко, ти ниси нормална, фамилије ми. :)))))))))))))))
Мени углавном кад ми неко тако каже, мислим да ме тера у ... три таЋке... :)))))

Ма не стварно, људи знају за Вукајлију, наравно, али углавном за постере и дефиниције. Овде на форуму није баш велики број регистрованих чланова. Углавном се врте једни те исти људи.
И кад некоме кажеш да си прочитао нешто интересантно на Форуму Вукајлије, или кад покушаш да продаш неки фазон за који си сазнао овде, много праве ону ШКК-гримасу јер многи мисле да је Вукајлија само писање дефиниција и прављење постера.

Најбаналнији пример је Пантела. Кажеш некој будали да је оригинални Пантела настао на Вукајлији, а он те отера у три лепе и ДРЕКНЕ ти да немаш појма и да је ''прави Пантела онај са Фејса''. :Ѕ

Како рече Сурови пре неки дан, мене је у последње време блам да људи знају да висим на Вукајлији, чим неко помене мењам тему. А некад сам људима који су ми били квл знао да препоручим сајт.

Мени углавном кад ми неко тако каже, мислим да ме тера у ... три таЋке... :)))))

Da, trebala sam da citiram moju babu, ona obično kaže "j'i govna" kad želi da kaže da je neko smiješan...Nije ni čudo što me ovako nisi skontao, iskrena da budem:)