Prijava

Ma ne naravno, nisam ni pomisljao na takve cifre. Znam samo da je ovaj album u bio u vlasnistvu mog ujaka, sigurno tridesetak godina, a on ga je opet uzeo/drpio/nasao negde u Francuskoj, ima i neki natpis na francuskom. Sortirano je po drzavama i ima ih bas dosta.

Ja imam neku Norvešku markicu iz 1817godine, tj. imam i gomilu drugih al pošto me ne zanima to onda sam ih negde zagubio kući, a ovu sam sačuvao jer je najlepša, ima lepe boje. Hteo sam da je uvalim na limundu lol.

Već sam pitao negde na nekoj temi... Dokopao sam se nekog albuma punog markica, imaju ja mislim čitave kolekcije iz mnogo zemalja. E sad, ja se u to slabo razumem, pomalo se bavim numizmatikom ali ovo mi je strano. Gde da proverim vredi li ovo čemu? Ima preko 500 komada čini mi se.

Ja imam oko 450 samo iz Poljske. Ostalo sam prodao/poklonio.

Ja imam najviše iz bivše Juge. Imam nekoliko iz doba Kraljevine SHS, i Aleksandra Karađorđevića što je ubijen u Marselju. Imam i nekoliko iz doba Trećeg Rajha, i jednu iz Austrougarske, tamo oko 1870 i neke.

Ја сам раније скупљао маркице, сад скупљам салвете.

Немам ову са зеком који гризе шал, дам ти две Хелоу кити и једну Барби (са розе бициклом) за њу, може?

Može ja sam svoju helou kiti trampio za ovu sa vevericom

Kako se skupljaju salvete jebote?

Kako se skupljaju markice?

Kad skupljaš telad.

xaxaxaxaxaxaxax oplakao pio vode pa oplakao ponovo!!